125,000 €
  • Sale, one bedroom apartment, 50m², Zvezdara Sve Podlokacije, Beograd - image 1
  • Sale, one bedroom apartment, 50m², Zvezdara Sve Podlokacije, Beograd - image 2
  • Sale, one bedroom apartment, 50m², Zvezdara Sve Podlokacije, Beograd - image 3
  • Sale, one bedroom apartment, 50m², Zvezdara Sve Podlokacije, Beograd - image 4
  • Sale, one bedroom apartment, 50m², Zvezdara Sve Podlokacije, Beograd - image 5
  • Sale, one bedroom apartment, 50m², Zvezdara Sve Podlokacije, Beograd - image 6
  • Sale, one bedroom apartment, 50m², Zvezdara Sve Podlokacije, Beograd - image 7
  • Sale, one bedroom apartment, 50m², Zvezdara Sve Podlokacije, Beograd - image 8
  • Sale, one bedroom apartment, 50m², Zvezdara Sve Podlokacije, Beograd - image 9
  • Sale, one bedroom apartment, 50m², Zvezdara Sve Podlokacije, Beograd - image 10
  • Sale, one bedroom apartment, 50m², Zvezdara Sve Podlokacije, Beograd - image 11
  • Sale, one bedroom apartment, 50m², Zvezdara Sve Podlokacije, Beograd - image 12
  • Sale, one bedroom apartment, 50m², Zvezdara Sve Podlokacije, Beograd - image 13
  • Sale, one bedroom apartment, 50m², Zvezdara Sve Podlokacije, Beograd - image 14
  • Sale, one bedroom apartment, 50m², Zvezdara Sve Podlokacije, Beograd - image 15
  • Sale, one bedroom apartment, 50m², Zvezdara Sve Podlokacije, Beograd - image 16
125,000 € (2,500 €/m²)
50 m²
1 Room
1 Bathroom

Sale, one bedroom apartment, 50m², Zvezdara Sve Podlokacije, Beograd

Zvezdara Sve Podlokacije, Beograd Srbija

Property description

Prodaje se adaptiran stan na Mirijevu, izvorno 1.5-soban, funkcionalno preuređen u 2.0-soban. Pregradnjom dnevne sobe dobijena je dodatna radna soba, idealna za rad od kuće. Stan se nalazi u kvalitetnim zgradama od bele fasadne cigle, u lepo organizovanom i mirnom delu Mirijeva, okruženom parkovima i zelenilom između zgrada. Pozicioniran je na pravom visokom prizemlju. Struktura stana je funkcionalna i prijatna za svakodnevni život. Grejanje je centralno, a terasa je zastakljena i pruža dodatni korisni prostor, stan ima pripadajuci parking. Stan je delimično renoviran. Odlična prilika za porodičan život ili investiciju u mirnom delu grada sa dosta zelenih površina i sadržaja u непосредној blizini. Moze da se kupi i kompletno namesten-dogovor. Odmah iseljiv, uknjizen. ,

Real estate details

Ad ID
556361
Published
12.05.2026
Updated
12.05.2026
Property Type

Apartment

Area

50m²

Rooms

1

Bathrooms

1

Floor

Visoko prizemlje

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 2500.00 €

Down payment 25,000 €

10%50%
1%8%
5 yr35 yr

Calculation result

Monthly installment
606 €

240 total installments

Loan amount
100,000 €
Down payment
25,000 €
Total interest
45,435 €
Total payment
145,435 €

Do you qualify for this loan?

Find out in less than 1 minute — free and with no obligations

Takes less than 1 min to completeYour data is protected

Note: This calculation is for informational purposes only. Actual loan terms may vary depending on the bank, credit rating, and other factors. Please consult your bank for exact conditions.

Average prices of one-bedroom apartments - Zvezdara Sve Podlokacije

Zvezdara Sve Podlokacije
Beograd

This property's price is 25.34% lower than the average price of a single bedroom apartment in Zvezdara Sve Podlokacije

Average price: 3348.64 €/m²

This property is 40.45% larger then the average size of a single bedroom apartment in Zvezdara Sve Podlokacije

Average size: 36 m²

Regulatory information

Agency (intermediary)

Kljuc BG Nekretnine

Registration number

907

Location

Beograd

Zvezdara Sve Podlokacije

Area

50m²

Structure

1 Rooms

Property Type

Apartment

This information is mandatory under the Law on Mediation in the Sale and Lease of Real Estate of Montenegro. All intermediaries must be registered in the Register of Intermediaries maintained by the competent ministry.

KN

Kljuc BG Nekretnine

Similiar Properties

Stan in Denkova Basta

Sale, two bedroom apartment, 57m², Denkova Basta, Zvezdara Sve Podlokacije