Estitor

New Construction – Real Estate for Sale in Budva - Page 2

Found 725 listings for search New Construction – Real Estate for Sale in Budva - Page 2

Data updated on 05/18/2026 at 09:36 PM

Sale, two bedroom apartment, 100m², Centar, Budva
1/11
PREMIUM
New Construction

565,000 €

PREMIUM
48 days ago

Sale, two bedroom apartment, 100m², Centar, Budva

Apartment1002-bedroom2 bathrooms

Osunčan, Pogled na more, Novogradnja, Lux, Odlična investicija, Uknjiženo, Odmah useljiv Luxury Two-Bedroom Apartment in Dukley Residence – Budva ID: 1257 status: sale bedrooms: 2 bathrooms: 2 size:...

Sale, three bedroom apartment, 101m², Gospoština, Budva
1/19
PREMIUM
New Construction

410,000 €

PREMIUM
49 days ago

Sale, three bedroom apartment, 101m², Gospoština, Budva

Apartment1013-bedroom2 bathrooms

Osunčan, Pogled na more, Novogradnja, Lux, Odlična investicija, Blizu škole, Miran kraj, Uknjiženo, Odmah useljiv Trosoban stan sa pogledom na more i garažom – Budva ID: 1256 status: prodaja...

Sale, three bedroom apartment, 90m², Blizikuće, Budva
1/10
PREMIUM
New Construction

440,000 €

PREMIUM
98 days ago

Sale, three bedroom apartment, 90m², Blizikuće, Budva

Apartment903-bedroom2 bathrooms

Na izuzetnoj lokaciji, blizu kuće, prodaje se luksuzno opremljen stan u modernoj, legalizovanoj zgradi sa bazenom i odličnim pristupom. Stan, površine 90 m², nalazi se u prizemlju i sastoji se od: •...

New Construction – Real Estate for Sale in Budva - Page · Budva · 72m² · 2.400 €/m²
Property price173.000
40.000500.000
Down payment 20%: 34.600
Loan: 138.400
Interest 4.5%
Period 25 yrs.
Your monthly payment
769 €/mj.
for a loan of 138.400 for 25 yrs.
Less than 1 minData protected
Sale, one bedroom apartment, 42m², Rafailovići, Budva
1/8
PREMIUM
New Construction

185,000 €

PREMIUM
77 days ago

Sale, one bedroom apartment, 42m², Rafailovići, Budva

Apartment421-bedroom1 bathroom

Na prodaju nov stan , nalazi se na odličnoj lokaciji u Rafailovićima, region Budva, samo 1 minut od prelijepe plaže i slikovitog šetališta uz more koje vodi do Svetog Stefana i Budve. Detalji...

Sale, one bedroom apartment, 77m², Bečići, Budva
1/12
PREMIUM
New Construction

273,000 €

PREMIUM
over 6 months ago

Sale, one bedroom apartment, 77m², Bečići, Budva

Apartment771-bedroom1 bathroom

Prodaje se prostran jednosoban stan od 77m², smješten u prizemlju novoizgrađenog premium stambenog kompleksa u Budvi, nenamješten i spreman za useljenje. Sastoji se od dnevne i trpezarijske zone od...

SP

Slavica Pantović

Advertiser

Call
Sale, one bedroom apartment, 64m², Bečići, Budva
1/8
PREMIUM
New Construction

193,000 €

PREMIUM
46 days ago

Sale, one bedroom apartment, 64m², Bečići, Budva

Apartment641-bedroom1 bathroom

Na prodaju jednosoban stan u kompleksu Anatolia, Bečići – kompletno namješten U ponudi je prostran i funkcionalan jednosoban stan površine 64m², smješten u prestižnom kompleksu Anatolia u Bečićima....

Sale, apartment, 28m², Pržno, Budva
1/7
PREMIUM
New Construction

98,000 €

PREMIUM
54 days ago

Sale, apartment, 28m², Pržno, Budva

Apartment281 bathroom

Na prodaju garsonjera sa parking mjestom . U ponudi je funkcionalna garsonjera površine 26m², smještena na izuzetno atraktivnoj lokaciji, svega 5–6 minuta lagane šetnje do plaže Kamenovo. Nalazi se u...

Sale, two bedroom apartment, 92m², Bečići, Budva
1/4
PREMIUM
New Construction

242,000 €

PREMIUM
60 days ago

Sale, two bedroom apartment, 92m², Bečići, Budva

Apartment922-bedroom2 bathrooms

Dvosoban stan na prodaju u naselju Anatolia, Bečići Prodaje se moderan i funkcionalan dvosoban stan u atraktivnom kompleksu Anatolia u Bečićima. Stan ima dvije prostrane spavaće sobe ,što ga čini...