Estitor

Real Estate for Sale in Novi Sad - Page 91

Found 4,232 listings for search Real Estate for Sale in Novi Sad - Page 91

Data updated on 05/16/2026 at 05:37 PM

Sale, two bedroom apartment, 46m², Klisa, Novi Sad Sve Podlokacije
1/1
New Construction

101,100 €

125 days ago

Novi Sad Sve PodlokacijeNovi Sad
Apartment462-bedroom0 bathrooms

Prodaje se 2.0 stan u NOVOM SADU, KLISA površine 46m2. Stan je u izgradnji. Cena stana sa pdv. Odlična lokacija, svi potrebni sadržaji su nadomak stana. Odličan kvalitet gradnje i opreme. Vrhunska...

Sale, two bedroom apartment, 41m², Klisa, Novi Sad Sve Podlokacije
1/1
New Construction

91,800 €

125 days ago

Novi Sad Sve PodlokacijeNovi Sad
Apartment412-bedroom0 bathrooms

Prodaje se 2.0 stan u NOVOM SADU, KLISA površine 41m2. Stan je u izgradnji. Cena stana sa pdv. Odlična lokacija, svi potrebni sadržaji su nadomak stana. Odličan kvalitet gradnje i opreme. Vrhunska...

1/1
New Construction

101,400 €

125 days ago

Novi Sad Sve PodlokacijeNovi Sad
Apartment462-bedroom0 bathrooms

Real Estate for Sale in Novi Sad - Page · Novi Sad · 72m² · 2.400 €/m²
Property price173.000
40.000500.000
Down payment 20%: 34.600
Loan: 138.400
Interest 4.5%
Period 25 yrs.
Your monthly payment
769 €/mj.
for a loan of 138.400 for 25 yrs.
Less than 1 minData protected
Sale, four bedroom apartment, 82m², Klisa, Novi Sad Sve Podlokacije
1/1
New Construction

171,800 €

125 days ago

Novi Sad Sve PodlokacijeNovi Sad
Apartment824-bedroom0 bathrooms

Prodaje se 4.0 stan u NOVOM SADU, KLISA površine 82m2. Stan je u izgradnji. Cena stana sa pdv. Stan je odlične strukture i rasporeda. Mogučnost kupovine putem stambenog kredita. Odlična lokacija, svi...

Sale, two bedroom apartment, 44m², Klisa, Novi Sad Sve Podlokacije
1/1
New Construction

97,350 €

125 days ago

Novi Sad Sve PodlokacijeNovi Sad
Apartment442-bedroom0 bathrooms

Prodaje se 2.0 stan u NOVOM SADU, KLISA površine 44m2. Stan je u izgradnji. Cena stana sa pdv. Odlična lokacija, svi potrebni sadržaji su nadomak stana. Odličan kvalitet gradnje i opreme. Vrhunska...

Sale, office space, 320m², Salajka, Novi Sad Sve Podlokacije
1/10

1,153.600 €

126 days ago

Novi Sad Sve PodlokacijeNovi Sad
Office space320

Na odličnoj lokaciji sa velikim uličnim portalom nalazi se lokal, koji je trenutno u sitovom stanju, ali se uz dogovor sa vlasnikom može prilagoditei potrebama kupca-zakupca, U suterenu zgrade sa...

Sale, four bedroom apartment, 105m², Novi Sad, Srbija
1/17
New Construction

344,998 €

126 days ago

Sale, four bedroom apartment, 105m², Novi Sad, Srbija

Apartment1054-bedroom0 bathrooms

Stan na odličnoj lokaciji u novoj zgradi, neuseljavan. Stan poseduje 3 spavaće sobe, 2 kupatila, 2 terase , komotan dnevni boravak,. Dvorišno orijetisan. Stan ispunjava uslove kreditiranja preko...