118,800 €
  • Sale, one bedroom apartment, 45m², Palilula Sve Podlokacije, Beograd - image 1
  • Sale, one bedroom apartment, 45m², Palilula Sve Podlokacije, Beograd - image 2
  • Sale, one bedroom apartment, 45m², Palilula Sve Podlokacije, Beograd - image 3
  • Sale, one bedroom apartment, 45m², Palilula Sve Podlokacije, Beograd - image 4
  • Sale, one bedroom apartment, 45m², Palilula Sve Podlokacije, Beograd - image 5
  • Sale, one bedroom apartment, 45m², Palilula Sve Podlokacije, Beograd - image 6
  • Sale, one bedroom apartment, 45m², Palilula Sve Podlokacije, Beograd - image 7
  • Sale, one bedroom apartment, 45m², Palilula Sve Podlokacije, Beograd - image 8
  • Sale, one bedroom apartment, 45m², Palilula Sve Podlokacije, Beograd - image 9
  • Sale, one bedroom apartment, 45m², Palilula Sve Podlokacije, Beograd - image 10
  • Sale, one bedroom apartment, 45m², Palilula Sve Podlokacije, Beograd - image 11
  • Sale, one bedroom apartment, 45m², Palilula Sve Podlokacije, Beograd - image 12
  • Sale, one bedroom apartment, 45m², Palilula Sve Podlokacije, Beograd - image 13
118,800 € (2,640 €/m²)
45 m²
1 Room
1 Bathroom

Sale, one bedroom apartment, 45m², Palilula Sve Podlokacije, Beograd

Palilula Sve Podlokacije, Beograd Srbija

Property description

U prodaji nov, svetao sa lepim rasporedom prostorija.

U završnoj fazi izgradnje. Nalazi se na u potkrovlju.

Od prostorija ima hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom iz koje se izlazi na terasu od 2.5m2, spavaću sobu i kupatilo.

U stanu je španska keramika, PVC stolarija (7-komorni profil). Visina plafona je 2.8m a visina vrata 2.2m.

Plafoni i pregradni zidovi između stanova su dodatno ojačani zvučnom izolacijom. Grejanje je etažno + podno grejanje u delovima podova sa keramičkim pločicama i inverter klima.

Zgrada ima video nadzor i slobodna parking mesta oko zgrade.

Od dokumentacije ima građevinsku dozvolu i u katastru je upisana u predbeležbi da je moguća kupovina iz kredita i za keš.

Nalazi se u mirnom delu Borče koji Zrenjaninski put deli od TC Šopi i Lidla, sa brojnim linijama gradskog prevoza.

Agencijska provizija za kupca 2%. Broj agencije u Registru posrednika 298. Mapa je informativnog karaktera, ne prikazuje tačnu lokaciju nekretnine.

Real estate details

Ad ID
496070
Published
27.11.2025
Updated
13.05.2026
Property Type

Apartment

Area

45m²

Rooms

1

Bathrooms

1

Floor

2. fl.

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 2640.00 €

Down payment 23,760 €

10%50%
1%8%
5 yr35 yr

Calculation result

Monthly installment
576 €

240 total installments

Loan amount
95,040 €
Down payment
23,760 €
Total interest
43,182 €
Total payment
138,222 €

Do you qualify for this loan?

Find out in less than 1 minute — free and with no obligations

Takes less than 1 min to completeYour data is protected

Note: This calculation is for informational purposes only. Actual loan terms may vary depending on the bank, credit rating, and other factors. Please consult your bank for exact conditions.

Location

Map preview

Average prices of one-bedroom apartments - Palilula Sve Podlokacije

Palilula Sve Podlokacije
Beograd

This property's price is 12.91% lower than the average price of a single bedroom apartment in Palilula Sve Podlokacije

Average price: 3031.33 €/m²

This property is 21.45% larger then the average size of a single bedroom apartment in Palilula Sve Podlokacije

Average size: 37 m²

Regulatory information

Agency (intermediary)

Megastan Nekretnine

Registration number

298

Location

Beograd

Palilula Sve Podlokacije

Area

45m²

Structure

1 Rooms

Property Type

Apartment

This information is mandatory under the Law on Mediation in the Sale and Lease of Real Estate of Montenegro. All intermediaries must be registered in the Register of Intermediaries maintained by the competent ministry.

MN

Megastan Nekretnine

Similiar Properties

Stan in Krnjaca

Sale, studio apartment, 23m², Krnjaca, Palilula Sve Podlokacije