Estitor

Real Estate for Sale in Beograd - Page 51

Found 5,876 listings for search Real Estate for Sale in Beograd - Page 51

Data updated on 05/12/2026 at 02:19 AM

Sale, land lot, 450m², Žarkovo, Beograd
1/5

17,000 €

46 days ago

Sale, land lot, 450m², Žarkovo, Beograd

Land lot450

Čukarica - Žarkovo Naselje Makiska Terasa ( Rupcine ) 1.Plac 4.5 ari 2.Plac 5.7 ari Isparcelisani placevi Građevinski placevi Dozvoljena gradnja Informacije o lokaciji Spratnost ( P+1+Ps) Papiri 1/1...

MK

Milos Kojic

Advertiser

Call
Sale, house, 250m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd
1/20

500,000 €

46 days ago

Sale, house, 250m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd

Voždovac Sve PodlokacijeBeograd
House2500 bathrooms

Voždovac - TC Stadion kuća, 250m2, terase, PR+VPR+I+II+PTK, CG, telefon, interfon, parking, garaža, struja, voda, kanalizacija, asfalt, plac 3a U neposrednoj blizini TC Stadion, u mirnoj i tihoj...

Sale, four bedroom apartment, 104m², Vidikovački venac, Rakovica
1/18
New Construction

312,000 €

46 days ago

RakovicaBeograd
Apartment1044-bedroom0 bathrooms

Rakovica, Vidikovac - Kneza Višeslava 4.0, 104m2 (lođa 10m2), 7/7, podno grejanje, lift, telefon, interfon Novogradnja na odličnoj lokaciji – Vidikovac, ulica Kneza Višeslava. Stan ima ukupnu...

Real Estate for Sale in Beograd - Page · Beograd · 72m² · 2.400 €/m²
Property price173.000
40.000500.000
Down payment 20%: 34.600
Loan: 138.400
Interest 4.5%
Period 25 yrs.
Your monthly payment
769 €/mj.
for a loan of 138.400 for 25 yrs.
Less than 1 minData protected
In partnership withHipotekarna Banka
Sale, three bedroom apartment, 78m², Stari Grad, Beograd
1/29

315,000 €

46 days ago

Sale, three bedroom apartment, 78m², Stari Grad, Beograd

Apartment783-bedroom0 bathrooms

3.0, 78 m2 (terasa), 4/4, CG, lift, interfon, internet, KTV, klima, bez ulaganja Nepokretnost je smeštena u lepoj, kratkoj i slepoj ulici Milutina Bojića. Iako u epicentru grada, odlikuje je izuzetan...

Sale, three bedroom apartment, 147m², Neimar, Vračar Sve Podlokacije
1/5

1,000.000 €

46 days ago

Vračar Sve PodlokacijeBeograd
Apartment1473-bedroom0 bathrooms

ID 599 Kontakt: Za više informacija ili dogovor oko razgledanja, pozovite 06*/****-***. Bez agencijske provizije – direktna cena od investitora. Pravni nadzor – izrada i overa kupoprodajnog ugovora...

Sale, four bedroom apartment, 123m², Čukarica, Beograd
1/18

250,000 €

46 days ago

Sale, four bedroom apartment, 123m², Čukarica, Beograd

Apartment1234-bedroom0 bathrooms

Odličan dupleks.Funkcioniše kao dva trosobna stana. -Prvi nivo - 70m2 Dnevna soba,kuhinja sa trpezarijom,dve spavaće sobe,wc, kupatilo i terasa. -Drugi nivo 53m2 Pedsoblje, kuhinja sa trpezarijom,tri...

Sale, house, 77m², Borča 1, Borča Sve Podlokacije
1/17

164,000 €

46 days ago

Sale, house, 77m², Borča 1, Borča Sve Podlokacije

Borča Sve PodlokacijeBeograd
House773-bedroom1 bathroom

Prizemna kuća, ima 88m2, uknjižena je na 77m2 i 8 ari placa, etažno je grejanje, (prošao je i gas- tako da ko želi može se po želji povezati), klima, ima veliku garažu (u garaži ima i mokri čvor),...

Sale, one bedroom apartment, 37m², Mirijevo 1, Mirijevo Sve Podlokacije
1/14
New Construction

159,000 €

46 days ago

Mirijevo Sve PodlokacijeBeograd
Apartment371-bedroom1 bathroom

Prodaje se funkcionalan, uknjižen stan površine 37m2, na drugom spratu stambene zgrade novije gradnje iz 2019. godine u Mirijevskom bulevaru. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i...

Sale, two bedroom apartment, 78m², Bulbulder, Zvezdara Sve Podlokacije
1/22
New Construction

251,200 €

46 days ago

Zvezdara Sve PodlokacijeBeograd
Apartment782-bedroom0 bathrooms

BROJ U REGISTRU POSREDNIKA: 1850 🔑 NOVOGRADNJA – LUX TROIPOSOBAN STAN – USKORO USELJIVO 📍 Krfska 1 (raskrsnica sa Dimitrija Tucovića, visina br. 101) U ponudi je ekskluzivan, luksuzan troiposoban...