135,000 €
  • Prodaja, jednosoban stan, 48m², Lazi, Budva - image 1
  • Prodaja, jednosoban stan, 48m², Lazi, Budva - image 2
  • Prodaja, jednosoban stan, 48m², Lazi, Budva - image 3
  • Prodaja, jednosoban stan, 48m², Lazi, Budva - image 4
  • Prodaja, jednosoban stan, 48m², Lazi, Budva - image 5
  • Prodaja, jednosoban stan, 48m², Lazi, Budva - image 6
  • Prodaja, jednosoban stan, 48m², Lazi, Budva - image 7
  • Prodaja, jednosoban stan, 48m², Lazi, Budva - image 8
  • Prodaja, jednosoban stan, 48m², Lazi, Budva - image 9
  • Prodaja, jednosoban stan, 48m², Lazi, Budva - image 10
135,000 € (2,813 €/m²)
48 m²
1 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, jednosoban stan, 48m², Lazi, Budva

Lazi, Budva Crna Gora

Opis nekretnine

ID 4-4

📍 Budva · Apartman · 1 spavaća soba · 135 000 €

📌 Lokacija: Lazi

📐 Površina: 48 m²
🛏 Spavaće sobe: 1
🚿 Kupatila: 1
🏗 Sprat: 2

Apartman je potpuno spreman za život: prodaje se sa svim potrebnim namještajem i kućnim aparatima, odmah je useljiv. Promišljen raspored površine 48 m² uključuje odvojenu spavaću sobu, dnevni boravak sa kuhinjom i kupatilo. Naselje Lazi je mirno i tiho mjesto u Budvi, pogodno za stalni boravak daleko od ljetnje gužve. U isto vrijeme, sva gradska infrastruktura je na pješačkoj udaljenosti, što ga čini atraktivnim i za izdavanje.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
559568
Objavljeno
20.05.2026
Ažuriran
20.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

48m²

Sobe

1

Kupatila

1

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 2812.50 €

Učešće 27,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
654 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
108,000 €
Učešće
27,000 €
Ukupna kamata
49,070 €
Ukupno plaćanje
157,070 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene jednosobnih stanova - Lazi

Lazi
Budva

Cijena ove nekretnine je 5.9% niža od prosječne cijene jednosobnog stana na lokaciji Lazi

Prosječna cijena: 2988.78 €/m²

Ova nekretnina je 8.87% veća od prosječne veličine jednosobnog stana na lokaciji Lazi

Prosječna veličina: 44 m²

2,989 €
Prosječna godišnja cijena
+17%
Trend cijena (godišnje)
9
Sati na trižištu

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

SM investment by Sabina Mailova

Registarski broj

+38268200906

Lokacija

Budva

Lazi

Kvadratura

48m²

Struktura

1 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Slične nekretnine

Premium Stan in Lazi

Prodaja, stan, 36m², Lazi, Budva

113,400 €

Lazi

36
Prodaja, stan, 36m², Lazi, Budva
Premium Stan in Lazi

Prodaja, jednosoban stan, 56m², Lazi, Budva

134,500 €