570,000 €
  • Prodaja, kuća, 300m², Šušanj, Bar - image 1
  • Prodaja, kuća, 300m², Šušanj, Bar - image 2
  • Prodaja, kuća, 300m², Šušanj, Bar - image 3
  • Prodaja, kuća, 300m², Šušanj, Bar - image 4
  • Prodaja, kuća, 300m², Šušanj, Bar - image 5
  • Prodaja, kuća, 300m², Šušanj, Bar - image 6
  • Prodaja, kuća, 300m², Šušanj, Bar - image 7
  • Prodaja, kuća, 300m², Šušanj, Bar - image 8
  • Prodaja, kuća, 300m², Šušanj, Bar - image 9
  • Prodaja, kuća, 300m², Šušanj, Bar - image 10
  • Prodaja, kuća, 300m², Šušanj, Bar - image 11
  • Prodaja, kuća, 300m², Šušanj, Bar - image 12
  • Prodaja, kuća, 300m², Šušanj, Bar - image 13
  • Prodaja, kuća, 300m², Šušanj, Bar - image 14
  • Prodaja, kuća, 300m², Šušanj, Bar - image 15
  • Prodaja, kuća, 300m², Šušanj, Bar - image 16
  • Prodaja, kuća, 300m², Šušanj, Bar - image 17
  • Prodaja, kuća, 300m², Šušanj, Bar - image 18
  • Prodaja, kuća, 300m², Šušanj, Bar - image 19
  • Prodaja, kuća, 300m², Šušanj, Bar - image 20
  • Prodaja, kuća, 300m², Šušanj, Bar - image 21
  • Prodaja, kuća, 300m², Šušanj, Bar - image 22
  • Prodaja, kuća, 300m², Šušanj, Bar - image 23
  • Prodaja, kuća, 300m², Šušanj, Bar - image 24
  • Prodaja, kuća, 300m², Šušanj, Bar - image 25
  • Prodaja, kuća, 300m², Šušanj, Bar - image 26
  • Prodaja, kuća, 300m², Šušanj, Bar - image 27
  • Prodaja, kuća, 300m², Šušanj, Bar - image 28
570,000 € (1,900 €/m²)
300 m²
8 Soba

Prodaja, kuća, 300m², Šušanj, Bar

Šušanj, Bar Crna Gora

Opis nekretnine

Prodajemo kucu 300m2 sa placom 840m2 u Baru,Šusnju. Dozvoljena dogradnja +600m2,ukupna dozvoljena kvadratura objekta na placu 900m2, P +5. Idealno mjesto za hotel. Nalazi se na 200m od prvog kruznog na ulaz u Bar,50 m od skole,50 m od prodavnice,350 m od mora.
Kuca se sastoji od 8 soba,3 kuhinje,4 kupatila,svaka soba ima izlaz na svoj balkon,takodje ima dvije vece terase,jedna 20m2,druga 50m2. Pogled na more,grad,planine.
Parking za 3 auta,veliki vocnjak i zelenilo.
Kuca gradjena po projektu i ima dozvolu,papiri uredni 1/1.
Cijena 570.000 eura.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
445243
Objavljeno
10.07.2025
Ažuriran
31.01.2026
Tip nekretnine

Kuća

Kvadratura

300m²

Sobe

8

Kupatila

N/A

Broj terasa

1

Parking

Ima

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 1900.00 €

Učešće 114,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
2,763 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
456,000 €
Učešće
114,000 €
Ukupna kamata
207,185 €
Ukupno plaćanje
663,185 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Kvadratura

300m²

Struktura

8 Soba

Tip nekretnine

Kuća

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

REMontenegro

Slične nekretnine

Premium Kuća in Šušanj

Prodaja, kuća, 74m², Šušanj, Bar

85,000 €

Šušanj

3 sobe 1 kupatilo 74
Prodaja, kuća, 74m², Šušanj, Bar
Premium Stan in Šušanj

Prodaja, dvosoban stan, 69m², Šušanj, Bar

200,000 €

Šušanj

2 sobe 2 kupatila 69
Prodaja, dvosoban stan, 69m², Šušanj, Bar
Premium Stan in Šušanj

Prodaja, jednosoban stan, 44m², Šušanj, Bar

113,500 €

Šušanj

1 soba 1 kupatilo 44
Prodaja, jednosoban stan, 44m², Šušanj, Bar
Premium Stan in Šušanj

Prodaja, dvosoban stan, 61m², Šušanj, Bar

137,250 €

Šušanj

2 sobe 1 kupatilo 61
Prodaja, dvosoban stan, 61m², Šušanj, Bar