167,280 €
  • Sale, apartment, 56m², Dušanovac, Voždovac Sve Podlokacije - image 1
  • Sale, apartment, 56m², Dušanovac, Voždovac Sve Podlokacije - image 2
  • Sale, apartment, 56m², Dušanovac, Voždovac Sve Podlokacije - image 3
167,280 € (2,987 €/m²)
56 m²
2.5 Room

Sale, apartment, 56m², Dušanovac, Voždovac Sve Podlokacije

Dušanovac, Voždovac Sve Podlokacije Beograd Srbija

Property description

U ponudi je nova, kvalitetna zgrada u izgradi, a završetak radova planiran je za decembar 2026. godine. U izgradnji su korišćeni kvaliteti materija, kao i oprema: Alumil aluminijumska stolarija sa alu roletnama i komarnicima, blindirana vrata, italijanska keramika, Fundermaks alu fasada. Grejanj i hlađenje omogućeni su pomoću toplotnih pumpi. Na predelima pod keramikom je podno grejanje. Zgrada je obezbeđenja video nadzorom i interfonom. Postoji mogućnost kupovine garažnog ili parking mesta. U zgradi su stanovi različitih kvadratura i struktura.

Podaci iz oglasa odnose se na funkcionalan stan na 3. spratu, površine 55.76m2, poseduje dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, terasu i kupatilo.

Agencijska provizija iznosi 2% dogovorene kupoprodajne cene

ID oglasa: 25657.

Real estate details

Ad ID
556688
Published
12.05.2026
Updated
12.05.2026
Property Type

Apartment

Area

56m²

Rooms

2.5

Bathrooms

0

Floor

3. fl.

Parking

True

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 2987.14 €

Down payment 33,456 €

10%50%
1%8%
5 yr35 yr

Calculation result

Monthly installment
811 €

240 total installments

Loan amount
133,824 €
Down payment
33,456 €
Total interest
60,803 €
Total payment
194,627 €

Do you qualify for this loan?

Find out in less than 1 minute — free and with no obligations

Takes less than 1 min to completeYour data is protected

Note: This calculation is for informational purposes only. Actual loan terms may vary depending on the bank, credit rating, and other factors. Please consult your bank for exact conditions.

Area

56m²

Structure

2.5 Rooms

Property Type

Apartment

This information is mandatory under the Law on Mediation in the Sale and Lease of Real Estate of Montenegro. All intermediaries must be registered in the Register of Intermediaries maintained by the competent ministry.

EN

Eminent Nekretnine

Similiar Properties

Stan in Dušanovac

Sale, two bedroom apartment, 46m², Dušanovac, Voždovac Sve Podlokacije

135,660 €

Dušanovac

2 rooms 0 46
Stan in Dušanovac

Sale, two bedroom apartment, 56m², Dušanovac, Voždovac Sve Podlokacije

168,120 €

Dušanovac

2 rooms 0 56
Stan in Dušanovac

Sale, four bedroom apartment, 119m², Dušanovac, Voždovac Sve Podlokacije