790,000 €
  • Prodaja, kuća, 63m², Belegiš, Stara Pazova - image 1
  • Prodaja, kuća, 63m², Belegiš, Stara Pazova - image 2
  • Prodaja, kuća, 63m², Belegiš, Stara Pazova - image 3
  • Prodaja, kuća, 63m², Belegiš, Stara Pazova - image 4
  • Prodaja, kuća, 63m², Belegiš, Stara Pazova - image 5
  • Prodaja, kuća, 63m², Belegiš, Stara Pazova - image 6
  • Prodaja, kuća, 63m², Belegiš, Stara Pazova - image 7
  • Prodaja, kuća, 63m², Belegiš, Stara Pazova - image 8
  • Prodaja, kuća, 63m², Belegiš, Stara Pazova - image 9
  • Prodaja, kuća, 63m², Belegiš, Stara Pazova - image 10
  • Prodaja, kuća, 63m², Belegiš, Stara Pazova - image 11
  • Prodaja, kuća, 63m², Belegiš, Stara Pazova - image 12
  • Prodaja, kuća, 63m², Belegiš, Stara Pazova - image 13
  • Prodaja, kuća, 63m², Belegiš, Stara Pazova - image 14
  • Prodaja, kuća, 63m², Belegiš, Stara Pazova - image 15
  • Prodaja, kuća, 63m², Belegiš, Stara Pazova - image 16
  • Prodaja, kuća, 63m², Belegiš, Stara Pazova - image 17
  • Prodaja, kuća, 63m², Belegiš, Stara Pazova - image 18
  • Prodaja, kuća, 63m², Belegiš, Stara Pazova - image 19
  • Prodaja, kuća, 63m², Belegiš, Stara Pazova - image 20
790,000 € (12,540 €/m²)
63 m²
1 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, kuća, 63m², Belegiš, Stara Pazova

Belegiš, Stara Pazova Srbija

Opis nekretnine

Prodaja domaćinstva i razrađenog poljoprivrednog biznisa – Belegiš

Kompletno uređeno domaćinstvo u Belegišu, idealno za nastavak uspešne poljoprivredne proizvodnje i siguran prihod.
Na placu se nalazi kuća površine 63m², kao i 1.5 hektara zemljišta sa plastenicima ukupne površine 5000m².
Plastenici su potpuno opremljeni i trenutno u radu, sa automatskim otvaranjem, lufterima, krovnim i čeonim otvaranjem, sistemom navodnjavanja „kap po kap i orošavanjem.
Obezbeđena je seoska voda, kao i bunar dubine 100m, što omogućava stabilno i kvalitetno snabdevanje vodom tokom cele godine.
Plac je ograđen i asfaltiran, uredno održavan i funkcionalno organizovan za ozbiljnu proizvodnju.
Zasađene kulture uključuju paradajz, krastavce, paprike, šparglu, boraniju i drugo povrće.

Nekretnina predstavlja odličnu investiciju i već razrađen posao sa velikim godišnjim prihodima i stalnim tržištem.
Idealno za porodicu koja želi da nastavi uspešan posao ili investitore koji traže siguran povrat ulaganja.
Hvala što ste izdvojili vreme za naš oglas! Agencijska provizija 2%

Detalji o nekretnini

ID oglasa
560410
Objavljeno
22.05.2026
Ažuriran
22.05.2026
Tip nekretnine

Kuća

Kvadratura

63m²

Sobe

1

Kupatila

1

Broj spratova

1

Površina placa

15000

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 12539.68 €

Učešće 158,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
3,830 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
632,000 €
Učešće
158,000 €
Ukupna kamata
287,151 €
Ukupno plaćanje
919,151 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Lokacija

Map preview

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

Optimist Nekretnine

Registarski broj

1168

Lokacija

Stara Pazova

Belegiš

Kvadratura

63m²

Struktura

1 Sobe

Tip nekretnine

Kuća

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

ON

Optimist Nekretnine

Slične nekretnine

Kuća in Belegiš

Prodaja, kuća, 147m², Belegiš, Stara Pazova

265,000 €

Belegiš

0 soba 0 147
Prodaja, kuća, 147m², Belegiš, Stara Pazova
Kuća in Belegiš

Prodaja, kuća, 412m², Belegiš, Stara Pazova

265,000 €

Belegiš

6 soba 0 412
Prodaja, kuća, 412m², Belegiš, Stara Pazova
Kuća in Belegiš

Prodaja, kuća, 333m², Belegiš, Stara Pazova

750,000 €

Belegiš

6 soba 0 333
Prodaja, kuća, 333m², Belegiš, Stara Pazova
Kuća in Belegiš

Prodaja, kuća, 380m², Belegiš, Stara Pazova

750,000 €

Belegiš

6 soba 380
Prodaja, kuća, 380m², Belegiš, Stara Pazova