315,000 €
  • Prodaja, trosoban stan, 101m², Kotor, Crna Gora - image 1
  • Prodaja, trosoban stan, 101m², Kotor, Crna Gora - image 2
  • Prodaja, trosoban stan, 101m², Kotor, Crna Gora - image 3
  • Prodaja, trosoban stan, 101m², Kotor, Crna Gora - image 4
  • Prodaja, trosoban stan, 101m², Kotor, Crna Gora - image 5
  • Prodaja, trosoban stan, 101m², Kotor, Crna Gora - image 6
  • Prodaja, trosoban stan, 101m², Kotor, Crna Gora - image 7
  • Prodaja, trosoban stan, 101m², Kotor, Crna Gora - image 8
  • Prodaja, trosoban stan, 101m², Kotor, Crna Gora - image 9
  • Prodaja, trosoban stan, 101m², Kotor, Crna Gora - image 10
  • Prodaja, trosoban stan, 101m², Kotor, Crna Gora - image 11
  • Prodaja, trosoban stan, 101m², Kotor, Crna Gora - image 12
315,000 € (3,119 €/m²)
101 m²
3 Soba
2 Kupatilo

Prodaja, trosoban stan, 101m², Kotor, Crna Gora

Kotor, Crna Gora

Opis nekretnine

Spacious apartment with open panoramic sea views, located just 10 minutes drive from the bay, Pržice.
The area of the apartment is 101 m2. It occupies the entire third floor of the building and is the only apartment on the floor, which provides additional privacy and comfort.
The layout includes 3 separate bedrooms, 2 bathrooms with windows, a spacious living room with a separate kitchen area with a window, a pantry, a corridor and a terrace. The apartment has a specially designed built-in wardrobe, air conditioners are installed in the rooms. Thanks to the good layout, the apartment can be easily divided into 2 separate apartments of 50 m2 each, which makes the property particularly interesting for both living and investment.
The house was built in 2017, consists of 3 floors, there is no elevator. The price includes all built-in furniture: kitchen, cupboards and wardrobe systems. There is 1 parking space next to the house.
Convenient location:
— cable car Dubh–Lovchen 1 km
— Tivat Airport 4 km
— The old town of Kotor is 3 km away.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
560595
Objavljeno
22.05.2026
Ažuriran
23.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

101m²

Sobe

3

Kupatila

2

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 3118.81 €

Učešće 63,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
1,527 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
252,000 €
Učešće
63,000 €
Ukupna kamata
114,497 €
Ukupno plaćanje
366,497 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene trosobnih stanova - Kotor

Kotor
Crna Gora

Cijena ove nekretnine je 11.4% niža od prosječne cijene trosobnog stana na lokaciji Kotor

Prosječna cijena: 3520.29 €/m²

Ova nekretnina je 13.45% manja od prosječne veličine trosobnog stana na lokaciji Kotor

Prosječna veličina: 117 m²

3,520 €
Prosječna godišnja cijena
+3%
Trend cijena (godišnje)
10

Kvadratura

101m²

Struktura

3 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

CherryEstate

Slične nekretnine

Premium Kuća in Krimovica

Prodaja, kuća, 185m², Krimovica, Kotor

400,000 €

Krimovica

4 sobe 2 kupatila 185
Prodaja, kuća, 185m², Krimovica, Kotor
Premium Stan in Dobrota

Prodaja, jednosoban stan, 51m², Dobrota, Kotor