399,000 €
  • Sale, four bedroom apartment, 93m², Savski Venac, Beograd - image 1
  • Sale, four bedroom apartment, 93m², Savski Venac, Beograd - image 2
  • Sale, four bedroom apartment, 93m², Savski Venac, Beograd - image 3
  • Sale, four bedroom apartment, 93m², Savski Venac, Beograd - image 4
  • Sale, four bedroom apartment, 93m², Savski Venac, Beograd - image 5
  • Sale, four bedroom apartment, 93m², Savski Venac, Beograd - image 6
  • Sale, four bedroom apartment, 93m², Savski Venac, Beograd - image 7
  • Sale, four bedroom apartment, 93m², Savski Venac, Beograd - image 8
  • Sale, four bedroom apartment, 93m², Savski Venac, Beograd - image 9
  • Sale, four bedroom apartment, 93m², Savski Venac, Beograd - image 10
  • Sale, four bedroom apartment, 93m², Savski Venac, Beograd - image 11
  • Sale, four bedroom apartment, 93m², Savski Venac, Beograd - image 12
  • Sale, four bedroom apartment, 93m², Savski Venac, Beograd - image 13
  • Sale, four bedroom apartment, 93m², Savski Venac, Beograd - image 14
  • Sale, four bedroom apartment, 93m², Savski Venac, Beograd - image 15
  • Sale, four bedroom apartment, 93m², Savski Venac, Beograd - image 16
399,000 € (4,290 €/m²)
93 m²
4 Room
1 Bathroom

Sale, four bedroom apartment, 93m², Savski Venac, Beograd

Savski Venac, Beograd Srbija

Property description

Prodaje se četvoroiposoban salonski stan u Lominoj ulici, u samom centru Beograda, nedaleko od Terazija i Terazijske česme.

Stan površine 93m² nalazi se u mirnoj i urednoj zgradi sa privatnim unutrašnjim dvorištem i pruža odličan balans između centralne gradske lokacije i privatnosti.

Ovaj svetao stan je trostrano orijentisan, što omogućava obilje prirodne svetlosti tokom celog dana i dodatno doprinosi osećaju komfora i prostranosti. Odličan raspored prostorija obuhvata dnevni boravak, čak četiri spavaće sobe, kuhinju sa trpezarijom, dva kupatila, ostavu i dve terase koje pružaju dodatni prostor za uživanje.

Posebna prednost ove nekretnine je mogućnost podele na dve potpuno odvojene stambene jedinice sa zasebnim ulazima, što je čini idealnom kako za višečlane porodice, tako i za investitore koji traže sigurnu nekretninu sa potencijalom za izdavanje stanova u centru Beograda.

Zgrada je mirna i uredna, sa privatnim unutrašnjim dvorištem namenjenim isključivo stanarima, kao i interfon sistemom koji obezbeđuje dodatnu sigurnost.

Lokacija je jedna od najvećih prednosti, stan se nalazi u srcu grada, u neposrednoj blizini svih važnih sadržaja poput prodavnica, škola, restorana, javnog prevoza i poslovnih zona, a istovremeno pruža mir i privatnost.

Salonski stan u Lominoj ulici kod Terazija izdavaja se funkcionalnim rasporedom, trostranom orijentacijom, dvema terasama i potencijalom za organizaciju u dve celine.