Estitor

Prodaja Stanova Novi Sad - Strana 41

Pronađeno je 3,108 oglasa za upit Prodaja Stanova Novi Sad - Strana 41

Podaci su ažurirani 11.05.2026. u 13:18

Prodaja, trosoban stan, 58m², Centar, Novi Sad
1/14
Novogradnja

200,850 €

pre 54 dana

Prodaja, trosoban stan, 58m², Centar, Novi Sad

CentarNovi Sad
Stan58Trosoban0 kupatila

Na prodaju komforan trosoban stan u kvalitetnoj zgradi novije gradnje, smešten u blizini centra grada, na izuzetno praktičnoj i traženoj lokaciji. Stan je renoviran i funkcionalno organizovan....

Prodaja, dvosoban stan, 62m², Liman 1, Novi Sad Sve Podlokacije
1/15

170,000 €

pre 54 dana

Novi Sad Sve PodlokacijeNovi Sad
Stan62Dvosoban1 kupatilo

Novi Sad, Liman I, ulica Jirečekova. Predstavljamo uknjižen, održavan, po strukturi dvosoban stan na jednoj od najlepših i najatraktivnijih lokacija za stanovanje. U neposrednoj blizini Keja, svih...

Prodaja, četvorosoban stan, 99m², Futog, Novi Sad Sve Podlokacije
1/3
Novogradnja

178,450 €

pre 55 dana

Novi Sad Sve PodlokacijeNovi Sad
Stan99Četvorosoban0 kupatila

*Naša Preporuka*-Prodajemo u NajLepšem delu Futoga Četvorosoban stan 99 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJI.... Stan se nalazi se u kvalitetno građenoj zgradi na Drugom spratu ,dvostrane orijentacije...

Prodaja Stanova Novi Sad - Strana · Novi Sad · 65m² · 2.830 €/m²
Cena nekretnine184.000
40.000500.000
Učešće 20%: 36.800
Kredit: 147.200
Kamata 4.5%
Period 25 god.
Vaša mesečna rata
818 €/mj.
za kredit od 147.200 na 25 god.
Manje od 1 minPodaci zaštićeni
U saradnji saHipotekarna Banka
Prodaja, trosoban stan, 51m², Futog, Novi Sad Sve Podlokacije
1/3
Novogradnja

99,800 €

pre 55 dana

Novi Sad Sve PodlokacijeNovi Sad
Stan51Trosoban0 kupatila

*Naša Preporuka*-Prodajemo u NajLepšem delu Futoga Trosoban stan 51 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJI.... Stan se nalazi se u kvalitetno građenoj zgradi na Prvom spratu ,dobre orijentacije Ističemo...

Prodaja, dvosoban stan, 35m², Futog, Novi Sad Sve Podlokacije
1/3
Novogradnja

62,100 €

pre 55 dana

Novi Sad Sve PodlokacijeNovi Sad
Stan35Dvosoban0 kupatila

*Naša Preporuka*-Prodajemo u NajLepšem delu Futoga Dvosoban stan 35 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJI.... Stan se vodi papirološki kao Garaža nalazi se u kvalitetno građenoj zgradi u Prizemlju...

Prodaja, četvorosoban stan, 110m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije
1/21
Novogradnja

430,540 €

pre 55 dana

Novi Sad Sve PodlokacijeNovi Sad
Stan110Četvorosoban2 kupatila

Novi Sad, Grbavica, ulica Braće Ribnikar. Izdvajamo iz ponude odličan, nov, po strukturi četvorosoban stan koji se nalazi na VIII spratu luksuznog stambeno-poslovnog objekta. Pozicioniran u blizina...

Prodaja, trosoban stan, 48m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije
1/10

123,600 €

pre 56 dana

Novi Sad Sve PodlokacijeNovi Sad
Stan48Trosoban0 kupatila

ID399 Agencija AURORA 369 nekretine daje u prodaju stan na Grbavici u Novom Sadu. Stan je duplex, od 48m2 sa 3 manje spavaće sobe, dva kupatila, dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom. Odličan...

Prodaja, trosoban stan, 48m², Adamovićevo Naselje, Novi Sad Sve Podlokacije
1/10
Novogradnja

123,600 €

pre 57 dana

Novi Sad Sve PodlokacijeNovi Sad
Stan48Trosoban0 kupatila

Na prodaju stan u Aranj Janoša na četvrtom spratu U donjem delu stana nalaze se dnevna soba spojena sa kuhinjom, terasa, spavaća soba i toalet. Na spratu su dve spavaće sobe i toalet. Stan se prodaje...

Prodaja, trosoban stan, 58m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije
1/3

185,820 €

pre 57 dana

Novi Sad Sve PodlokacijeNovi Sad
Stan58Trosoban0 kupatila

Na jednoj od najstabilnijih i najtraženijih lokacija u Novom Sadu realizuje se savremeni stambeni objekat, osmišljen za kupce koji žele spoj visokog kvaliteta stanovanja i sigurne investicije. U...

