Estitor

Prodaja Stanova Podgorica - Strana 9

Pronađeno je 4,679 oglasa za upit Prodaja Stanova Podgorica - Strana 9

Podaci su ažurirani 16.05.2026. u 06:01

Prodaja, jednosoban stan, 46m², Dalmatinska ulica, Podgorica
1/12
PREMIUM

132,000 €

PREMIUM
prije 10 dana

Stan46Jednosoban0 kupatila

Za prodaju jednosoban stan 46m2, Dalmatinska. Nalazi se na 2. spratu, u manjoj stambenoj jedinici, u Ulici 18. jula kod Kodinga. Klimatizovan je i prodaje se namješten. Struktura: ulazni hodnik,...

Prodaja, jednosoban stan, 40m², Preko Morače, Podgorica
1/12
PREMIUM

138,000 €

PREMIUM
prije 10 dana

Prodaja, jednosoban stan, 40m², Preko Morače, Podgorica

Stan40Jednosoban0 kupatila

Za prodaju jednosoban stan 40m2, Preko Morače. Nalazi se na 4. spratu (od ukupno 5), u zgradi koja posjeduje lift, u zgradi Alpe Bara. Klimatizovan je i prodaje se namješten. Stan je u izvornom...

Prodaja, jednosoban stan, 48m², Tološi, Podgorica
1/9
PREMIUM

115,000 €

PREMIUM
prije 15 dana

Prodaja, jednosoban stan, 48m², Tološi, Podgorica

Stan48Jednosoban0 kupatila

Za prodaju jednosoban stan 48m2, Tološi. Nalazi se na prizemlju zgrade, u novom kompleksu Posh residence. Klimatizovan je, nov, neuseljavan i prodaje se nenamješten. Struktura: ulazni hodnik, dnevni...

Prodaja Stanova Podgorica - Strana · Podgorica · 60m² · 2.649 €/m²
Cijena nekretnine159.000
40.000500.000
Učešće 20%: 31.800
Kredit: 127.200
Kamata 4.5%
Period 25 god.
Vaša mjesečna rata
707 €/mj.
za kredit od 127.200 na 25 god.
Manje od 1 minPodaci zaštićeni
Prodaja, dvosoban stan, 64m², Tološi, Podgorica
1/14
PREMIUM

179,000 €

PREMIUM
prije 15 dana

Prodaja, dvosoban stan, 64m², Tološi, Podgorica

Stan64Dvosoban0 kupatila

Za prodaju dvosoban stan 64m2, Tološi. Nalazi se na 1. spratu, u zgradi, u novom kompleksu Posh residence. Klimatizovan je, nov, neuseljavan i prodaje se nenamješten. Struktura: ulazni hodnik, dnevni...

Prodaja, jednosoban stan, 40m², Stari Aerodrom, Podgorica
1/9
PREMIUM

110,000 €

PREMIUM
prije 17 dana

Prodaja, jednosoban stan, 40m², Stari Aerodrom, Podgorica

Stan40Jednosoban0 kupatila

Za prodaju jednosoban stan 40m2, Stari Aerodrom. Nalazi se na 4. spratu (od ukupnih 6), u zgradi koja posjeduje lift, u blizini Doma zdravlja. Klimazitovan je i prodaje se namješten. Orijentisan je...

Prodaja, jednosoban stan, 31m², Podgorica, Crna Gora
1/18
PREMIUM

88,000 €

PREMIUM
prije 21 dan

Prodaja, jednosoban stan, 31m², Podgorica, Crna Gora

Stan31Jednosoban1 kupatilo

Nekretnine Crna Gora – Podgorica, MomišićiNa prodaju funkcionalan i kompletno namješten jednosoban stan na odličnoj lokaciji u naselju Momišići, u neposrednoj blizini fakulteta i centra grada, što...

Prodaja, jednosoban stan, 45m², Stari Aerodrom, Podgorica
1/11
PREMIUM

118,500 €

PREMIUM
prije 21 dan

Prodaja, jednosoban stan, 45m², Stari Aerodrom, Podgorica

Stan45Jednosoban0 kupatila

Za prodaju jednosoban stan 45m2, Stari Aerodrom. Nalazi se na 2. spratu, u zgradi koja posjeduje lift, kod restorana Palata. Klimatizovan je i prodaje se nenamješten. Orijentisan je sjeverno....

Prodaja, jednosoban stan, 23m², Gintaš, Podgorica
1/12
PREMIUM

74,000 €

PREMIUM
prije 22 dana

Prodaja, jednosoban stan, 23m², Gintaš, Podgorica

Stan23Jednosoban1 kupatilo

Na prodaju garsonjera – Gintaš (2 min od autobuske), Podgorica Površina: 23 m² 2. sprat (bez lifta) Garsonjera sa 2 prostorije Komplet renovirana Useljiva odmah Odlična lokacija u blizini autobuske...

