300,000 €
  • Prodaja, trosoban stan, 80m², Savski Venac, Beograd - image 1
  • Prodaja, trosoban stan, 80m², Savski Venac, Beograd - image 2
  • Prodaja, trosoban stan, 80m², Savski Venac, Beograd - image 3
  • Prodaja, trosoban stan, 80m², Savski Venac, Beograd - image 4
  • Prodaja, trosoban stan, 80m², Savski Venac, Beograd - image 5
  • Prodaja, trosoban stan, 80m², Savski Venac, Beograd - image 6
  • Prodaja, trosoban stan, 80m², Savski Venac, Beograd - image 7
  • Prodaja, trosoban stan, 80m², Savski Venac, Beograd - image 8
  • Prodaja, trosoban stan, 80m², Savski Venac, Beograd - image 9
  • Prodaja, trosoban stan, 80m², Savski Venac, Beograd - image 10
  • Prodaja, trosoban stan, 80m², Savski Venac, Beograd - image 11
  • Prodaja, trosoban stan, 80m², Savski Venac, Beograd - image 12
  • Prodaja, trosoban stan, 80m², Savski Venac, Beograd - image 13
300,000 € (3,750 €/m²)
80 m²
3 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, trosoban stan, 80m², Savski Venac, Beograd

Savski Venac, Beograd Srbija

Opis nekretnine

Stan izuzetnog rasporeda, dve velike sobe i jedna manja, ostava,trpezarija,kuhinja,kupatilo,hodnik. Vredi pogledati.
Parking pripada zgradi.Dve terase. Fantastična lokacija. Stan iznad pokriven celom kvadraturom drugog stana. Ima pripadajući podrum.

Režije ekonomicne : infostan; struja. Info stan oko 50€, grejanje: dve klime i TA peći. Posrednička naknada 2%

Detalji o nekretnini

ID oglasa
543720
Objavljeno
09.04.2026
Ažuriran
24.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

80m²

Sobe

3

Kupatila

1

Sprat

4. sprat

Parking

Da

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 3750.00 €

Učešće 60,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
1,454 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
240,000 €
Učešće
60,000 €
Ukupna kamata
109,045 €
Ukupno plaćanje
349,045 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Lokacija

Map preview

Prosečne cene trosobnih stanova - Savski Venac

Savski Venac
Beograd

Cena ove nekretnine je 15.46% niža od prosečne cene trosobnog stana na lokaciji Savski Venac

Prosečna cena: 4435.88 €/m²

Ova nekretnina je 8.45% manja od prosečne veličine trosobnog stana na lokaciji Savski Venac

Prosečna veličina: 87 m²

4,436 €
Prosečna godišnja cena
+2%
Trend cena (godišnje)
45
Dana na tržištu

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

Grujić Nekretnine

Registarski broj

1528

Lokacija

Beograd

Savski Venac

Kvadratura

80m²

Struktura

3 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

GN

Grujić Nekretnine

Slične nekretnine

Stan in Savski Venac

Prodaja, trosoban stan, 87m², Savski Venac, Beograd

368,000 €

Savski Venac

3 sobe 0 87
Prodaja, trosoban stan, 87m², Savski Venac, Beograd