Prodaja, dvosoban stan, 43m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije
1/3

139,300 €

pre 57 dana

Novi Sad Sve PodlokacijeNovi Sad
Stan43Dvosoban0 kupatila

Prodaja, trosoban stan, 64m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije
1/3

206,000 €

pre 57 dana

Novi Sad Sve PodlokacijeNovi Sad
Stan64Trosoban0 kupatila

Prodaja, četvorosoban stan, 69m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije
1/3

222,290 €

pre 57 dana

Novi Sad Sve PodlokacijeNovi Sad
Stan69Četvorosoban0 kupatila

Prodaja, trosoban stan, 60m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije
1/3

194,800 €

pre 57 dana

Novi Sad Sve PodlokacijeNovi Sad
Stan60Trosoban0 kupatila

Prodaja, dvosoban stan, 44m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije
1/3

142,130 €

pre 57 dana

Novi Sad Sve PodlokacijeNovi Sad
Stan44Dvosoban0 kupatila

1/3

140,900 €

pre 57 dana

Novi Sad Sve PodlokacijeNovi Sad
Stan44Dvosoban0 kupatila

1/3

139,620 €

pre 57 dana

Novi Sad Sve PodlokacijeNovi Sad
Stan43Dvosoban0 kupatila

Prodaja, četvorosoban stan, 92m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije
1/7

261,100 €

pre 57 dana

Novi Sad Sve PodlokacijeNovi Sad
Stan92Četvorosoban0 kupatila

U severnom delu Telepa nastaje savremeni stambeni objekat koji spaja mir porodičnog okruženja sa svim prednostima razvijene gradske infrastrukture. Ova atraktivna gradska adresa objedinjuje mir i...

Prodaja, trosoban stan, 69m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije
1/7

197,510 €

pre 57 dana

Novi Sad Sve PodlokacijeNovi Sad
Stan69Trosoban0 kupatila

Prodaja, stan, 113m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije
1/7

315,120 €

pre 57 dana

Prodaja, stan, 113m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije

Novi Sad Sve PodlokacijeNovi Sad
Stan1130 kupatila

Prodaja, dvosoban stan, 53m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije
1/7

148,800 €

pre 57 dana

Novi Sad Sve PodlokacijeNovi Sad
Stan53Dvosoban0 kupatila

Prikazano 801-820 od 3,108 rezultata

Novi Sad – vodič kroz grad i tržište stanova

Tržište stanova u Novom Sadu je veoma atraktivno i traženo, naročito među studentima, medicinskim osobljem i investitorima. Česte pretrage uključuju "stanovi na prodaju Novi Sad", "kupovina stana Novi Sad" i "nekretnine Novi Sad". Potražnja je jača u delovima grada blizu Univerziteta u Novom Sadu, Fakulteta tehničkih nauka i Medicinskog fakulteta, kao i u blizini ključnih zdravstvenih ustanova: Klinički centar Vojvodine, Institut za kardiovaskularne bolesti u Sremskoj Kamenici i Nova bolnica. Kulturne znamenitosti kao što su Matica srpska i Muzej Vojvodine, te praktične usluge poput Raiffeisen banke, ALTA banke, Zelene apoteke i Galerije Matice srpske čine lokacije privlačnijim. Prilikom oglašavanja istaknite blizinu ovih mesta da privučete ciljane kupce.

Ključni pokazatelji - Prodaja stanova Novi Sad

Prosečna cena/m²
2,830 €
Aktivni oglasi
LIVE
2,914
Ažurirano danas
Novi oglasi
78
Proteklih 7 dana
Trend cena
RAST
+12.69%
U odnosu na Maj 2025

Često postavljana pitanja

? Kolika je prosečna cena stanova u gradu Novi Sad?

Prema analizi 2914 aktivnih oglasa, prosečna cena za stan u gradu Novi Sad iznosi 2,830 €/m².

? Da li je sada pravi trenutak za kupovinu stanova u gradu Novi Sad?

Analizirajući podatke za poslednje 3 godine, cena nekretnina u gradu Novi Sad beleži stabilan rast od 12.7% godišnje.
Brzina prodaje:: Oglas za stan provede na tržištu 45-60 dana pre nego što bude uklonjen.

? Koliko se isplati kupovina stanova u gradu Novi Sad kao investicija?

Prosečna mesečna cena rente iznosi 421 €. Procenjeni prosečni godišnji bruto povrat investicije (ROI) iznosi 2.8%, bez uračunatog rasta vrednosti same nekretnine.

Saveti za odabir

Definiši budžet i €/m² prag

Poredi naselja po ceni po m² i medijanu dana na tržištu; fokusiraj se na kvartove gde se budžet i kvadratura realno poklapaju.

Proveri dokumentaciju i tehničko stanje

Vlasnički list, upotrebna dozvola, etažiranje, energetski sertifikat; u starijim zgradama proveri instalacije, stolariju i izolaciju.

Uporedi novogradnju i starogradnju

Novogradnja često nudi garaže i lift, dok starogradnja nudi veće tlocrtne površine; cenu prilagodi troškovima održavanja i potencijalne adaptacije.

Gledaj mikro-lokaciju

Blizina škole/vrtića, javnog prevoza, parkova i posla – to utiče na kvalitet života i buduću likvidnost.

Oceni dinamiku tržišta