190,000 €
  • Prodaja, dvosoban stan, 69m², Bečići, Budva - image 1
  • Prodaja, dvosoban stan, 69m², Bečići, Budva - image 2
  • Prodaja, dvosoban stan, 69m², Bečići, Budva - image 3
  • Prodaja, dvosoban stan, 69m², Bečići, Budva - image 4
  • Prodaja, dvosoban stan, 69m², Bečići, Budva - image 5
  • Prodaja, dvosoban stan, 69m², Bečići, Budva - image 6
  • Prodaja, dvosoban stan, 69m², Bečići, Budva - image 7
  • Prodaja, dvosoban stan, 69m², Bečići, Budva - image 8
  • Prodaja, dvosoban stan, 69m², Bečići, Budva - image 9
  • Prodaja, dvosoban stan, 69m², Bečići, Budva - image 10
190,000 € (2,754 €/m²)
69 m²
2 Soba
2 Kupatilo

Prodaja, dvosoban stan, 69m², Bečići, Budva

Bečići, Budva Crna Gora

Opis nekretnine

ID 956

📍 Budva · Stan · 2 spavaće · 190.000 €

📌 Lokacija: Bečići, preko puta hotela Iberostar

📐 Površina: 69 m²
🛏 Spavaće sobe: 2
🚿 Kupatila: 2
🏗 Sprat: 4
🅿️ Parking: Dostupan
👁️ Pogled: More

Ovaj moderan stan u novogradnji pruža udoban životni prostor na četvrtom spratu. Uživajte u pogledu na more i sunčanim danima zahvaljujući južnoj orijentaciji. Lociran u mirnoj ulici Bečića, na kratkoj šetnji od plaže i hotela Iberostar, predstavlja izvrstan izbor za porodično stanovanje ili kao investiciju. Stan je kompletno opremljen, klimatizovan i spreman za useljenje.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
559783
Objavljeno
20.05.2026
Ažuriran
20.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

69m²

Sobe

2

Kupatila

2

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 2753.62 €

Učešće 38,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
921 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
152,000 €
Učešće
38,000 €
Ukupna kamata
69,062 €
Ukupno plaćanje
221,062 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene dvosobnih stanova - Bečići

Bečići
Budva

Cijena ove nekretnine je 15.91% niža od prosječne cijene dvosobnog stana na lokaciji Bečići

Prosječna cijena: 3274.73 €/m²

Ova nekretnina je 7.74% manja od prosječne veličine dvosobnog stana na lokaciji Bečići

Prosječna veličina: 75 m²

3,275 €
Prosječna godišnja cijena
+3%
Trend cijena (godišnje)
4
Sata na trižištu

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

SM investment by Sabina Mailova

Registarski broj

+38268200906

Lokacija

Budva

Bečići

Kvadratura

69m²

Struktura

2 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Slične nekretnine

Premium Stan in Bečići

Prodaja, trosoban stan, 90m², Bečići, Budva

370,000 €

Bečići

3 sobe 1 kupatilo 90
Prodaja, trosoban stan, 90m², Bečići, Budva
Premium Kuća in Bečići