168,807 €
  • Sale, three bedroom apartment, 77m², Mirijevo Sve Podlokacije, Beograd - image 1
  • Sale, three bedroom apartment, 77m², Mirijevo Sve Podlokacije, Beograd - image 2
  • Sale, three bedroom apartment, 77m², Mirijevo Sve Podlokacije, Beograd - image 3
  • Sale, three bedroom apartment, 77m², Mirijevo Sve Podlokacije, Beograd - image 4
168,807 € (2,192 €/m²)
77 m²
3 Room

Sale, three bedroom apartment, 77m², Mirijevo Sve Podlokacije, Beograd

Mirijevo Sve Podlokacije, Beograd Srbija

Property description

ID 648

Kontakt: Za više informacija ili dogovor oko razgledanja, pozovite 06*/****-***.

Bez agencijske provizije – direktna cena od investitora.

Pravni nadzor – izrada i overa kupoprodajnog ugovora obezbeđena.

Na prodaju najbolja nekretnina po odnosu cene, kvadrature i kvaliteta. Kompleks zgrada udaljen 20 minuta autom od centra Beograda. Akcija je u toku, cena direktno od investitora bez provizije.

Stan je moguće kupiti na kredit.

Trosoban stan na 4 spratu objekta u izgradnji, daleko od gradske buke.

Useljenje je planirano april 2026. god.

Sastoji se od dva hodnika, dnevnog boravka i trpezarije sa kuhinjom, dve spavaće sobe, 2 mokra čvora i terase.

Stan poseduje sigurnosna ulazna vrata, šestokomorne PVC prozore sa roletnama, troslojni tarket parket, a ugradni Geberit sistemi su sastavni deo svake od ovih modernih stambenih jedinica.

Postoji mogućnost kupovine spoljnog parking mesta po ceni od 6000 eur sa PDVom.

Cena je bez PDV-a – pravo na povraćaj PDV-a imaju kupci prvog stana.

Broj u registru posrednika: 1667.

Real estate details

Ad ID
400563
Published
19.06.2025
Updated
01.05.2026
Property Type

Apartment

Area

77m²

Rooms

3

Bathrooms

0

Floor

4. fl.

Balconies

1

Year Built

2025

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 2192.30 €

Down payment 33,761 €

10%50%
1%8%
5 yr35 yr

Calculation result

Monthly installment
818 €

240 total installments

Loan amount
135,046 €
Down payment
33,761 €
Total interest
61,358 €
Total payment
196,404 €

Do you qualify for this loan?

Find out in less than 1 minute — free and with no obligations

Takes less than 1 min to completeYour data is protected

Note: This calculation is for informational purposes only. Actual loan terms may vary depending on the bank, credit rating, and other factors. Please consult your bank for exact conditions.

Average prices of three-bedroom apartments - Mirijevo Sve Podlokacije

Mirijevo Sve Podlokacije
Beograd

This property's price is 12.75% lower than the average price of a three bedroom apartment in Mirijevo Sve Podlokacije

Average price: 2512.76 €/m²

This property is 7.04% larger then the average size of a three bedroom apartment in Mirijevo Sve Podlokacije

Average size: 72 m²

Regulatory information

Agency (intermediary)

Ambijent nekretnine

Registration number

1667

Location

Beograd

Mirijevo Sve Podlokacije

Area

77m²

Structure

3 Rooms

Property Type

Apartment

This information is mandatory under the Law on Mediation in the Sale and Lease of Real Estate of Montenegro. All intermediaries must be registered in the Register of Intermediaries maintained by the competent ministry.

Ambijent nekretnine

Similiar Properties

Verified Stan in Mirijevo Sve Podlokacije

Sale, three bedroom apartment, 46m², Mirijevo Sve Podlokacije, Beograd