Estitor

Prodaja Stanova Kotor - Strana 44

Pronađeno je 913 oglasa za upit Prodaja Stanova Kotor - Strana 44

Podaci su ažurirani 11.05.2026. u 21:03

Prodaja, jednosoban stan, 50m², Kotor, Crna Gora
1/13
Verifikovano

220,000 €

prije više od 6 mjeseci

Prodaja, jednosoban stan, 50m², Kotor, Crna Gora

Stan50Jednosoban1 kupatilo

Lux jednosoban stan, sa pogledom na more, površine 50m2, Kotor, 10 min od mora. U cijenu uključeno garažno mjesto od 13m2.

Prodaja, dvosoban stan, 85m², Lastva Grbaljska, Kotor
1/24

168,000 €

prije više od 6 mjeseci

Prodaja, dvosoban stan, 85m², Lastva Grbaljska, Kotor

Stan85Dvosoban1 kupatilo

Nekretnine,Crna GoraNa prodaju je dvosoban, namešten stan u Lastvi Grbaljskoj, opština Budva, koji zauzima površinu od 85m² i nalazi se na visokom prizemlju stambene zgrade.Sastoji se od dnevnog...

Prodaja, jednosoban stan, 52m², Kotor, Crna Gora
1/4

188,000 €

prije više od 6 mjeseci

Prodaja, jednosoban stan, 52m², Kotor, Crna Gora

Stan52Jednosoban

Котор, продажа квартиры 52м2 + парковочное место, комплекс «BokaBay», с видом на море. Квартира находится на 5 этаже , оборудована современной техникой и мебелью

Prodaja Stanova Kotor - Strana · Kotor · 68m² · 3.483 €/m²
Cijena nekretnine237.000
40.000500.000
Učešće 20%: 47.400
Kredit: 189.600
Kamata 4.5%
Period 25 god.
Vaša mjesečna rata
1.054 €/mj.
za kredit od 189.600 na 25 god.
Manje od 1 minPodaci zaštićeni
U saradnji saHipotekarna Banka
Prodaja, četvorosoban stan, 253m², Kotor, Crna Gora
1/38
Verifikovano

854,950 €

prije više od 6 mjeseci

Prodaja, četvorosoban stan, 253m², Kotor, Crna Gora

Stan253Četvorosoban

Četvorosoban lux namješten stan, sa pogledom na more, površine 253m2, Kotor, 2.sprat. Idealan kako za život tako i izdavanje! Parking mjesto uključeno u cijenu. Stan je udaljen manje od 2km od ulaza...

Prodaja, dvosoban stan, 56m², Sveti Stasije, Kotor
1/7

157,500 €

prije više od 6 mjeseci

Prodaja, dvosoban stan, 56m², Sveti Stasije, Kotor

Stan56Dvosoban1 kupatilo

Prodaje se dvosoban stan u uredjenom naselju Sveti Stasije, Dobrota, Kotor. Stan površine 56m² ima otvoren pogled na more i sastoji se od hodnika, dnevne sobe sa terasom, dvije spavaće sobe, kupatila...

Prodaja, trosoban stan, 72m², Stari Grad Kotor, Kotor
1/14

367,500 €

prije više od 6 mjeseci

Prodaja, trosoban stan, 72m², Stari Grad Kotor, Kotor

Stari Grad KotorKotor
Stan72Trosoban1 kupatilo

Nekretnine, Crna Gora, KotorNa prodaju je prostran i udoban trosoban stan u srcu Starog Grada, Kotor, smešten na drugom spratu tradicionalne kamene zgrade. Nalazi se na lepoj i pristupačnoj lokaciji,...

Prodaja, jednosoban stan, 50m², Kotor, Crna Gora
1/11

220,000 €

prije više od 6 mjeseci

Prodaja, jednosoban stan, 50m², Kotor, Crna Gora

Stan50Jednosoban

Na prodaju jednosoban stan 50m2, Sveta Vrača. Iz stana se pruža prelijepi pogled na more. Prodaje se namješten i klimatizovan. Struktura stana: Ulazni hodnik, dnevni boravak, kuhinja, trpezarija,...

Prodaja, stan, 176m², Lastva Grbaljska, Kotor
1/10

370,000 €

prije više od 6 mjeseci

Prodaja, stan, 176m², Lastva Grbaljska, Kotor

Stan176

BUDVA~ Lastva~ stan PRODAJA Prodaje se trosoban stan stambene površine 176m2 u Budvi-Lastva. Stan je zbog svoje pozicije i udobnosti idealan za porodicni zivot. Isto tako za one koji planiraju da im...

