Estitor

Real Estate for Sale in Centar, Jagodina - Page 10

Found 207 listings for search Real Estate for Sale in Centar, Jagodina - Page 10

Data updated on 05/12/2026 at 04:02 PM

Sale, three bedroom apartment, 221m², Centar, Jagodina
1/18
New Construction

332,220 €

over 6 months ago

Sale, three bedroom apartment, 221m², Centar, Jagodina

CentarJagodina
Apartment2213-bedroom0 bathrooms

MOGUĆNOST KUPOVINE NA 24 MESEČNIH RATA UZ UČEŠĆE OD 50% !!! Ne propustite priliku da iskoristite ovu prazničnu ponudu da kupite stan po sniženoj ceni za samo 1500 evra sa PDV-om New District designed...

Sale, office space, 241m², Centar, Jagodina
1/18

230,000 €

over 6 months ago

Sale, office space, 241m², Centar, Jagodina

CentarJagodina
Office space241

Ovakva ponuda se retko pojavljuje na tržištu nekretnina. U pitanju je stambeno - poslovni objekat koji se sastoji iz: - lokala površine 40m2 ispod koga se nalazi podrumski prostor od 40m2 -...

Sale, office space, 58m², Centar, Jagodina
1/29

48,000 €

over 6 months ago

Sale, office space, 58m², Centar, Jagodina

CentarJagodina
Office space58

Lep komforan lokal u sklopu zgrade u centru grada,pogodan za kozmetički salon ili kancelarije i slično. Klima,kamere. Prodaje se bez inventara. 06*/****-*** 06*/****-*** 06*/****-***

Real Estate for Sale in Centar, Jagodina - Page · Jagodina · 72m² · 2.400 €/m²
Property price173.000
40.000500.000
Down payment 20%: 34.600
Loan: 138.400
Interest 4.5%
Period 25 yrs.
Your monthly payment
769 €/mj.
for a loan of 138.400 for 25 yrs.
Less than 1 minData protected
Sale, house, 220m², Centar, Jagodina
1/47

290,000 €

over 6 months ago

Sale, house, 220m², Centar, Jagodina

CentarJagodina
House2204-bedroom0 bathrooms

Prodaje se kuća sa lokalom i svim nameštajem, na odličnoj lokaciji u centru grada! Namena lokala: kozmetički salon

Sale, three bedroom apartment, 92m², Centar, Jagodina
1/15
New Construction

138,375 €

over 6 months ago

Sale, three bedroom apartment, 92m², Centar, Jagodina

CentarJagodina
Apartment923-bedroom

MOGUĆNOST KUPOVINE UZ UČEŠĆE OD 80% PREOSTALIH 20% NA KRAJU!!! Ne propustite priliku da iskoristite ovu neverovatnu ponudu da kupite stan po sniženoj ceni za samo 1300 evra sa PDV-om New District...

Sale, three bedroom apartment, 79m², Centar, Jagodina
1/13

126,000 €

over 6 months ago

Sale, three bedroom apartment, 79m², Centar, Jagodina

CentarJagodina
Apartment793-bedroom0 bathrooms

Prodaja ili zamena za stan u Beogradu! Ovaj stan Vam nudi više opcija,možete ga koristiti kao poslovni prostor jer je odlično pozicioniran,a kao stambeni ima puno prednosti,jer je u samom centru...

Sale, four bedroom apartment, 146m², Centar, Jagodina
1/29
New Construction

105,000 €

over 6 months ago

Sale, four bedroom apartment, 146m², Centar, Jagodina

CentarJagodina
Apartment1464-bedroom0 bathrooms

S obzirom da je stan u sivoj fazi pruža vam mogućnost predvajanja u dva manja po želji.Iza zgrade ima parking mesto. Plaćeni priključci za struju,vodu,kanalizaciju i gas.Izvedene su sve instalacije...

Sale, one bedroom apartment, 39m², Centar, Jagodina
1/25
New Construction

59,520 €

over 6 months ago

Sale, one bedroom apartment, 39m², Centar, Jagodina

CentarJagodina
Apartment391-bedroom0 bathrooms

Ne propustite priliku da iskoristite ovu neverovatnu ponudu da kupite stan po sniženoj ceni za samo 1300 evra sa PDV-om New District designed by INC je najsavremeniji stambeni kompleks sa...