153,000 €
  • Prodaja, jednosoban stan, 48m², Bečići, Budva - image 1
  • Prodaja, jednosoban stan, 48m², Bečići, Budva - image 2
  • Prodaja, jednosoban stan, 48m², Bečići, Budva - image 3
  • Prodaja, jednosoban stan, 48m², Bečići, Budva - image 4
  • Prodaja, jednosoban stan, 48m², Bečići, Budva - image 5
  • Prodaja, jednosoban stan, 48m², Bečići, Budva - image 6
  • Prodaja, jednosoban stan, 48m², Bečići, Budva - image 7
  • Prodaja, jednosoban stan, 48m², Bečići, Budva - image 8
153,000 € (3,188 €/m²)
48 m²
1 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, jednosoban stan, 48m², Bečići, Budva

Bečići, Budva Crna Gora

Opis nekretnine

Izuzetna prilika za investiciju u srcu Bečića, Budva! Predstavljamo Vam šarmantan jednosoban stan od 48 m², idealan za život ili turističko iznajmljivanje. Smješten u mirnom kraju, ovaj osunčani stan pruža opuštajući ambijent tokom cijelog dana, uz savršen spoj mira i blizine svih sadržaja. Stan je potpuno opremljen i spreman za odmah useljenje, bez dodatnih ulaganja. Poseduje 1 spavaću sobu i 1 kupatilo, uz funkcionalan hodnik. Uključene pogodnosti obuhvataju modernu klimatizaciju za ugodan boravak tokom cijele godine, brzi internet i obezbijeđeno parking mjesto ispred objekta, što doprinosi komforu življenja. Nekretnina je uknjižena i predstavlja odličnu investiciju u jednoj od najatraktivnijih destinacija na Crnogorskom primorju, sa izvanrednim potencijalom za povrat ulaganja. Ne propustite priliku da postanete vlasnik nekretnine na predivnoj Budvanskoj rivijeri!

Detalji o nekretnini

ID oglasa
556073
Objavljeno
10.05.2026
Ažuriran
11.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

48m²

Sobe

1

Kupatila

1

Sprat

1. sprat

Broj terasa

1

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 3187.50 €

Učešće 30,600 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
742 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
122,400 €
Učešće
30,600 €
Ukupna kamata
55,613 €
Ukupno plaćanje
178,013 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni
U saradnji saHipotekarna Banka

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Lokacija

Map preview

Prosječne cijene jednosobnih stanova - Bečići

Bečići
Budva

Cijena ove nekretnine je 6.75% niža od prosječne cijene jednosobnog stana na lokaciji Bečići

Prosječna cijena: 3418.24 €/m²

Ova nekretnina je 0.62% manja od prosječne veličine jednosobnog stana na lokaciji Bečići

Prosječna veličina: 48 m²

Kvadratura

48m²

Struktura

1 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Porto Office

Slične nekretnine

Premium Stan in Bečići

Prodaja, jednosoban stan, 58m², Bečići, Budva

435,000 €

Bečići

1 soba 1 kupatilo 58
Prodaja, jednosoban stan, 58m², Bečići, Budva
Premium Stan in Bečići

Prodaja, dvosoban stan, 79m², Bečići, Budva