Estitor

Prodaja Stanova Novi Sad - Strana 70

Pronađeno je 3,107 oglasa za upit Prodaja Stanova Novi Sad - Strana 70

Podaci su ažurirani 12.05.2026. u 21:58

Prodaja, dvosoban stan, 48m², Sremska Kamenica, Petrovaradin
1/1
Novogradnja

135,950 €

pre 115 dana

PetrovaradinNovi Sad
Stan48Dvosoban0 kupatila

Prodaje se 2.0 stan u SREMSKOJ KAMENICI, TATARSKO BRDO površine 48m2. Stan je u izgradnji. Cena stana sa pdv. U pitanju je moderna vila sa nekoliko stambenih jedinica. U gradnji se koriste samo...

Prodaja, trosoban stan, 60m², Sremska Kamenica, Petrovaradin
1/1
Novogradnja

170,500 €

pre 115 dana

PetrovaradinNovi Sad
Stan60Trosoban0 kupatila

Prodaje se 3.0 stan u SREMSKOJ KAMENICI, TATARSKO BRDO površine 60m2. Stan je u izgradnji. Cena stana sa pdv. U pitanju je moderna vila sa nekoliko stambenih jedinica. U gradnji se koriste samo...

Prodaja, četvorosoban stan, 82m², Sremska Kamenica, Petrovaradin
1/1
Novogradnja

231,000 €

pre 115 dana

PetrovaradinNovi Sad
Stan82Četvorosoban0 kupatila

Prodaje se 4.0 stan u SREMSKOJ KAMENICI, TATARSKO BRDO površine 82m2. Stan je u izgradnji. Cena stana sa pdv. U pitanju je moderna vila sa nekoliko stambenih jedinica. U gradnji se koriste samo...

Prodaja Stanova Novi Sad - Strana · Novi Sad · 65m² · 2.830 €/m²
Cena nekretnine184.000
40.000500.000
Učešće 20%: 36.800
Kredit: 147.200
Kamata 4.5%
Period 25 god.
Vaša mesečna rata
818 €/mj.
za kredit od 147.200 na 25 god.
Manje od 1 minPodaci zaštićeni
Prodaja, stan, 100m², Novo naselje, Novi Sad
1/12
Novogradnja

257,500 €

pre 116 dana

Prodaja, stan, 100m², Novo naselje, Novi Sad

Novo naseljeNovi Sad
Stan1000 kupatila

- U prilici smo da Vam ponudimo odličan 5.0 stan koji se nalazi na Novom Naselju u zgradi novije gradnje - Nalazi se na petom spratu zgrade sa liftom - sastoji se iz dve etaže: na prvoj etaži se...

Prodaja, trosoban stan, 59m², Podbara, Novi Sad Sve Podlokacije
1/7
Novogradnja

200,541 €

pre 116 dana

Novi Sad Sve PodlokacijeNovi Sad
Stan59Trosoban0 kupatila

U ponudi je prodaja stanova Novi Sad na jednoj od najtraženijih lokacija — Podbara, strogi centar grada. U prodaji su dvosobni, trosobni i četvorosobni stanovi kvadrature 45–109 m², idealni za...

Prodaja, dvosoban stan, 45m², Podbara, Novi Sad Sve Podlokacije
1/6
Novogradnja

152,955 €

pre 116 dana

Novi Sad Sve PodlokacijeNovi Sad
Stan45Dvosoban0 kupatila

Prodaja, četvorosoban stan, 109m², Podbara, Novi Sad Sve Podlokacije
1/6
Novogradnja