Estitor

Three-Bedroom Apartments for Rent in Beograd - Page 26

Found 568 listings for search Three-Bedroom Apartments for Rent in Beograd - Page 26

Data updated on 05/13/2026 at 11:02 PM

Rent, three bedroom apartment, 56m², Stari Grad, Beograd
1/20

850 €/monthly

over 6 months ago

Rent, three bedroom apartment, 56m², Stari Grad, Beograd

Apartment563-bedroom

Stan se nalazi u zgradi sa dvorištem, interfonom i liftom koji ide do VI sprata. Trosobni stan ​od 56​ m2​ ​s​astoji se od dve spavaće sobe sa po dva kvalitetna single kreveta​ koji se mogu koristiti...

Rent, three bedroom apartment, 90m², Cvetni Trg, Vračar Sve Podlokacije
1/10

950 €/monthly

over 6 months ago

Vračar Sve PodlokacijeBeograd
Apartment903-bedroom

Izdaje se 3.0 stan u centru kod Londona, preko puta Beograđanke, salonski stan u pasažu, prvi sprat, dva ulaza, 3 kancelarije međusobno povezane, hodnik dugačak koji povezuje oba ulaza, odvojena...

Rent, three bedroom apartment, 62m², Stari Grad, Beograd
1/21
New Construction

1,250 €/monthly

over 6 months ago

Rent, three bedroom apartment, 62m², Stari Grad, Beograd

Apartment623-bedroom1 bathroom

Izdaje se prelep komforan apartman na savrsenoj lokaciji u centru Beograda kod,, Politike''. Prelepo uredjen, renoviran prostor predstavlja oazu mira u sredistu svih desavanja, na korak od velikog...

Rent, three bedroom apartment, 121m², Savski Venac, Beograd
1/19
New Construction

2,800 €/monthly

over 6 months ago

Rent, three bedroom apartment, 121m², Savski Venac, Beograd

Apartment1213-bedroom2 bathrooms

U prilici smo da Vam ponudimo na izdavanje luksuzan stan u Beogradu na vodi u okviru zgrade BW Arcadia Izuzetan stan u drugom redu zgrada od reke u neposrednoj blizini Kule Beograd, šoping centra...

Rent, three bedroom apartment, 80m², Južni Bulevar, Vračar Sve Podlokacije
1/8

800 €/monthly

over 6 months ago

Vračar Sve PodlokacijeBeograd
Apartment803-bedroom1 bathroom

U prilici smo da Vam ponudimo trosoban stan od 80m2 na odličnoj lokaciji na Vračaru, u Južnom bulevaru. Stan je veoma prostran, svetao i izuzetno funkcionalan, što daje mogućnost da se koristi kao...

Rent, three bedroom apartment, 77m², Zvezdara Sve Podlokacije, Beograd
1/6
New Construction

800 €/monthly

over 6 months ago

Zvezdara Sve PodlokacijeBeograd
Apartment773-bedroom2 bathrooms

U prilici smo da Vam ponudimo LUX stan površine 77m2 u ulici Gospodara Vučića. Stan se nalazi na visokom prizemlju luksuzne novoizgrađene zgrade. Sastoji se od prostranog ulaznog hodnika, dve spavaće...

Rent, three bedroom apartment, 83m², Savski Venac, Beograd
1/18

1,900 €/monthly

over 6 months ago

Rent, three bedroom apartment, 83m², Savski Venac, Beograd

Apartment833-bedroom2 bathrooms

BW Aqua, Luksuzan 3.0 Stan sa Garažom za Izdavanje Izdaje se stan od 83 m2, koji se nalazi na 24. spratu luksuzne zgrade BW Aqua. Sastoji se od kuhinjsko-trpezarijskog dela sa dnevnom sobom, dve...

Rent, three bedroom apartment, 69m², Sarajevska, Beograd
1/14

1,250 €/monthly

over 6 months ago

Rent, three bedroom apartment, 69m², Sarajevska, Beograd

Apartment693-bedroom2 bathrooms

Luksuzan trosoban stan za izdavanje - Savska ulica, Beograd na vodi, 69 m2, 1.250 EUR Izdaje se potpuno nov, moderan i luksuzno opremljen trosoban stan površine 69 m2, smešten na drugom spratu...

Rent, three bedroom apartment, 165m², Vračar Hram, Vračar Sve Podlokacije
1/17

2,000 €/monthly

over 6 months ago

Vračar Sve PodlokacijeBeograd
Apartment1653-bedroom0 bathrooms

Izuzetan, veoma lepo i luksuzno sređen i opremljen penthouse u novoj lux zgradi sa visokim stepenom obezbeđenja i čuvarom 24h/7. Modernog enterijera, izuzetno komforan, a čine ga prostrani dnevni...

