239,000 €
  • Sale, four bedroom apartment, 96m², Novi Beograd Blok 19, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 1
  • Sale, four bedroom apartment, 96m², Novi Beograd Blok 19, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 2
  • Sale, four bedroom apartment, 96m², Novi Beograd Blok 19, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 3
  • Sale, four bedroom apartment, 96m², Novi Beograd Blok 19, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 4
  • Sale, four bedroom apartment, 96m², Novi Beograd Blok 19, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 5
  • Sale, four bedroom apartment, 96m², Novi Beograd Blok 19, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 6
  • Sale, four bedroom apartment, 96m², Novi Beograd Blok 19, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 7
  • Sale, four bedroom apartment, 96m², Novi Beograd Blok 19, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 8
  • Sale, four bedroom apartment, 96m², Novi Beograd Blok 19, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 9
  • Sale, four bedroom apartment, 96m², Novi Beograd Blok 19, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 10
  • Sale, four bedroom apartment, 96m², Novi Beograd Blok 19, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 11
239,000 € (2,490 €/m²)
96 m²
4 Room

Sale, four bedroom apartment, 96m², Novi Beograd Blok 19, Novi Beograd Sve Podlokacije

Novi Beograd Blok 19, Novi Beograd Sve Podlokacije Beograd Srbija

Property description

Odlican porodican stan u Bloku 19A, jednom od najbolje
pozicioniranih blokova na Novom Beogradu. Zgrade unutar bloka su primer kvalitetne gradnje iz
osamdesetih godina. Stan se nalazi na cetvrtom spratu izuzetno odrzavane zgrade sa
dva lifta. Odlicne je strukture sa odvojenim spavacim blokom sto ga cini komfornim.
Sobe su vrlo funkcionalne. Iz stana se pruza prelep, otvoren pogled
ka gradu, lodja je za uzivanje. Stan je vrlo adaptibilan tako da buducim stanarima
pruza dosta mogucnosti za prilagodjavanje zivotnog prostora svojim licnim potrebama.
Dosta parking mesta unutar bloka. Veliki broj gradskih linija ka svim delovima grada.
Blizina marketa, skola, vrtica, soping centara. Stan za svaku preporuku. Stan je uknjizen na 90m2, sa lodjom ima 96m2.

Ulazni hodnik,kuhinja, trpezarija,dnevna soba,lodja, tri spavace sobe,hodnik, kupatilo,
gostinski toalet. Uknjizen na 90m2 Daliborka Latinovic , ,Reg.br109,AGENCIJSKA PROVIZIJA 2% 4/6 Bulevar Arsenija Carnojevica -imamo slicne

Real estate details

Ad ID
281886
Published
06.09.2024
Property Type

Apartment

Area

96m²

Rooms

4

Bathrooms

N/A

Floor

4. fl.

Year Built

1980

Amenities

Elevator
Phone
Intercom

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 2489.58 €

Down payment 47,800 €

10%50%
1%8%
5 yr35 yr

Calculation result

Monthly installment
1,159 €

240 total installments

Loan amount
191,200 €
Down payment
47,800 €
Total interest
86,872 €
Total payment
278,072 €

Do you qualify for this loan?

Find out in less than 1 minute — free and with no obligations

Takes less than 1 min to completeYour data is protected

Note: This calculation is for informational purposes only. Actual loan terms may vary depending on the bank, credit rating, and other factors. Please consult your bank for exact conditions.

Location

Map preview

Average prices of four-bedroom apartments - Novi Beograd Sve Podlokacije

Novi Beograd Blok 19
Novi Beograd Sve Podlokacije

This property's price is 37.21% lower than the average price of a four bedroom apartment in Novi Beograd Sve Podlokacije

Average price: 3964.97 €/m²

This property is 17.02% smaller then the average size of a four bedroom apartment in Novi Beograd Sve Podlokacije

Average size: 116 m²

Regulatory information

Agency (intermediary)

Nekretnine Obradovic

Registration number

-

Location

Novi Beograd Sve Podlokacije

Novi Beograd Blok 19

Area

96m²

Structure

4 Rooms

Property Type

Apartment

This information is mandatory under the Law on Mediation in the Sale and Lease of Real Estate of Montenegro. All intermediaries must be registered in the Register of Intermediaries maintained by the competent ministry.

NO

Nekretnine Obradovic

Similiar Properties

Stan in Novi Beograd Blok 19