Estitor

Prodaja Nekretnina Budva - Strana 37

Pronađeno je 5,339 oglasa za upit Prodaja Nekretnina Budva - Strana 37

Podaci su ažurirani 16.05.2026. u 04:32

Prodaja, dvosoban stan, 63m², Budva, Crna Gora
1/25
PREMIUM

267,540 €

PREMIUM
prije 168 dana

Prodaja, dvosoban stan, 63m², Budva, Crna Gora

Stan63Dvosoban1 kupatilo

Prodaja dvosobnog stana 63.71m2 u novoj stambenoj zgradi u centru Budve.U samom centru Budve, na svega nekoliko koraka od Starog grada nudimo vam novi stambeni kompleks. Investitori sa izuzetnim...

Prodaja, trosoban stan, 314m², Dukley Gardens, Budva
1/6
PREMIUM
Novogradnja

3,200.000 €

PREMIUM
prije 169 dana

Prodaja, trosoban stan, 314m², Dukley Gardens, Budva

Stan314Trosoban

Luksuzni penthaus na prodaju u Dukley Gardens Cijena: 3.200.000 EUR Ukupna površina: 314 m² Opis: • 3 prostrane master spavaće sobe • Kuhinja i dnevni boravak s panoramskim pogledom na more • 3...

Prodaja, jednosoban stan, 49m², Rafailovići, Budva
1/12
PREMIUM
Novogradnja

240,000 €

PREMIUM
prije 169 dana

Prodaja, jednosoban stan, 49m², Rafailovići, Budva

Stan49Jednosoban

Jednosoban stan u Rafailovićima 49 m², odmah pored šetališta, dvije minute hoda do mora Odlična opcija kako za život, tako i za izdavanje. Prostran i svijetao stan nalazi se u jednom od najtraženijih...

Prodaja Nekretnina Budva - Strana · Budva · 72m² · 2.400 €/m²
Cijena nekretnine173.000
40.000500.000
Učešće 20%: 34.600
Kredit: 138.400
Kamata 4.5%
Period 25 god.
Vaša mjesečna rata
769 €/mj.
za kredit od 138.400 na 25 god.
Manje od 1 minPodaci zaštićeni
Prodaja, trosoban stan, 96m², Budva, Crna Gora
1/22
PREMIUM

236,500 €

PREMIUM
prije 169 dana

Prodaja, trosoban stan, 96m², Budva, Crna Gora

Stan96Trosoban2 kupatila

Na prodaju je nov, prostran trosoban stan površine 96m², smešten na 9. spratu moderne zgrade sa liftom u naselju Rozino, Budva. Stan je funkcionalnog rasporeda i idealan za porodični život, a...

Prodaja, trosoban stan, 94m², Budva, Crna Gora
1/25
PREMIUM

230,000 €

PREMIUM
prije 169 dana

Prodaja, trosoban stan, 94m², Budva, Crna Gora

Stan94Trosoban2 kupatila

Na prodaju je nov, prostran trosoban stan površine 94m², smešten na 9. spratu moderne zgrade sa liftom u naselju Rozino, Budva. Stan je funkcionalnog rasporeda i idealan za porodični život, a...

Prodaja, plac, 5100m², Prijevor, Budva
1/24
PREMIUM

2,000.000 €

PREMIUM
prije 169 dana

Prodaja, plac, 5100m², Prijevor, Budva

Plac5100

Na prodaju je prostran plac površine 5100m², smešten u mirnom i atraktivnom delu Prijevora, opština Budva. Lokacija je izuzetno povoljna – plac se nalazi u blizini glavnog magistralnog puta...

Prodaja, plac, 500m², Prijevor, Budva
1/6
PREMIUM

85,000 €

PREMIUM
prije 169 dana

Prodaja, plac, 500m², Prijevor, Budva

Plac500

Na prodaju je neurbanizovano zemljiste površine 500m², smešteno u mirnom i atraktivnom delu Prijevora, opština Budva. Lokacija je izuzetno povoljna – plac se nalazi u blizini glavnog magistralnog...

Prodaja, garsonjera, 29m², Budva, Crna Gora
1/9
PREMIUM

141,000 €

PREMIUM
prije 169 dana

Prodaja, garsonjera, 29m², Budva, Crna Gora

Stan29Garsonjera1 kupatilo

Na prodaju je moderno uređena garsonjera površine 29m² u kompleksu “The Old Bakery” u Budvi. Stan se nalazi na 9. spratu zgrade sa dva lifta i sastoji se iz dnevnog boravka sa spavaćom zonom, kuhinje...

Prodaja, trosoban stan, 146m², Budva, Crna Gora
1/25
PREMIUM

473,000 €

PREMIUM
prije 169 dana

Prodaja, trosoban stan, 146m², Budva, Crna Gora

Stan146Trosoban2 kupatila