Rent, three bedroom apartment, 148m², Savski Venac, Beograd
1/18
New Construction

2,400 €/monthly

over 6 months ago

Rent, three bedroom apartment, 148m², Savski Venac, Beograd

Apartment1483-bedroom2 bathrooms

ponuda br. 11627 BG – Dedinje, kod Belog dvora, 4 soban, 148 m2. Jedinstven stambeni kompkeks sa 6 stanova i bazenom. 1.sprat. 2 garažna mesta. Useljiv odmah Mesečna cena zakupa: 2400e + depozit U...

Rent, three bedroom apartment, 103m², Savski Venac, Beograd
1/14
New Construction

1,300 €/monthly

over 6 months ago

Rent, three bedroom apartment, 103m², Savski Venac, Beograd

Apartment1033-bedroom1 bathroom

ponuda br. 11193 – 3-soban, lux, 103m2, Dedinje, Baja Pivljanina, 2.sprat BEZ LIFTA 1.sprat (lift) Odličan stan u luksuznoj zgradi sa samo 6 stanova. Prostor izuzetno kvalitetan, opremljen modernim...

Rent, three bedroom apartment, 103m², Crveni Krst, Beograd
1/21

1,100 €/monthly

over 6 months ago

Rent, three bedroom apartment, 103m², Crveni Krst, Beograd

Crveni KrstBeograd
Apartment1033-bedroom

Vračar, Crveni krst - Timočka 3.5, 103m2 (terasa 8m2), 1/2, EG, telefon, interfon Izdaje se izuzetno lep i funkcionalan troiposoban salonac kompletno namešten (može i nenamešten). Stan je...

Rent, three bedroom apartment, 62m², Novi Beograd Blok 65, Novi Beograd Sve Podlokacije
1/11
New Construction

1,300 €/monthly

over 6 months ago

Novi Beograd Sve PodlokacijeBeograd
Apartment623-bedroom2 bathrooms

Iz ponude stanova za izdavanje,izdvajamo moderan i funkcionalan stan površine 62m2.Po strukturi je trosoban, a od prostorija poseduje:dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom,master spavaću sobu sa...

Rent, three bedroom apartment, 131m², Vukov Spomenik, Zvezdara Sve Podlokacije
1/21

1,990 €/monthly

over 6 months ago

Zvezdara Sve PodlokacijeBeograd
Apartment1313-bedroom

Zvezdara, Vukov spomenik - Ćirila i Metodija 3.0, 131m2, terasa 25m2, 1/3, CG, lift, interfon, parking mesto U neposrednoj blizini Vukovog spomenika izdaje se savremen trosoban stan u stambenom...

Rent, three bedroom apartment, 75m², Vračar Hram, Vračar Sve Podlokacije
1/11
New Construction

1,200 €/monthly

over 6 months ago

Vračar Sve PodlokacijeBeograd
Apartment753-bedroom0 bathrooms

- 3,0 stan od 75m2 Hram Svetog Save - svi komunalni troškovi 200 € - garažno parking mesto + 100€ Potreban depozit u visini jedne zakupnine. +50% Agencijska provizija. Pozovite nas za više...

Expo

Agency

Call
Rent, three bedroom apartment, 120m², Savski Venac, Beograd
1/11

1,200 €/monthly

over 6 months ago

Rent, three bedroom apartment, 120m², Savski Venac, Beograd

Apartment1203-bedroom

Na Dedinju,u blizini ambasade SAD,ortopedske bolnice Banjica i Belog dvora, u vpr dvospratne zgrade,novije gradnje,sa centralnim grejanjem,sopstvenim vrlo održavanim dvorištem i malim brojem...

Rent, three bedroom apartment, 103m², Savski Venac, Beograd
1/20

1,700 €/monthly

over 6 months ago

Rent, three bedroom apartment, 103m², Savski Venac, Beograd

Apartment1033-bedroom

Luksuzno renoviran i prostran stan na sjajnoj lokaciji, sa garažnim mestom i parking mestom ispred zgrade. Visok nivo komfora na 103m2 sa ukusom opremljen. Dnevni boravak i dve spavaće sobe, kuhinja...

Rent, three bedroom apartment, 90m², Savski Venac, Beograd
1/10

2,100 €/monthly

over 6 months ago

Rent, three bedroom apartment, 90m², Savski Venac, Beograd

Apartment903-bedroom0 bathrooms

U ponudi je trosoban stan, komforan i svetao, u zgradi BW Aria. Stan je vrlo luksuzno sređen i opremljen izuzetno kvalitetnim nameštajem i tehnikom - Bosch kućni aparati. Čine ga dnevni boravak sa...

Rent, three bedroom apartment, 75m², Fon (Fon - Bilećka), Voždovac Sve Podlokacije
1/24

1,499 €/monthly

over 6 months ago

Voždovac Sve PodlokacijeBeograd
Apartment753-bedroom2 bathrooms