Estitor

Three-Bedroom Apartments for Sale in Beograd - Page 23

Found 1,178 listings for search Three-Bedroom Apartments for Sale in Beograd - Page 23

Data updated on 05/17/2026 at 10:44 AM

Sale, three bedroom apartment, 87m², Botanička Bašta, Palilula Sve Podlokacije
1/20

275,000 €

92 days ago

Palilula Sve PodlokacijeBeograd
Apartment873-bedroom0 bathrooms

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Botanicka basta, Bulevar despota Stefana, 3.0, 87 m2 sa terasom i zastakljenom lodjom, XII od XIII spratova, cg, 4 lifta, interfon, klima, izvorno stanje,...

Sale, three bedroom apartment, 86m², Cvetni Trg, Vračar Sve Podlokacije
1/19

320,000 €

92 days ago

Vračar Sve PodlokacijeBeograd
Apartment863-bedroom0 bathrooms

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Tasmajdan, Resavska, 3.0, 86 m2, terasa, II od III sprata, cg, bez lifta, interfon, klima, odmah useljiv, renoviran, namesten, uknjizen na 86 m2, podrum,...

Sale, three bedroom apartment, 86m², Novi Beograd Sve Podlokacije, Beograd
1/17

279,000 €

92 days ago

Novi Beograd Sve PodlokacijeBeograd
Apartment863-bedroom0 bathrooms

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Novi Beograd, Blok 34, Bulevar Zorana Djindjica, 3.0 (adaptabilan u 4.0), 86 m2 sa terasom, VPR od V spratova, cg, lift, interfon, video nadzor, ktv, interfon,...

Three-Bedroom Apartments for Sale in Beograd - Page · Beograd · 78m² · 3.736 €/m²
Property price291.000
40.000500.000
Down payment 20%: 58.200
Loan: 232.800
Interest 4.5%
Period 25 yrs.
Your monthly payment
1.294 €/mj.
for a loan of 232.800 for 25 yrs.
Less than 1 minData protected
Sale, three bedroom apartment, 85m², Botanička Bašta, Palilula Sve Podlokacije
1/20

275,000 €

92 days ago

Palilula Sve PodlokacijeBeograd
Apartment853-bedroom0 bathrooms

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Botanicka basta, Bulevar despota Stefana, 3.0, 85 m2 sa terasom i lodjom, IV od XIII spratova, cg, tel, video nadzor, 4 lifta, interfon, odmah useljiv,...

Sale, three bedroom apartment, 85m², Lekino Brdo, Voždovac Sve Podlokacije
1/20

269,000 €

92 days ago

Voždovac Sve PodlokacijeBeograd
Apartment853-bedroom0 bathrooms

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Lekino brdo, Strumicka, 3.0, 85 m2 sa terasom od 7.5 m2, III od IV sprata, cg, telefon, bez lifta (u proceduri je dobijanja dozvole za izgradnju lifta),...

Sale, three bedroom apartment, 83m², Stari Grad, Beograd
1/19

280,000 €

92 days ago

Sale, three bedroom apartment, 83m², Stari Grad, Beograd

Apartment833-bedroom0 bathrooms

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Centar, Trg Republike, Bulevar despota Stefana, 3.0 (lako adaptibilan u 3.5), 83.25 m2 sa terasom, I od III sprata, norveski radijatori, bez lifta, interfon,...

Sale, three bedroom apartment, 82m², Grocka, Beograd