250,000 €
  • Prodaja, trosoban stan, 103m², Zvezdara Sve Podlokacije, Beograd - image 1
  • Prodaja, trosoban stan, 103m², Zvezdara Sve Podlokacije, Beograd - image 2
  • Prodaja, trosoban stan, 103m², Zvezdara Sve Podlokacije, Beograd - image 3
  • Prodaja, trosoban stan, 103m², Zvezdara Sve Podlokacije, Beograd - image 4
  • Prodaja, trosoban stan, 103m², Zvezdara Sve Podlokacije, Beograd - image 5
  • Prodaja, trosoban stan, 103m², Zvezdara Sve Podlokacije, Beograd - image 6
  • Prodaja, trosoban stan, 103m², Zvezdara Sve Podlokacije, Beograd - image 7
  • Prodaja, trosoban stan, 103m², Zvezdara Sve Podlokacije, Beograd - image 8
  • Prodaja, trosoban stan, 103m², Zvezdara Sve Podlokacije, Beograd - image 9
  • Prodaja, trosoban stan, 103m², Zvezdara Sve Podlokacije, Beograd - image 10
  • Prodaja, trosoban stan, 103m², Zvezdara Sve Podlokacije, Beograd - image 11
  • Prodaja, trosoban stan, 103m², Zvezdara Sve Podlokacije, Beograd - image 12
  • Prodaja, trosoban stan, 103m², Zvezdara Sve Podlokacije, Beograd - image 13
  • Prodaja, trosoban stan, 103m², Zvezdara Sve Podlokacije, Beograd - image 14
  • Prodaja, trosoban stan, 103m², Zvezdara Sve Podlokacije, Beograd - image 15
  • Prodaja, trosoban stan, 103m², Zvezdara Sve Podlokacije, Beograd - image 16
250,000 € (2,427 €/m²)
103 m²
3 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, trosoban stan, 103m², Zvezdara Sve Podlokacije, Beograd

Zvezdara Sve Podlokacije, Beograd Srbija

Opis nekretnine

Optimist nekretnine van nude izuzetno funkcionalan 3.5-soban stan na atraktivnoj lokaciji u naselju Medaković 3, u ulici Braće Srnić.

Stan je svetao, dvostrano orijentisan i izuzetno dobro organizovan. Sastoji se od dnevne sobe sa trpezarijom, kuhinje, dve spavaće sobe, radne sobe, kupatila i odvojenog WC-a, kao i velike terase i lođe.
Posebna prednost ove nekretnine je dodatna prostorija od 11 m², koja se nalazi ispod terase, sa visinom plafona od 3 m, uvedenom toplom vodom i sopstvenim mokrim čvorom. Prostorija ima poseban ulaz sa spoljne strane, sa stepeništem i nadstrešnicom, i ispunjava sve uslove za:

poslovni prostor
kancelariju
radionicu
atelje
tihi zanat ili slične delatnosti

Moguće je potpuno odvojeno korišćenje od stana.
Zgrada je održavana, okružena zelenilom, u blizini škole, vrtića, prodavnica i gradskog prevoza. Miran kraj, idealan za porodični život ili kombinaciju stanovanja i poslovanja.

Uknjiženo. Bez tereta.
Moguća kupovina putem stambenog kredita.

Hvala što ste odvojili vreme za naš oglas! Agencijska provizija 2%

Detalji o nekretnini

ID oglasa
505886
Objavljeno
23.12.2025
Ažuriran
04.03.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

103m²

Sobe

3

Kupatila

1

Sprat

Visoko prizemlje

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 2427.18 €

Učešće 50,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
1,212 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
200,000 €
Učešće
50,000 €
Ukupna kamata
90,871 €
Ukupno plaćanje
290,871 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Lokacija

Map preview

Prosečne cene trosobnih stanova - Zvezdara Sve Podlokacije

Zvezdara Sve Podlokacije
Beograd

Cena ove nekretnine je 22.47% niža od prosečne cene trosobnog stana na lokaciji Zvezdara Sve Podlokacije

Prosečna cena: 3130.65 €/m²

Ova nekretnina je 32.95% veća od prosečne veličine trosobnog stana na lokaciji Zvezdara Sve Podlokacije

Prosečna veličina: 77 m²

3,131 €
Prosečna godišnja cena
+3%
Trend cena (godišnje)
148
Dana na tržištu

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

Optimist Nekretnine

Registarski broj

1168

Lokacija

Beograd

Zvezdara Sve Podlokacije

Kvadratura

103m²

Struktura

3 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

ON

Optimist Nekretnine

Slične nekretnine

Stan in Cvetkova Pijaca

Prodaja, trosoban stan, 63m², Cvetkova Pijaca, Zvezdara Sve Podlokacije