Na prodaju je moderan dvosoban stan u Bečićima, smješten u atraktivnoj i kvalitetno građenoj zgradi WOW. Stan je kompletno opremljen i spreman za useljenje, bez dodatnih ulaganja.
Raspored je funkcionalan i prozračan, sa dvije spavaće sobe, dnevnim boravkom, kuhinjom i trpezarijom, kupatilom i terasom koja pruža prijatan ambijent za odmor.
Uz stan dolazi i garažno mjesto, što predstavlja veliku pogodnost u ovoj lokaciji.
Cijena nekretnine iznosi 173.250€.
Za sve dodatne informacije ili organizaciju razgledanja, stojim na raspolaganju.
Stan
55m²
2
1
4. sprat
1
2020
Odlično stanje
Opremljeno
Garaža
Agencija
ADRIATIC DREAM ESTATECijena po m²: 3150.00 €
Učešće 34,650 €
Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?
Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza
Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.
Cijena ove nekretnine je 3.99% niža od prosječne cijene dvosobnog stana na lokaciji Bečići
Prosječna cijena: 3280.97 €/m²
Ova nekretnina je 26.91% manja od prosječne veličine dvosobnog stana na lokaciji Bečići
Prosječna veličina: 75 m²
Agencija (posrednik)
ADRIATIC DREAM ESTATE
Registarski broj
38268508080
Lokacija
Budva
Bečići
Kvadratura
55m²
Struktura
2 Sobe
Tip nekretnine
Stan
Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.
Posjedujte ovu nekretninu već od
Fiksne kamate od: 4%
Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?
Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza