134,400 €
  • Prodaja, dvosoban stan, 58m², Novo naselje, Novi Sad - image 1
  • Prodaja, dvosoban stan, 58m², Novo naselje, Novi Sad - image 2
  • Prodaja, dvosoban stan, 58m², Novo naselje, Novi Sad - image 3
  • Prodaja, dvosoban stan, 58m², Novo naselje, Novi Sad - image 4
  • Prodaja, dvosoban stan, 58m², Novo naselje, Novi Sad - image 5
  • Prodaja, dvosoban stan, 58m², Novo naselje, Novi Sad - image 6
  • Prodaja, dvosoban stan, 58m², Novo naselje, Novi Sad - image 7
  • Prodaja, dvosoban stan, 58m², Novo naselje, Novi Sad - image 8
  • Prodaja, dvosoban stan, 58m², Novo naselje, Novi Sad - image 9
  • Prodaja, dvosoban stan, 58m², Novo naselje, Novi Sad - image 10
134,400 € (2,317 €/m²)
58 m²
2 Soba

Prodaja, dvosoban stan, 58m², Novo naselje, Novi Sad

Novo naselje, Novi Sad Srbija

Opis nekretnine

Na prodaju je dvoiposoban stan u Novom Sadu, u naselju Novo Naselje, na trećem spratu zgrade sa ukupno tri sprata. Stan ima 58 m² i predstavlja funkcionalno rešenje za udoban svakodnevni život.

Raspored prostorija je praktičan i dobro iskorišćen, što ovaj stan čini pogodnim za različite potrebe. Dvoiposobna struktura pruža dovoljno prostora za organizaciju dnevne i spavaće zone, uz dodatnu sobu koja može imati više namena.

Lokacija je jedna od glavnih prednosti ove nekretnine. Novo Naselje je prepoznatljivo po dobroj povezanosti sa ostalim delovima grada, kao i po sadržajima koji olakšavaju svakodnevicu. U neposrednom okruženju nalaze se škola, vrtić, prodavnice i razni drugi sadržaji, što doprinosi praktičnosti stanovanja.

Dodatnu vrednost ovom stanu daju zelenilo i prijatno okruženje, kao i puno parking mesta oko zgrade. Sve navedeno čini ovu nekretninu pogodnom kako za porodično stanovanje, tako i za one koji traže funkcionalan stan na dobroj lokaciji u Novom Sadu.

Cena je sa agencijskom provizijom. Pozovite da pogledate.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
558354
Objavljeno
17.05.2026
Ažuriran
17.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

58m²

Sobe

2

Kupatila

0

Sprat

3. sprat

Broj terasa

1

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 2317.24 €

Učešće 26,880 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
652 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
107,520 €
Učešće
26,880 €
Ukupna kamata
48,852 €
Ukupno plaćanje
156,372 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosečne cene dvosobnih stanova - Novo naselje

Novo naselje
Novi Sad

Cena ove nekretnine je 14.04% niža od prosečne cene dvosobnog stana na lokaciji Novo naselje

Prosečna cena: 2695.81 €/m²

Ova nekretnina je 5.44% veća od prosečne veličine dvosobnog stana na lokaciji Novo naselje

Prosečna veličina: 55 m²

2,696 €
Prosečna godišnja cena
+17%
Trend cena (godišnje)
15
Sati na trižištu

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

KLJUČ NEKRETNINE

Registarski broj

360

Lokacija

Novi Sad

Novo naselje

Kvadratura

58m²

Struktura

2 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

KLJUČ NEKRETNINE

Slične nekretnine

Stan in Novo naselje

Prodaja, jednosoban stan, 37m², Novo naselje, Novi Sad

128,750 €

Novo naselje

1 soba 0 37
Prodaja, jednosoban stan, 37m², Novo naselje, Novi Sad
Stan in Novo naselje

Prodaja, jednosoban stan, 43m², Novo naselje, Novi Sad

132,870 €

Novo naselje

1 soba 0 43
Prodaja, jednosoban stan, 43m², Novo naselje, Novi Sad
Stan in Novo naselje

Prodaja, dvosoban stan, 67m², Novo naselje, Novi Sad

190,500 €

Novo naselje

2 sobe 0 67
Prodaja, dvosoban stan, 67m², Novo naselje, Novi Sad
Poslovni prostor in Novo naselje

Prodaja, poslovni prostor, 12m², Novo naselje, Novi Sad

31,000 €

Novo naselje

1 soba 12
Prodaja, poslovni prostor, 12m², Novo naselje, Novi Sad
Stan in Novo naselje

Prodaja, jednosoban stan, 35m², Novo naselje, Novi Sad

90,000 €

Novo naselje

1 soba 0 35
Prodaja, jednosoban stan, 35m², Novo naselje, Novi Sad
Poslovni prostor in Novo naselje