417,000 €
  • Sale, three bedroom apartment, 95m², Stari Grad, Beograd - image 1
  • Sale, three bedroom apartment, 95m², Stari Grad, Beograd - image 2
  • Sale, three bedroom apartment, 95m², Stari Grad, Beograd - image 3
  • Sale, three bedroom apartment, 95m², Stari Grad, Beograd - image 4
  • Sale, three bedroom apartment, 95m², Stari Grad, Beograd - image 5
  • Sale, three bedroom apartment, 95m², Stari Grad, Beograd - image 6
  • Sale, three bedroom apartment, 95m², Stari Grad, Beograd - image 7
  • Sale, three bedroom apartment, 95m², Stari Grad, Beograd - image 8
  • Sale, three bedroom apartment, 95m², Stari Grad, Beograd - image 9
  • Sale, three bedroom apartment, 95m², Stari Grad, Beograd - image 10
  • Sale, three bedroom apartment, 95m², Stari Grad, Beograd - image 11
  • Sale, three bedroom apartment, 95m², Stari Grad, Beograd - image 12
  • Sale, three bedroom apartment, 95m², Stari Grad, Beograd - image 13
  • Sale, three bedroom apartment, 95m², Stari Grad, Beograd - image 14
  • Sale, three bedroom apartment, 95m², Stari Grad, Beograd - image 15
  • Sale, three bedroom apartment, 95m², Stari Grad, Beograd - image 16
  • Sale, three bedroom apartment, 95m², Stari Grad, Beograd - image 17
  • Sale, three bedroom apartment, 95m², Stari Grad, Beograd - image 18
  • Sale, three bedroom apartment, 95m², Stari Grad, Beograd - image 19
  • Sale, three bedroom apartment, 95m², Stari Grad, Beograd - image 20
  • Sale, three bedroom apartment, 95m², Stari Grad, Beograd - image 21
  • Sale, three bedroom apartment, 95m², Stari Grad, Beograd - image 22
  • Sale, three bedroom apartment, 95m², Stari Grad, Beograd - image 23
  • Sale, three bedroom apartment, 95m², Stari Grad, Beograd - image 24
  • Sale, three bedroom apartment, 95m², Stari Grad, Beograd - image 25
  • Sale, three bedroom apartment, 95m², Stari Grad, Beograd - image 26
417,000 € (4,389 €/m²)
95 m²
3 Room

Sale, three bedroom apartment, 95m², Stari Grad, Beograd

Stari Grad, Beograd Srbija

Property description

3.0, 95m2, 2/6, lift, CG, lux, salonac, interfon, internet, klima, ktv

Kosovska ulica je smeštena u samom epicentru Starog Grada, jednosmerna je i samim tim je manje prometna, zbog čega je negativan uticaj saobraćaja sveden na minimum. Retko koja ulica u gradu može se pohvaliti da su u najbližoj okolini Pionirski park, Skupština grada, crkva Sv. Marka, dok su Terazije, hotel Moskva ili Skadarlija na pet minuta hoda.

U prilici smo da Vam ponudimo komforan, luksuzno sređen trosoban stan na drugom spratu održavane predratne šestospratne zgrade, u delu ulice bliže Nušićevoj. Mermerni hodnik, lepo mermerno stepenište i ulaz u zgradu su održavani i čisti. Zgrada poseduje lift i podrumske prostorije. Na svakom spratu su po dva stana. Stan je salonskog tipa, jednostrano orijentisan i izolovan od gradske buke. Kompletno renoviran, tako da nema potrebe za ulaganjima. Luksuzno je opremljen kvalitetnom tehnikom i nameštajem. Svi ugradni elementi, kompletno kupatilo, kuhinja, police, ostaju u stanu, dok je mobilni nameštaj podložan dogovoru. Sve prostorije su dobrih veličina, funkcinalno raspoređene i imaju prozore. Dva mokra čvora (kupatilo plus gostinjski toalet), a takođe i estetska rasveta stanu daju dodatnu dozu konfora i udobnosti.

Ovo je prava prilika za kupce koji traže estetski i funkcionalno savršen stan koji se nalazi u najeksluzivnijoj i najpoznatijoj zoni Beograda.