120,000 €
  • Sale, office space, 53m², Momišići, Podgorica - image 1
  • Sale, office space, 53m², Momišići, Podgorica - image 2
  • Sale, office space, 53m², Momišići, Podgorica - image 3
  • Sale, office space, 53m², Momišići, Podgorica - image 4
  • Sale, office space, 53m², Momišići, Podgorica - image 5
  • Sale, office space, 53m², Momišići, Podgorica - image 6
  • Sale, office space, 53m², Momišići, Podgorica - image 7
120,000 € (2,264 €/m²)
53 m²
2 Room

Sale, office space, 53m², Momišići, Podgorica

Momišići, Podgorica Crna Gora

Property description

Prodaje se jednosoban stan, u Momišićima, u Podgorici.

Površina je 53m². Ranije se izdavao kao poslovni prostor - u Listu nepokretnosti je zaveden kao stambeni prostor.

Struktura: ulazni hodnik, dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, spavaca soba, kupatilo, manja ostava i terasa

Stan je klimatizovan.

Opremljen je kancelarijskim namještajem - on ide kao poklon uz stan.

Nalazi se na prizemlju stambene zgrade, u neposrednoj blizini klinike Ars Medica.

Prostor itj. stan ima dva ulaza: jedno sa spoljnje strane i jedno sa strane ulaza zgrade.

Takođe, nekretnina nudi jedno parking mjesto, u dvorištu zgrade.

Vlasništvo: 1/1, na fizičko lice
Bez tereta i ogranicenja
Mogucnost kupovine iz kreditnih sredstava: DA

ID nekretnine: 13509
Cijena: 120 000EUR

Kvadrat nekretnine

Milena Tajić - agent za nekretnine

+382 69 054 321 (uključujući Viber i WhatsApp)

milena@kvadratnekretnine.me
office@kvadratnekretnine.me

Real estate details

Ad ID
557032
Published
13.05.2026
Updated
13.05.2026
Property Type

Office space

Area

53m²

Rooms

2

Bathrooms

N/A

Floor

Ground Floor

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 2264.15 €

Down payment 24,000 €

10%50%
1%8%
5 yr35 yr

Calculation result

Monthly installment
582 €

240 total installments

Loan amount
96,000 €
Down payment
24,000 €
Total interest
43,618 €
Total payment
139,618 €

Do you qualify for this loan?

Find out in less than 1 minute — free and with no obligations

Takes less than 1 min to completeYour data is protected

Note: This calculation is for informational purposes only. Actual loan terms may vary depending on the bank, credit rating, and other factors. Please consult your bank for exact conditions.

Area

53m²

Structure

2 Rooms

Property Type

Office space

This information is mandatory under the Law on Mediation in the Sale and Lease of Real Estate of Montenegro. All intermediaries must be registered in the Register of Intermediaries maintained by the competent ministry.

Kvadrat nekretnine

Similiar Properties

Stan in Momišići

Sale, two bedroom apartment, 72m², Momišići, Podgorica

165,000 €

Momišići

2 rooms 2 bathrooms 72
Sale, two bedroom apartment, 72m², Momišići, Podgorica
Stan in Momišići

Sale, two bedroom apartment, 72m², Momišići, Podgorica

165,000 €

Momišići

2 rooms 2 bathrooms 72
Sale, two bedroom apartment, 72m², Momišići, Podgorica
Stan in Momišići

Sale, one bedroom apartment, 55m², Momišići, Podgorica

148,500 €

Momišići

1 room 1 bathroom 55
Sale, one bedroom apartment, 55m², Momišići, Podgorica