148,200 €
  • Sale, three bedroom apartment, 55m², Surčin, Beograd - image 1
  • Sale, three bedroom apartment, 55m², Surčin, Beograd - image 2
  • Sale, three bedroom apartment, 55m², Surčin, Beograd - image 3
  • Sale, three bedroom apartment, 55m², Surčin, Beograd - image 4
  • Sale, three bedroom apartment, 55m², Surčin, Beograd - image 5
  • Sale, three bedroom apartment, 55m², Surčin, Beograd - image 6
  • Sale, three bedroom apartment, 55m², Surčin, Beograd - image 7
  • Sale, three bedroom apartment, 55m², Surčin, Beograd - image 8
  • Sale, three bedroom apartment, 55m², Surčin, Beograd - image 9
  • Sale, three bedroom apartment, 55m², Surčin, Beograd - image 10
  • Sale, three bedroom apartment, 55m², Surčin, Beograd - image 11
  • Sale, three bedroom apartment, 55m², Surčin, Beograd - image 12
148,200 € (2,695 €/m²)
55 m²
3 Room

Sale, three bedroom apartment, 55m², Surčin, Beograd

Surčin, Beograd Srbija

Property description

ID 1048 Direktno od investitora, bez agencijske provizije, uz svu potrebnu pravnu pomoć!

-U najlepšem i najurbanijem delu Ledina, kod nove crkve Sv. Apostola, novoplanirani kompleks zgrada sa kompletnim urbanim sadržajima (pošta, banka, supermarket, restoran, apoteke, vrtić i ostale uslužne delatnosti).

- Kompleks je odlično pozicioniran u neposrednoj blizini stajališta 7 linija gradskog prevoza na 5 minuta od novog Beograda i 15 minuta od centra grada, u blizini aerodroma i novog auto puta sa prelepim pogledom sa prostranih terasa na Novi Beograd, savske mostove, Banovo brdo, Košutnjak, Avalu, Beograd na vodi.

- Struktura stana:

- Ulazni hodnik.

- Elegantna, prostrana i svetla dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, prozorima koji otkrivaju čitavu okolinu i održavaju prirodnu svetlost tokom celog dana.

- Dve spavaće sobe.

- Kupatilo opremljeno keramikom prve klase.

- Stan je odrađen sa najkvalitetnijim proverenim materijalima ugrađenim po svim propisanim građevinskim standardima.

- Odmah useljiv.

- Mogućnost kupovine parking mesta, cena 6000e + PDV
- Postoji i mogućnost iznajmljivanja istog, cena 35e mesečno.

- Ne postoji mogućnost kupovine na kredit.

Cena je izražena bez PDV-a. Kupac prve nekretnine ima pravo napovraćaj PDV-a.
Za više informacija ili razgledanje, molimo pozovite 06*/****-***.

Broj u registru posrednika: 1667

Real estate details