Prodaja, jednosoban stan, 55m², Stari Aerodrom, Podgorica
1/11
PREMIUM

99,000 €

PREMIUM
prije 22 dana

Prodaja, jednosoban stan, 55m², Stari Aerodrom, Podgorica

Stan55Jednosoban1 kupatilo

Na prodaju jednosoban stan – Stari Aerodrom, Podgorica Površina: 55 m² 4. sprat (poslednji, bez lifta) Komforan jednosoban stan Svijetao i funkcionalan Mirna i tražena lokacija Cijena: €99.000 ID: 870

Prodaja, stan, 32m², Podgorica, Crna Gora
1/5
PREMIUM

88,500 €

PREMIUM
prije 22 dana

Prodaja, stan, 32m², Podgorica, Crna Gora

Stan320 kupatila

Za prodaju jednosoban stan 32m2, Centar Podgorica. Nalazi se na visokom prizemlju, u zgradi, kod Osnovne škole Savo Pejanović. Stan je registrovan kao poslovni prostor. Struktura: ulazni hodnik,...

Prodaja, dvosoban stan, 67m², Zabjelo, Podgorica
1/10
PREMIUM

115,000 €

PREMIUM
prije 23 dana

Prodaja, dvosoban stan, 67m², Zabjelo, Podgorica

Stan67Dvosoban0 kupatila

Za prodaju dvosoban stan 67m2, Zabjelo. Nalazi se na 4. spratu (poslednjem), u zgradi u kojoj se nalazi lokal Amfora. Klimatizovan je i prodaje se namješten u viđenom stanju. Struktura stana: ulazni...

Prodaja, stan, 30m², Blok 9, Podgorica
1/8
PREMIUM

82,500 €

PREMIUM
prije 24 dana

Prodaja, stan, 30m², Blok 9, Podgorica

Stan300 kupatila

Za prodaju garsonjera 30m2, Blok 9. Nalazi se na prizemlju, u zgradi. Klimatizovana je i prodaje se namještena. Struktura: ulazni hodnik, dnevni boravak, trpezarija i kuhinja, kupatilo i terasa....

Prodaja, stan, 32m², Podgorica, Crna Gora
1/7
PREMIUM

88,500 €

PREMIUM
prije 24 dana

Prodaja, stan, 32m², Podgorica, Crna Gora

Stan320 kupatila

Prodaja, stan, 26m², Tuški Put, Podgorica
1/5
PREMIUM

77,000 €

PREMIUM
prije 24 dana

Prodaja, stan, 26m², Tuški Put, Podgorica

Stan260 kupatila

Za prodaju garsonjera 26m2, Tuški put. Nalazi se na 3. spratu, u zgradi koja posjeduje lift. Klimatizovana je i prodaje se namještena. Struktura: ulazni hodnik, dnevni boravak, trpezarija, kuhinja i...

Prodaja, stan, 24m², Blok 6, Podgorica
1/8
PREMIUM

79,000 €

PREMIUM
prije 25 dana

Prodaja, stan, 24m², Blok 6, Podgorica

Stan240 kupatila

Za prodaju garsonjera 24m2, Blok 6. Nalazi se na 7. spratu (poslednjem), u zgradi koja posjeduje lift. Klimatizovana je i prodaje se namještena, u viđenom stanju. Struktura: ulazni hodnik, dnevni...

Prodaja, jednosoban stan, 47m², Stari Aerodrom, Podgorica
1/12
PREMIUM

136,000 €

PREMIUM
prije 25 dana

Prodaja, jednosoban stan, 47m², Stari Aerodrom, Podgorica

Stan47Jednosoban0 kupatila

Za prodaju jednosoban stan 47m2, Stari Aerodrom. Nalazi se na 4. spratu, u zgradi, u Ulici Miloša Obilića. Stan je klimatizovan i prodaje se namješten. Orijentisan je dvostrano (sjever-zapad)....

Prodaja, trosoban stan, 126m², Podgorica, Crna Gora
1/8
PREMIUM

278,000 €

PREMIUM
prije 28 dana

Prodaja, trosoban stan, 126m², Podgorica, Crna Gora

Stan126Trosoban2 kupatila

U ponudi je prostran i funkcionalan trosoban stan površine 126 m², smešten u naselju Malo brdo u Podgorici. Stan se nalazi na trećem spratu stambene zgrade bez lifta i organizovan je na dva nivoa...

