150,000 €
  • Prodaja, dvosoban stan, 64m², Bečići, Budva - image 1
  • Prodaja, dvosoban stan, 64m², Bečići, Budva - image 2
  • Prodaja, dvosoban stan, 64m², Bečići, Budva - image 3
  • Prodaja, dvosoban stan, 64m², Bečići, Budva - image 4
  • Prodaja, dvosoban stan, 64m², Bečići, Budva - image 5
  • Prodaja, dvosoban stan, 64m², Bečići, Budva - image 6
  • Prodaja, dvosoban stan, 64m², Bečići, Budva - image 7
  • Prodaja, dvosoban stan, 64m², Bečići, Budva - image 8
150,000 € (2,344 €/m²)
64 m²
2 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, dvosoban stan, 64m², Bečići, Budva

Bečići, Budva Crna Gora

Opis nekretnine

ID 150-04

📍 Budva · Stan · 2 spavaće · 150.000 €

📌 Lokacija: Bečići, Ivanovići

📐 Površina: 64 m²
🛏 Spavaće sobe: 2
🚿 Kupatila: 1
👁️ Pogled: More

U ponudi je dvosoban stan u modernom kompleksu WoW, smještenom u popularnim Bečićima, naselje Ivanovići. Sa 64 m² i terasom s koje se pruža prelijep pogled na more, ovo je odlična prilika za život, odmor ili investiciju. Stan se prodaje sa završenom obradom, uključujući kvalitetnu keramiku, parket i klima uređaj, što garantuje udobnost bez dodatnih ulaganja. Blizina plaže i sadržaja čini ga pogodnim za porodice ili izdavanje.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
559752
Objavljeno
20.05.2026
Ažuriran
20.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

64m²

Sobe

2

Kupatila

1

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 2343.75 €

Učešće 30,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
727 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
120,000 €
Učešće
30,000 €
Ukupna kamata
54,522 €
Ukupno plaćanje
174,522 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene dvosobnih stanova - Bečići

Bečići
Budva

Cijena ove nekretnine je 28.43% niža od prosječne cijene dvosobnog stana na lokaciji Bečići

Prosječna cijena: 3274.73 €/m²

Ova nekretnina je 14.43% manja od prosječne veličine dvosobnog stana na lokaciji Bečići

Prosječna veličina: 75 m²

3,275 €
Prosječna godišnja cijena
+3%
Trend cijena (godišnje)
4
Sata na trižištu

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

SM investment by Sabina Mailova

Registarski broj

+38268200906

Lokacija

Budva

Bečići

Kvadratura

64m²

Struktura

2 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Slične nekretnine

Premium Stan in Bečići

Prodaja, trosoban stan, 90m², Bečići, Budva

370,000 €

Bečići

3 sobe 1 kupatilo 90
Prodaja, trosoban stan, 90m², Bečići, Budva
Premium Kuća in Bečići