498,000 €
  • Sale, four bedroom apartment, 110m², Savski Venac, Beograd - image 1
  • Sale, four bedroom apartment, 110m², Savski Venac, Beograd - image 2
  • Sale, four bedroom apartment, 110m², Savski Venac, Beograd - image 3
  • Sale, four bedroom apartment, 110m², Savski Venac, Beograd - image 4
  • Sale, four bedroom apartment, 110m², Savski Venac, Beograd - image 5
  • Sale, four bedroom apartment, 110m², Savski Venac, Beograd - image 6
  • Sale, four bedroom apartment, 110m², Savski Venac, Beograd - image 7
  • Sale, four bedroom apartment, 110m², Savski Venac, Beograd - image 8
  • Sale, four bedroom apartment, 110m², Savski Venac, Beograd - image 9
  • Sale, four bedroom apartment, 110m², Savski Venac, Beograd - image 10
  • Sale, four bedroom apartment, 110m², Savski Venac, Beograd - image 11
  • Sale, four bedroom apartment, 110m², Savski Venac, Beograd - image 12
  • Sale, four bedroom apartment, 110m², Savski Venac, Beograd - image 13
  • Sale, four bedroom apartment, 110m², Savski Venac, Beograd - image 14
498,000 € (4,527 €/m²)
110 m²
4 Room

Sale, four bedroom apartment, 110m², Savski Venac, Beograd

Savski Venac, Beograd Srbija

Property description

Stan se nalazi u prestižnoj, novoizgrađenoj zgradi Scala u Beogradu na vodi, na izuzetno atraktivnoj lokaciji nadomak tržnog centra Galerija, brojnih restorana, prodavnica i kompletne gradske infrastrukture. Sam kompleks nudi visoki nivo komfora, a u samoj zgradi se nalazi i vrtić, što je velika pogodnost za porodice. Enterijer zajedničkih prostorija uređen je po najvišim standardima, sa elegantnim holom u kojem se nalazi recepcija i prijavnica, dok se iza zgrade prostire lepo uređeno dvorište sa igralištem namenjenim najmlađima.

Stan je dizajniran tako da pruži maksimalnu udobnost i funkcionalnost. Ulazni deo vodi ka prijatnom dnevnom prostoru u kojem se nalaze boravak i kuhinja, a iz dnevne sobe pruža se izlaz na terasu okrenutu ka mirnom dvorištu. Spavaći blok je diskretno odvojen posebnim hodnikom, stvarajući osećaj privatnosti i mira. U ovom delu nalaze se dve manje i jedna prostranija spavaća soba, koja ima sopstvenu terasu i garderober, kao i dva moderno opremljena kupatila.

Stan se prodaje potpuno namešten, što omogućava budućem vlasniku da se useli bez dodatnih ulaganja. Postoji i mogućnost kupovine parking mesta u garaži, što dodatno podiže nivo udobnosti i sigurnosti.

Oznaka na mapi služi isključivo u informativne svrhe.

Agencijska provizija za kupca je 2% vrednosti kupoprodajne cene nekretnine

Real estate details

Ad ID
497104
Published