324,000 €
  • Sale, two bedroom apartment, 59m², Stari Grad, Beograd - image 1
  • Sale, two bedroom apartment, 59m², Stari Grad, Beograd - image 2
  • Sale, two bedroom apartment, 59m², Stari Grad, Beograd - image 3
  • Sale, two bedroom apartment, 59m², Stari Grad, Beograd - image 4
  • Sale, two bedroom apartment, 59m², Stari Grad, Beograd - image 5
  • Sale, two bedroom apartment, 59m², Stari Grad, Beograd - image 6
  • Sale, two bedroom apartment, 59m², Stari Grad, Beograd - image 7
  • Sale, two bedroom apartment, 59m², Stari Grad, Beograd - image 8
  • Sale, two bedroom apartment, 59m², Stari Grad, Beograd - image 9
  • Sale, two bedroom apartment, 59m², Stari Grad, Beograd - image 10
  • Sale, two bedroom apartment, 59m², Stari Grad, Beograd - image 11
  • Sale, two bedroom apartment, 59m², Stari Grad, Beograd - image 12
  • Sale, two bedroom apartment, 59m², Stari Grad, Beograd - image 13
  • Sale, two bedroom apartment, 59m², Stari Grad, Beograd - image 14
  • Sale, two bedroom apartment, 59m², Stari Grad, Beograd - image 15
  • Sale, two bedroom apartment, 59m², Stari Grad, Beograd - image 16
324,000 € (5,492 €/m²)
59 m²
2 Room

Sale, two bedroom apartment, 59m², Stari Grad, Beograd

Stari Grad, Beograd Srbija

Property description

2.0, 59m2 (lođa), 1/6, CG, lift, interfon, internet, telefon, ktv, klima, video nadzor, parking.

Locirana u najužem centru grada, Balkanska ulica, sa svojih 700 m dužine, pruža se od stare Železničke stanice, preseca Kralјice Natalije do Terazija. Izlazi na dve gradske opštine: opštinu Savski venac i opštinu Stari grad. Stanovi u gornje delu ulice, bliže Terazijama, retko se pojavljuju na tržištu pa su samim tim odlična investicija u svakom pogledu. Iako je epicentralna lokacija ne može se ni naslutiti da se nalazite u najstrožem centru grada u blizini Knez Mihailove ulice, pozorišta, muzeja, kao i prodavnica otvorenih 24h.

U prilici smo da vam ponudimo prostorno odličnu dvosobnu nepokretnost na prvom spratu od šest, uredno održavane zgrade sa liftom i video nadzorom, građene šezdesetih godina, u boljem ravnijem delu ulice bliže Terazijama i hotelu „Moskva“. Sam stan je dvostrano orijentisan, visokih plafona i izuzetno svetao. Sve prostorije u stanu su dobrih veličina, sa velikim prozorima i funkcionalnog rasporeda tipičnim za tu vrstu gradnje. Iz centralno pozicioniranog hodnika se ulazi u sve prostorije, jedina korekcija u odnosu na originalni raspored je ta što je kuhinja prebačena na lođu čime se dobila komotna zasebna trpezarija, a vrlo lako se vraća u prvobitno stanje. Prostor je maksimalno iskorišćen, u dobrom je stanju a samim tim i bez većih ulaganja. Stan se prodaje namešten. Grejanje je centralno, ima i pripadajući podrum. Stanari zgrade koriste parking u dvorištu iste.