930,000 €
  • Sale, four bedroom apartment, 224m², Savski Venac, Beograd - image 1
  • Sale, four bedroom apartment, 224m², Savski Venac, Beograd - image 2
  • Sale, four bedroom apartment, 224m², Savski Venac, Beograd - image 3
  • Sale, four bedroom apartment, 224m², Savski Venac, Beograd - image 4
  • Sale, four bedroom apartment, 224m², Savski Venac, Beograd - image 5
  • Sale, four bedroom apartment, 224m², Savski Venac, Beograd - image 6
  • Sale, four bedroom apartment, 224m², Savski Venac, Beograd - image 7
  • Sale, four bedroom apartment, 224m², Savski Venac, Beograd - image 8
  • Sale, four bedroom apartment, 224m², Savski Venac, Beograd - image 9
  • Sale, four bedroom apartment, 224m², Savski Venac, Beograd - image 10
  • Sale, four bedroom apartment, 224m², Savski Venac, Beograd - image 11
  • Sale, four bedroom apartment, 224m², Savski Venac, Beograd - image 12
  • Sale, four bedroom apartment, 224m², Savski Venac, Beograd - image 13
  • Sale, four bedroom apartment, 224m², Savski Venac, Beograd - image 14
  • Sale, four bedroom apartment, 224m², Savski Venac, Beograd - image 15
  • Sale, four bedroom apartment, 224m², Savski Venac, Beograd - image 16
  • Sale, four bedroom apartment, 224m², Savski Venac, Beograd - image 17
  • Sale, four bedroom apartment, 224m², Savski Venac, Beograd - image 18
930,000 € (4,152 €/m²)
224 m²
4 Room

Sale, four bedroom apartment, 224m², Savski Venac, Beograd

Savski Venac, Beograd Srbija

Property description

BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850
SPECIJALNA PONUDA SAMO DO 30.APRILA-ova cena
Luksuzni Penthouse na Beogradu na vodi – BW Lumia

U prilici smo da vam ponudimo izuzetan penthouse u prestižnoj zgradi BW Lumia, smeštenoj na najatraktivnijoj lokaciji Beograda na vodi. Stan se nalazi na poslednjem, 9. spratu, a njegova ukupna površina iznosi 224 m². Penthouse je pravo remek-delo luksuza, sa terasom koja okružuje ceo stan, pružajući nesmetan pogled na reku i panoramu grada.

Osnovne karakteristike stana:
- Prostrane četiri spavaće sobe sa visokim standardima opreme
- Četiri moderno opremljena kupatila, sa vrhunskim sanitarijama i materijalima
- Prostrani dnevni boravak sa kuhinjom u open space konceptu, koji pruža dodatnu svetlost i otvorenost prostora
- Terasu koja okružuje ceo stan, sa savršenim pogledom na reku i grad
- Svaka prostorija pažljivo je projektovana s naglaskom na komfor i eleganciju, koristeći samo najkvalitetnije materijale

Ovaj luksuzni penthouse predstavlja savršenu priliku za sve koji žele da uživaju u vrhunskom komforu i privatnosti, u najprestižnijem delu Beograda, Beogradu na vodi. Okružen je brojnim sadržajima koji čine ovu lokaciju jedinstvenom.

Za više informacija i zakazivanje razgledanja, kontaktirajte nas!

📞 Kontakt:
📲 – Bojan Vranić, agent (br. licence 5744)
🏢 MAXIS GROUP DOO BEOGRAD
📍 Hercegovačka 15/303, BW Simfonija 2, III sprat, lokal 303