Estitor

Real Estate for Sale in Novi Sad - Page 18

Found 4,216 listings for search Real Estate for Sale in Novi Sad - Page 18

Data updated on 05/11/2026 at 07:44 PM

Sale, one bedroom apartment, 35m², Centar, Novi Sad
1/10
New Construction

128,520 €

12 days ago

Sale, one bedroom apartment, 35m², Centar, Novi Sad

CentarNovi Sad
Apartment351-bedroom0 bathrooms

U ponudi je jednosoban stan za prodaju u Novom Sadu, u strogom centru, Stari Grad, na izuzetnoj i veoma traženoj lokaciji. Stan površine 35m2 nalazi se u novogradnji, na trećem spratu zgrade sa...

Sale, two bedroom apartment, 58m², Bulevar Evrope, Novi Sad Sve Podlokacije
1/30
New Construction

201,144 €

12 days ago

Novi Sad Sve PodlokacijeNovi Sad
Apartment582-bedroom0 bathrooms

U ponudi je prodaja potpuno novog i neuseljavanog dvoiposobnog stana površine 58m2 u Novom Sadu, na atraktivnoj lokaciji Bulevara Evrope. Stan se nalazi na drugom spratu moderne zgrade novogradnje i...

Sale, two bedroom apartment, 42m², Adice, Novi Sad Sve Podlokacije
1/12
New Construction

122,400 €

12 days ago

Novi Sad Sve PodlokacijeNovi Sad
Apartment422-bedroom0 bathrooms

U ponudi je prodaja dvosobnog lux stana površine 42m2 u Novom Sadu, naselje Adice, u blizini Kamenjara 1. Ova nekretnina predstavlja retku priliku na tržištu i idealna je kako za život tako i kao...

Real Estate for Sale in Novi Sad - Page · Novi Sad · 72m² · 2.400 €/m²
Property price173.000
40.000500.000
Down payment 20%: 34.600
Loan: 138.400
Interest 4.5%
Period 25 yrs.
Your monthly payment
769 €/mj.
for a loan of 138.400 for 25 yrs.
Less than 1 minData protected
In partnership withHipotekarna Banka
Sale, three bedroom apartment, 54m², Sajmište, Novi Sad
1/13
New Construction

158,100 €

12 days ago

Sale, three bedroom apartment, 54m², Sajmište, Novi Sad

SajmišteNovi Sad
Apartment543-bedroom0 bathrooms

U ponudi je prodaja stanova Novi Sad, funkcionalan i komforan trosoban stan površine 54m2, idealan za porodičan život. Stan ima optimalan raspored i sastoji se od dve komotne spavaće sobe površine...

Sale, four bedroom apartment, 87m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije
1/13
New Construction

255,000 €

12 days ago

Novi Sad Sve PodlokacijeNovi Sad
Apartment874-bedroom0 bathrooms

U ponudi je kompletno namešten četvorosoban stan na prodaju u Novom Sadu, na izuzetnoj lokaciji na Telepu, u mirnoj i porodičnoj ulici. Stan se nalazi na svega par minuta hoda od Bulevara Patrijarha...

Sale, three bedroom apartment, 77m², Podbara, Novi Sad Sve Podlokacije
1/18

202,980 €

12 days ago

Novi Sad Sve PodlokacijeNovi Sad
Apartment773-bedroom0 bathrooms

Na prodaju je trosoban stan u Novom Sadu, smešten u mirnom delu Podbare, na svega 10 minuta od centra grada. Ova nekretnina je idealna za sve koji traže prodaju stanova Novi Sad na lokaciji koja...

Sale, two bedroom apartment, 51m², Adice, Novi Sad Sve Podlokacije
1/15

135,053 €

12 days ago

Novi Sad Sve PodlokacijeNovi Sad
Apartment512-bedroom0 bathrooms

Prodaja stanova Novi Sad – u ponudi je trosoban stan u prizemlju urbane vile, na odličnoj lokaciji u Novom Sadu. Objekat je novije gradnje i sastoji se od dve lamele sa po četiri stana, poseduje...