Estitor

Prodaja Stanova Blok 9, Podgorica - Strana 3

Pronađeno je 52 oglasa za upit Prodaja Stanova Blok 9, Podgorica - Strana 3

Podaci su ažurirani 20.05.2026. u 08:34

Prodaja, jednosoban stan, 56m², Blok 9, Podgorica
1/9
Verifikovano

160,000 €

prije više od 6 mjeseci

Prodaja, jednosoban stan, 56m², Blok 9, Podgorica

Stan56Jednosoban

Jednosoban namješten stan, površine 56m2, Blok 9, 1.sprat. Klimatizacija Daikin, tehnike na zidovima, norveški radijatori, prozor na kupatilu, veliki hodnik, dva lifta u ulazu, ostava, video nadzor..

Prodaja, dvosoban stan, 60m², Blok 9, Podgorica
1/6
Verifikovano

180,000 €

prije više od 6 mjeseci

Prodaja, dvosoban stan, 60m², Blok 9, Podgorica

Stan60Dvosoban0 kupatila

Dvosoban stan pri kraju izgradnje, površine 60m2, Blok 9. Raspoloživ je na visokom prizemlju i na 1.spratu manje stambene zgrade. U cijenu je uključeno i jedno parking mjesto u dvorištu zgrade koje...

Prodaja, jednosoban stan, 57m², Blok 9, Podgorica
1/7

131,100 €

prije više od 6 mjeseci

Prodaja, jednosoban stan, 57m², Blok 9, Podgorica

Stan57Jednosoban

🏠 Na prodaju jednosoban stan 57m², Blok 9, Podgorica. 🏢 Dustupni su na prvom i drugom spratu. 🛋️ Stanovi su useljivi, prodaju se u viđenom stanju i klimatizovani. ✅ Struktura stana: Ulazni hodnik,...

Prodaja Stanova Blok 9, Podgorica - Strana · Podgorica · 60m² · 3.144 €/m²
Cijena nekretnine189.000
40.000500.000
Učešće 20%: 37.800
Kredit: 151.200
Kamata 4.5%
Period 25 god.
Vaša mjesečna rata
840 €/mj.
za kredit od 151.200 na 25 god.
Manje od 1 minPodaci zaštićeni
Prodaja, jednosoban stan, 51m², Blok 9, Podgorica
1/6

117,300 €

prije više od 6 mjeseci

Prodaja, jednosoban stan, 51m², Blok 9, Podgorica

Stan51Jednosoban

🏠 Na prodaju jednosoban stan 51m², Blok 9, Podgorica. 🏢 Dustupan je na prizemlju. 🛋️ Stano je useljiv, prodaje se u viđenom stanju i klimatizovan. ✅ Struktura stana: Ulazni hodnik, dnevni boravak,...

Prodaja, jednosoban stan, 34m², Blok 9, Podgorica
1/6

83,000 €

prije više od 6 mjeseci

Prodaja, jednosoban stan, 34m², Blok 9, Podgorica

Stan34Jednosoban0 kupatila

🏠 Na prodaju jednosoban stan 34m², Blok 9, Podgorica. 🏢 Nalazi se na drugom spratu. 🛋️ Stan je useljive, prodaje se u viđenom stanju i klimatizovan. ✅ Struktura stana: Ulazni hodnik, dnevni boravak,...

Prodaja, jednosoban stan, 35m², Blok 9, Podgorica
1/7

87,500 €

prije više od 6 mjeseci

Prodaja, jednosoban stan, 35m², Blok 9, Podgorica

Stan35Jednosoban

🏠 Na prodaju jednosoban stan 35m², Blok 9, Podgorica. 🏢 Dostupni su na prizemlju i prvom spratu. 🛋️ Stanovi su useljivi, prodaju se u viđenom stanju i klimatizovani su. ✅ Struktura stana: Ulazni...

Prodaja, jednosoban stan, 38m², Blok 9, Podgorica
1/8

95,000 €

prije više od 6 mjeseci

Prodaja, jednosoban stan, 38m², Blok 9, Podgorica

Stan38Jednosoban

🏠 Na prodaju jednosoban stan 38m², Blok 9, Podgorica. 🏢 Dostupni su na prizemlju, prvom i drugom spratu. 🛋️ Stanovi su useljivi, prodaju se u viđenom stanju i klimatizovani su. ✅ Struktura stana:...