Prodaja, dvosoban stan, 65m², Ljuta, Kotor
1/9

194,000 €

prije više od 6 mjeseci

Prodaja, dvosoban stan, 65m², Ljuta, Kotor

Stan65Dvosoban1 kupatilo

Stan se nalazi na najgornjem spratu stambene zgrade.povrsina stana 50m2, a sastoji se od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom, dvije spavaće sobe i kupatila. Prostrana terasa ima povrsinu oko 15m2....

Prodaja, dvosoban stan, 72m², Dobrota, Kotor
1/10

288,000 €

prije više od 6 mjeseci

Prodaja, dvosoban stan, 72m², Dobrota, Kotor

Stan72Dvosoban1 kupatilo

Dvosoban stan u Dobroti s prekrasnim pogledom na Boku Kotorsku Unutarnja površina stana je 72 m2 (sa terasama 80,30 m2). Apartman se sastoji od prostranog otvorenog dnevnog boravka s kuhinjom i...

Prodaja, dvosoban stan, 67m², Kostanjica, Kotor
1/21

305,000 €

prije više od 6 mjeseci

Prodaja, dvosoban stan, 67m², Kostanjica, Kotor

Stan67Dvosoban2 kupatila

Dvosoban stan sa dvorištem u kompleksu Boka-Projekt u Kostanjici, Boka Kotorska Površina stana – 67,5 m2 plus terasa. Uz stan pripada i dvoriste od 250 m2 – za isključivo korištenje. Dvije spavaće...

Prodaja, jednosoban stan, 95m², Prčanj, Kotor
1/6

420,000 €

prije više od 6 mjeseci

Prodaja, jednosoban stan, 95m², Prčanj, Kotor

Stan95Jednosoban2 kupatila

Prodaje se jednosoban stan i studio apartman u Prcanju, Opstina Kotor u prvom redu uz more. Povrsina jednosobnog stana 60 m2, sa dva balkona koja ne ulaze u kvadraturu i terasom oko apartmana...

Prodaja, dvosoban stan, 75m², Glavatičići, Kotor
1/9

225,000 €

prije više od 6 mjeseci

Prodaja, dvosoban stan, 75m², Glavatičići, Kotor

GlavatičićiKotor
Stan75Dvosoban2 kupatila

Stan u Bigovi – sa 2 spavaće sobe i pogledom na more Površina – 75 m2. Nekretnina se sastoji od dnevnog boravka s kuhinjom i terasom s pogledom na more, 2 spavaće sobe i 2 kupaonice. Ima parkirno...

Prodaja, četvorosoban stan, 112m², Prčanj, Kotor
1/4

245,000 €

prije više od 6 mjeseci

Prodaja, četvorosoban stan, 112m², Prčanj, Kotor

Stan112Četvorosoban0 kupatila

Prodaju se dva dvosobna stana u Prcanju. Uz stanove se dobija i dvoriste povrsine 62 m2 u kom se mogu parkirati dva vozila. Iz stanova se prostire prelijep pogled na more i Bokokotorski zaliv....

Prodaja, dvosoban stan, 178m², Orahovac, Kotor
1/28

330,000 €

prije više od 6 mjeseci

Prodaja, dvosoban stan, 178m², Orahovac, Kotor

Stan178Dvosoban2 kupatila

Dobrodošli u vaš dom iz snova u vibrantnoj zajednici Orahovca, Kotor! Ovaj zapanjujući dvosoban stan nudi izuzetno životno iskustvo, kombinujući moderni komfor sa šarmom obalne Crne Gore. Stan se...

Prodaja, dvosoban stan, 53m², Dobrota, Kotor
1/10

299,500 €

prije više od 6 mjeseci

Prodaja, dvosoban stan, 53m², Dobrota, Kotor

Stan53Dvosoban1 kupatilo

Prodaje se namjesten dvosoban stan 53m2, na rijetkoj lokaciji u Dobroti u prvom redu uz more. Lociran je blizini prelijepog setalista, mora i Kotora starog grada. Okruzen je zelenilom koje stanu...

Prodaja, jednosoban stan, 41m², Prčanj, Kotor
1/11

185,000 €

prije više od 6 mjeseci

Prodaja, jednosoban stan, 41m², Prčanj, Kotor

Stan41Jednosoban1 kupatilo

This one bedroom apartment is located in Kotor Municipality. It is located on the first floor of a two story building. This project is under construction and it will be finished in 2026. The...

