164,000 €
  • Prodaja, dvosoban stan, 72m², Bečići, Budva - image 1
  • Prodaja, dvosoban stan, 72m², Bečići, Budva - image 2
  • Prodaja, dvosoban stan, 72m², Bečići, Budva - image 3
  • Prodaja, dvosoban stan, 72m², Bečići, Budva - image 4
  • Prodaja, dvosoban stan, 72m², Bečići, Budva - image 5
  • Prodaja, dvosoban stan, 72m², Bečići, Budva - image 6
  • Prodaja, dvosoban stan, 72m², Bečići, Budva - image 7
  • Prodaja, dvosoban stan, 72m², Bečići, Budva - image 8
  • Prodaja, dvosoban stan, 72m², Bečići, Budva - image 9
  • Prodaja, dvosoban stan, 72m², Bečići, Budva - image 10
  • Prodaja, dvosoban stan, 72m², Bečići, Budva - image 11
  • Prodaja, dvosoban stan, 72m², Bečići, Budva - image 12
  • Prodaja, dvosoban stan, 72m², Bečići, Budva - image 13
  • Prodaja, dvosoban stan, 72m², Bečići, Budva - image 14
164,000 € (2,278 €/m²)
72 m²
2 Soba

Prodaja, dvosoban stan, 72m², Bečići, Budva

Bečići, Budva Crna Gora

Opis nekretnine

Na prodaju prostran dvosoban stan površine 72 m², smješten na 4. spratu moderne novogradnje u prestižnom kompleksu Sunny Side Wellness & Spa u Bečićima.

Lokacija idealna za život, odmor i investiciju:
• - Miran i kvalitetan dio Bečića
• - Na svega oko 800m od mora i šetališta
• - U blizini restorana, marketa i svih potrebnih sadržaja

Stan je funkcionalno organizovan, veoma osvijetljen i nalazi se u modernom kompleksu koji pruža visok nivo komfora i privatnosti tokom cijele godine.

Karakteristike nekretnine:
• - 72 m²
• - Dvosoban stan
• - 2 kupatila
• - Novogradnja
• - Nenamješten – idealan za uređenje po sopstvenom ukusu
• - 4ti sprat
• - Sjeveroistočna orijentacija
• - Kupatilo kompletno opremljeno
• - Garažno mjesto uključeno u cijenu

Posebnu vrijednost ovoj nekretnini daje privatna krovna terasa površine čak 80 m² sa đakuzijem – savršeno mjesto za uživanje, odmor i druženje uz potpunu privatnost.

Vlasnicima su na raspolaganju premium sadržaji kompleksa:

• - Investiciju i turističko izdavanje

Cijena: 164.000 €

Iskoristite priliku da postanete vlasnik atraktivne nekretnine u okviru jednog od najpoznatijih kompleksa na budvanskoj rivijeri – Sunny Side Wellness & Spa!

Iva: +06*/****-***
Iva@remontenegro.me
www.remontenegro.me

Detalji o nekretnini

ID oglasa
560255
Objavljeno
21.05.2026
Ažuriran
21.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

72m²

Sobe

2

Kupatila

0

Sprat

4. sprat

Broj terasa

1

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 2277.78 €

Učešće 32,800 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
795 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
131,200 €
Učešće
32,800 €
Ukupna kamata
59,611 €
Ukupno plaćanje
190,811 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Lokacija

Map preview

Prosječne cijene dvosobnih stanova - Bečići

Bečići
Budva

Cijena ove nekretnine je 30.44% niža od prosječne cijene dvosobnog stana na lokaciji Bečići

Prosječna cijena: 3274.73 €/m²

Ova nekretnina je 3.73% manja od prosječne veličine dvosobnog stana na lokaciji Bečići

Prosječna veličina: 75 m²

3,275 €
Prosječna godišnja cijena
+3%
Trend cijena (godišnje)
13

Kvadratura

72m²

Struktura

2 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

REMontenegro

Slične nekretnine

Premium Stan in Bečići

Prodaja, trosoban stan, 90m², Bečići, Budva

370,000 €

Bečići

3 sobe 1 kupatilo 90
Prodaja, trosoban stan, 90m², Bečići, Budva
Premium Kuća in Bečići