Prodaja, jednosoban stan, 37m², Zabjelo, Podgorica
1/9
PREMIUM

108,000 €

PREMIUM
prije 28 dana

Prodaja, jednosoban stan, 37m², Zabjelo, Podgorica

Stan37Jednosoban0 kupatila

Za prodaju jednosoban stan 37m2, Zabjelo. Nalazi se na 4. spratu, u zgradi koja se uskoro završava, u blizini stadiona Zabjela. Klimatizovan je i prodaje se nenamješten. Struktura stana: ulazni...

Prodaja, dvosoban stan, 73m², Ljubović, Podgorica
1/13
PREMIUM

189,000 €

PREMIUM
prije 29 dana

Prodaja, dvosoban stan, 73m², Ljubović, Podgorica

Stan73Dvosoban0 kupatila

Za prodaju dvosoban stan 73m2, Ljubović. Nalazi se na 1. spratu, u Ulici Henrika Angela. Klimatizovan je i prodaje se namješten. Struktura: ulazni hodnik, dnevni boravak, kuhinja i trpezarija, dvije...

Prodaja, jednosoban stan, 51m², Tuški Put, Podgorica
1/17
PREMIUM

135,000 €

PREMIUM
prije 29 dana

Prodaja, jednosoban stan, 51m², Tuški Put, Podgorica

Stan51Jednosoban0 kupatila

Za prodaju jednosoban stan 51m2, Tuški put. Nalazi se na 3. spratu, u zgradi koja posjeduje lift. Klimatizovan je i prodaje se namješten. Orijentisan je sjeveroistočno. Struktura: ulazni hodnik,...

Prikazano 161-180 od 4,679 rezultata

Podgorica – vodič kroz grad i tržište stanova

Tržište stanova u Podgorici je trenutno vrlo traženo, sa velikim interesovanjem kupaca i investitora. Lijepo smješteni i udobni stanovi često nude blizinu Kliničkog centra Crne Gore, Ekonomski fakultet Podgorica, Prirodnjački muzej Crne Gore i Aerodrom "Podgorica", kao i lak pristup bankama, poliklinikama i školama. Tipične cijene kreću se od oko 2694 €/m² — upotrijebite pretrage poput prodaja stanova Podgorica, kupovina stana Podgorica i nekretnine Podgorica kako biste pronašli najbolje ponude. Kod izbora obratite pažnju na saobraćajnu povezanost, parking i energetsku efikasnost; blizina ustanova kao što su Ziraat Banka Crna Gora, Hipokrat Poliklinika Podgorica i Pošta često povećava vrijednost nekretnine. Sačuvajte pretrage i sarađujte sa pouzdanim lokalnim agentima kako biste brzo reagovali na povoljne ponude.

Ključni pokazatelji - Prodaja stanova Podgorica

Prosječna cijena/m²
2,649 €
Aktivni oglasi
LIVE
4,421
Ažurirano danas
Novi oglasi
224
Proteklih 7 dana
Trend cijena
PAD
-3.77%
U odnosu na Maj 2025

Često postavljana pitanja

? Kolika je prosječna cijena stanova u gradu Podgorica?

Prema analizi 4421 aktivnih oglasa, prosječna cijena za stan u gradu Podgorica iznosi 2,649 €/m².

? Da li je sada pravi trenutak za kupovinu stanova u gradu Podgorica?

Analizirajući podatke za posljednje 3 godine, cijena nekretnina u gradu Podgorica bilježi pad od 3.8% godišnje.
Brzina prodaje: Oglas za stan provede na tržištu 45-60 dana prije nego što bude uklonjen.

? Koliko se isplati kupovina stanova u gradu Podgorica kao investicija?

Prosječna mjesečna cijena rente iznosi 504 €. Procijenjeni prosječni godišnji bruto povrat investicije (ROI) iznosi 3.8%, bez uračunatog rasta vrijednosti same nekretnine.

Savjeti za odabir

Definiši budžet i €/m² prag

Poredi naselja po cijeni po m² i medijanu dana na tržištu; fokusiraj se na kvartove gdje se budžet i kvadratura realno poklapaju.

Provjeri dokumentaciju i tehničko stanje

Vlasnički list, upotrebna dozvola, etažiranje, energetski sertifikat; u starijim zgradama provjeri instalacije, stolariju i izolaciju.

Uporedi novogradnju i starogradnju

Novogradnja često nudi garaže i lift, dok starogradnja nudi veće tlocrtne površine; cijenu prilagodi troškovima održavanja i potencijalne adaptacije.

Gledaj mikro-lokaciju

Blizina škole/vrtića, javnog prevoza, parkova i posla – to utiče na kvalitet života i buduću likvidnost.

Ocijeni dinamiku tržišta