Estitor

Prodaja Stanova Podgorica - Strana 4

Pronađeno je 4,698 oglasa za upit Prodaja Stanova Podgorica - Strana 4

Podaci su ažurirani 16.05.2026. u 18:19

Prodaja, jednosoban stan, 40m², Gorica C, Podgorica
1/17
Verifikovano
PREMIUM

160,000 €

PREMIUM
prije 11 dana

Prodaja, jednosoban stan, 40m², Gorica C, Podgorica

Stan40Jednosoban1 kupatilo

Podgorica, Gorica C – Jednosoban stan na prodaju Ovaj jednosoban stan površine 40 m² nalazi se u naselju Gorica C, na 2. spratu stambene zgrade. Uz stan dolazi parking mjesto sa daljinskim...

Prodaja, jednosoban stan, 46m², Preko Morače, Podgorica
1/6
PREMIUM

144,200 €

PREMIUM
prije 12 dana

Prodaja, jednosoban stan, 46m², Preko Morače, Podgorica

Stan46Jednosoban1 kupatilo

📌 Jednosoban stan – Preko Morače | 46m² | 144.200€ Prodaje se jednosoban stan površine 46m², smješten na prvom spratu zgrade sa liftom, u naselju Preko Morače. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji,...

Prodaja, jednosoban stan, 48m², New City, Podgorica
1/12
PREMIUM
Novogradnja

154,000 €

PREMIUM
prije 15 dana

Prodaja, jednosoban stan, 48m², New City, Podgorica

New CityPodgorica
Stan48Jednosoban1 kupatilo

🏡 PRODAJA | Jednosoban stan – New City, Podgorica Ekskluzivna ponuda! Na prodaju luksuzan jednosoban stan površine 48m² u naselju New City. Stan se nalazi u novogradnji i predstavlja savršen spoj...

Prodaja Stanova Podgorica - Strana · Podgorica · 60m² · 2.649 €/m²
Cijena nekretnine159.000
40.000500.000
Učešće 20%: 31.800
Kredit: 127.200
Kamata 4.5%
Period 25 god.
Vaša mjesečna rata
707 €/mj.
za kredit od 127.200 na 25 god.
Manje od 1 minPodaci zaštićeni
Prodaja, jednosoban stan, 51m², City Kvart, Podgorica
1/7
PREMIUM
Novogradnja

159,000 €

PREMIUM
prije 17 dana

Prodaja, jednosoban stan, 51m², City Kvart, Podgorica

Stan51Jednosoban1 kupatilo

Prodaje se u potpunosti namješten jednosoban stan u City kvartu. Nalazi se kod kafića plan B. Smješten je na 5. ujedno i poslednjem spratu. Kvadratura stana: 51m2.

Prodaja, jednosoban stan, 53m², City Kvart, Podgorica
1/12
PREMIUM
Novogradnja

170,000 €

PREMIUM
prije 18 dana

Prodaja, jednosoban stan, 53m², City Kvart, Podgorica

Stan53Jednosoban1 kupatilo

🏡 PRODAJA | Jednosoban stan – City kvart, Podgorica Na prodaju jednosoban stan površine 53m² u City kvartu, u zgradi Zetagradnje. Stan se nalazi na 7. spratu (poslednji) i odlikuje ga osunčanost i...

Prodaja, jednosoban stan, 49m², Zabjelo, Podgorica
1/9
PREMIUM

95,000 €

PREMIUM
prije 19 dana

Prodaja, jednosoban stan, 49m², Zabjelo, Podgorica

Stan49Jednosoban1 kupatilo

🏡 PRODAJA | Jednosoban stan – Zabjelo, Podgorica Otkrijte svoj novi dom u srcu Podgorice! Na prodaju jednosoban stan površine 49m² u popularnom naselju Zabjelo. Stan je kompletno opremljen i spreman...

Prodaja, garsonjera, 24m², Zabjelo, Podgorica
1/8
PREMIUM

77,000 €

PREMIUM
prije 20 dana

Prodaja, garsonjera, 24m², Zabjelo, Podgorica

Stan24Garsonjera1 kupatilo

🏡 PRODAJA | Garsonjera – Zabjelo (Amfora), Podgorica Predstavljamo Vam moderno opremljenu garsonjeru površine 24m² + terasa u popularnom naselju Zabjelo, u zgradi Amfora. Stan se nalazi na 1. spratu...

Prodaja, dvosoban stan, 64m², Centar, Podgorica
1/10
Verifikovano
PREMIUM

250,000 €