Prodaja, trosoban stan, 191m², Dobrota, Kotor
1/23

720,000 €

prije više od 6 mjeseci

Prodaja, trosoban stan, 191m², Dobrota, Kotor

Stan191Trosoban1 kupatilo

Trosoban stan sa bazenom koji pripada samo ovom stanu u kompleksu Premium klase u Dobroti, Kotor. Lokacija odlicna u neposrednoj blizini mora i prelijepim pogledom na Bokokotorski zaliv. Povrsina...

Prodaja, dvosoban stan, 52m², Stoliv, Kotor
1/7

190,000 €

prije više od 6 mjeseci

Prodaja, dvosoban stan, 52m², Stoliv, Kotor

Stan52Dvosoban1 kupatilo

Na prodaju dvosoban stan sa prelijepim pogledom na more Stoliv Kotor Prodaje se dvosoban namjesten stan, 50 metara od mora u primorskom naselju Stoliv opština Kotor. Stan je povrsine 52 m2. Parking...

Prodaja, jednosoban stan, 58m², Risan, Kotor
1/13

179,500 €

prije više od 6 mjeseci

Prodaja, jednosoban stan, 58m², Risan, Kotor

Stan58Jednosoban1 kupatilo

Stanovi u novom stambenom kompleksu u Risnu.Ovaj komorni kompleks s bazenom sastoji se od 3 stambene zgrade i nalazi se u neposrednoj blizini mora. Okružen mediteranskim raslinjem. Zgrade su...

Prikazano 861-880 od 913 rezultata

Kotor – vodič kroz grad i tržište stanova

Kotor nudi veoma atraktivno tržište stanova koje spaja lijepo uređeno naselje starog grada i prekrasne poglede na zaliv. Kupci mogu pronaći raznovrsne stanove — od obnovljenih jedinica pored Katedrale Svetog Tripuna i Muzeja Katedrale do modernih stanova blizu Pomorskog muzeja i Ulice Starog Grada. Cijene obično počinju od oko 3631 €/m², ali se razlikuju prema stanju nekretnine i blizini atrakcija kao što su Muzej mačaka Kotor, Campo Santo, Lapidarium i Gradska biblioteka i čitaonica Kotor. Zbog jake turističke potražnje i ograničene ponude u centru, ulaganje u stanove u ovim lokacijama često je isplativo.

Ključni pokazatelji - Prodaja stanova Kotor

Prosječna cijena/m²
3,483 €
Aktivni oglasi
LIVE
898
Ažurirano danas
Novi oglasi
12
Proteklih 7 dana
Trend cijena
RAST
+5.43%
U odnosu na Maj 2025

Često postavljana pitanja

? Kolika je prosječna cijena stanova u gradu Kotor?

Prema analizi 898 aktivnih oglasa, prosječna cijena za stan u gradu Kotor iznosi 3,483 €/m².

? Da li je sada pravi trenutak za kupovinu stanova u gradu Kotor?

Analizirajući podatke za posljednje 3 godine, cijena nekretnina u gradu Kotor bilježi stabilan rast od 5.4% godišnje.
Brzina prodaje: Oglas za stan provede na tržištu 45-60 dana prije nego što bude uklonjen.

? Koliko se isplati kupovina stanova u gradu Kotor kao investicija?

Prosječna mjesečna cijena rente iznosi 801 €. Procijenjeni prosječni godišnji bruto povrat investicije (ROI) iznosi 4.0%, bez uračunatog rasta vrijednosti same nekretnine.

Savjeti za odabir

Definiši budžet i €/m² prag

Poredi naselja po cijeni po m² i medijanu dana na tržištu; fokusiraj se na kvartove gdje se budžet i kvadratura realno poklapaju.

Provjeri dokumentaciju i tehničko stanje

Vlasnički list, upotrebna dozvola, etažiranje, energetski sertifikat; u starijim zgradama provjeri instalacije, stolariju i izolaciju.

Uporedi novogradnju i starogradnju

Novogradnja često nudi garaže i lift, dok starogradnja nudi veće tlocrtne površine; cijenu prilagodi troškovima održavanja i potencijalne adaptacije.

Gledaj mikro-lokaciju

Blizina škole/vrtića, javnog prevoza, parkova i posla – to utiče na kvalitet života i buduću likvidnost.

Ocijeni dinamiku tržišta

Ako je medijan dana na tržištu nizak i broj novih oglasa raste, očekuj bržu prodaju i budi spreman na brže donošenje odluke.

Uključi dodatne troškove

Porez, notarske troškove, agencijsku proviziju (ako je primjenjiva), eventualnu adaptaciju i garažno mjesto.

Brza pretraga nekretnina