275,000 €
  • Sale, four bedroom apartment, 95m², Klinički Centar, Beograd - image 1
  • Sale, four bedroom apartment, 95m², Klinički Centar, Beograd - image 2
  • Sale, four bedroom apartment, 95m², Klinički Centar, Beograd - image 3
  • Sale, four bedroom apartment, 95m², Klinički Centar, Beograd - image 4
  • Sale, four bedroom apartment, 95m², Klinički Centar, Beograd - image 5
  • Sale, four bedroom apartment, 95m², Klinički Centar, Beograd - image 6
  • Sale, four bedroom apartment, 95m², Klinički Centar, Beograd - image 7
  • Sale, four bedroom apartment, 95m², Klinički Centar, Beograd - image 8
  • Sale, four bedroom apartment, 95m², Klinički Centar, Beograd - image 9
  • Sale, four bedroom apartment, 95m², Klinički Centar, Beograd - image 10
  • Sale, four bedroom apartment, 95m², Klinički Centar, Beograd - image 11
275,000 € (2,895 €/m²)
95 m²
4 Room

Sale, four bedroom apartment, 95m², Klinički Centar, Beograd

Klinički Centar, Beograd Srbija

Property description

Savski venac-Višegradska

4.0, uknjižen 81m2 mereno 95m2, ptk/6, TA, klima, KATV, internet, interfon, lift

prostorije: hodnik, veliki dnevni boravak, izdvojena kuhinja, 3spavaće sobe, kupatilo, lepa galerija na kojoj je joč jedna manja soba

Zadovoljstvo nam je predstaviti kvalitetnu nekretninu na izuzetnoj lokaciji.

Ovaj interesantan stan se nalazi u neposrednoj blizini Kliničkog centra, DZ Savski venac, gimnazije Sveti Sava, osnovne škole, više banaka, marketa, restorana i svih sadržaja potrebnih za udoban život. Nalazi se nadomak ulice Kneza Miloša, odakle je odlična povezanost sa svim delovima grada.

Investitor zgrade je bila Savezna vlada, prilikom gradnje su korišćeni najkvalitetniji materijali. Odlično očuvana, čista, uredna zgrada sa liftom. Poseduje prelepo sređeno igralište i dvorište, koje predstavlja pravu malu oazu u samom srcu grada.

Stan je prostran, dobro organizovan, prijatnog ambijenta, sa puno svetlosti.

Uknjiženo vlasništvo 1/1, čisti papiri, bez tereta i zabeležbi.
Topla preporuka za gledanje ovog stana.

Agencijska provizija 2%.

Za više informacija agent: Marina 06*/****-***

Real estate details

Ad ID
488147
Published
05.11.2025
Updated
15.05.2026
Property Type

Apartment

Area

95m²

Rooms

4

Bathrooms

0

Floor

6. fl.

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 2894.74 €

Down payment 55,000 €

10%50%
1%8%
5 yr35 yr

Calculation result

Monthly installment
1,333 €

240 total installments

Loan amount
220,000 €
Down payment
55,000 €
Total interest
99,958 €
Total payment
319,958 €

Do you qualify for this loan?

Find out in less than 1 minute — free and with no obligations

Takes less than 1 min to completeYour data is protected

Note: This calculation is for informational purposes only. Actual loan terms may vary depending on the bank, credit rating, and other factors. Please consult your bank for exact conditions.

Average prices of four-bedroom apartments - Beograd

Klinički Centar
Beograd

This property's price is 20.99% lower than the average price of a four bedroom apartment in Beograd

Average price: 3663.87 €/m²

This property is 16.58% smaller then the average size of a four bedroom apartment in Beograd

Average size: 114 m²

Regulatory information

Agency (intermediary)

Gligoric Nekretnine

Registration number

1525

Location

Beograd

Klinički Centar

Area

95m²

Structure

4 Rooms

Property Type

Apartment

This information is mandatory under the Law on Mediation in the Sale and Lease of Real Estate of Montenegro. All intermediaries must be registered in the Register of Intermediaries maintained by the competent ministry.

Gligoric Nekretnine

Similiar Properties

Stan in Klinički Centar

Sale, four bedroom apartment, 110m², Klinički Centar, Beograd

355,000 €

Klinički Centar

4 rooms 1 bathroom 110