124,000 €
  • Sale, studio apartment, 26m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd - image 1
  • Sale, studio apartment, 26m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd - image 2
  • Sale, studio apartment, 26m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd - image 3
  • Sale, studio apartment, 26m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd - image 4
  • Sale, studio apartment, 26m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd - image 5
  • Sale, studio apartment, 26m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd - image 6
  • Sale, studio apartment, 26m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd - image 7
  • Sale, studio apartment, 26m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd - image 8
  • Sale, studio apartment, 26m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd - image 9
124,000 € (4,769 €/m²)
26 m²

Sale, studio apartment, 26m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd

Zemun Sve Podlokacije, Beograd Srbija

Property description

Zemun, Zemunski kej - Beogradska

0.5, 26m2, terasa 3m2, norveški radijatori, klima, 1/4, interfon, parking

Na izuzetnoj lokaciji u neposrednoj blizini Zemunskog keja, u Beogradskoj ulici, prodaje se potpuno renoviran stan od 26m2, funkcionalna garsonjera, smeštena na 1. spratu održavane četvorospratne zgrade.

Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, kupatila i terase.

Stan je veoma svetao i odlično organizovan, maksimalno iskorišćenog prostora, sa terasom koja dodatno doprinosi komforu. Grejanje je na struju, uz norveške radijatore, što omogućava potpunu kontrolu troškova i prijatnu temperaturu tokom cele godine. Nekretnina je renovirana i bez potrebe za dodatnim ulaganjima, spremna za useljenje ili izdavanje.

Posebna prednost stana je obezbeđeno parking mesto u dvorištu zgrade, što predstavlja veliku pogodnost za ovu traženu lokaciju.

Odlična investicija kako za život, tako i za izdavanje, zahvaljujući atraktivnoj poziciji u blizini šetališta, restorana, kafića, škola, fakulteta, pijace, prevoza i svih sadržaja neophodnih za svakodnevni život.

Uknjižen na 23m2 korisne i 26m2 građevinske površine.

Agencijska provizija 2%

Agent: Ana Čortan

Real estate details

Ad ID
556446
Published
12.05.2026
Updated
12.05.2026
Property Type

Apartment

Area

26m²

Rooms

0

Bathrooms

0

Floor

1. fl.

Balconies

1

Parking