330,000 €
  • Prodaja, dvosoban stan, 68m², Kotor, Crna Gora - image 1
  • Prodaja, dvosoban stan, 68m², Kotor, Crna Gora - image 2
  • Prodaja, dvosoban stan, 68m², Kotor, Crna Gora - image 3
  • Prodaja, dvosoban stan, 68m², Kotor, Crna Gora - image 4
  • Prodaja, dvosoban stan, 68m², Kotor, Crna Gora - image 5
  • Prodaja, dvosoban stan, 68m², Kotor, Crna Gora - image 6
  • Prodaja, dvosoban stan, 68m², Kotor, Crna Gora - image 7
  • Prodaja, dvosoban stan, 68m², Kotor, Crna Gora - image 8
  • Prodaja, dvosoban stan, 68m², Kotor, Crna Gora - image 9
  • Prodaja, dvosoban stan, 68m², Kotor, Crna Gora - image 10
  • Prodaja, dvosoban stan, 68m², Kotor, Crna Gora - image 11
  • Prodaja, dvosoban stan, 68m², Kotor, Crna Gora - image 12
  • Prodaja, dvosoban stan, 68m², Kotor, Crna Gora - image 13
330,000 € (4,853 €/m²)
68 m²
2 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, dvosoban stan, 68m², Kotor, Crna Gora

Kotor, Crna Gora

Opis nekretnine

Fully furnished two bedroom apartment for sale in Orahovac. The apartment is located on in a peaceful part of Kotor within gated residential complex with a swimming pool. The apartment consist of a living room & kitchen, 2 bedrooms, bathroom and big terrace; in addition, there is a car parking space.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
369162
Objavljeno
24.04.2025
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

68m²

Sobe

2

Kupatila

1

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 4852.94 €

Učešće 66,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
1,600 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
264,000 €
Učešće
66,000 €
Ukupna kamata
119,949 €
Ukupno plaćanje
383,949 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni
U saradnji saHipotekarna Banka

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene dvosobnih stanova - Kotor

Kotor
Crna Gora

Cijena ove nekretnine je 24.68% viša od prosječne cijene dvosobnog stana na lokaciji Kotor

Prosječna cijena: 3892.17 €/m²

Ova nekretnina je 8.84% manja od prosječne veličine dvosobnog stana na lokaciji Kotor

Prosječna veličina: 75 m²

Kvadratura

68m²

Struktura

2 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Property in Montenegro

Slične nekretnine

Premium Kuća in Ljuta

Prodaja, kuća, 819m², Ljuta, Kotor

Na Upit

Ljuta

4 sobe 7 kupatila 819
Prodaja, kuća, 819m², Ljuta, Kotor
Premium Stan in Orahovac

Prodaja, dvosoban stan, 55m², Orahovac, Kotor

470,000 €

Orahovac