169,900 €
  • Sale, one bedroom apartment, 24m², Stari Grad, Beograd - image 1
  • Sale, one bedroom apartment, 24m², Stari Grad, Beograd - image 2
  • Sale, one bedroom apartment, 24m², Stari Grad, Beograd - image 3
  • Sale, one bedroom apartment, 24m², Stari Grad, Beograd - image 4
  • Sale, one bedroom apartment, 24m², Stari Grad, Beograd - image 5
  • Sale, one bedroom apartment, 24m², Stari Grad, Beograd - image 6
  • Sale, one bedroom apartment, 24m², Stari Grad, Beograd - image 7
  • Sale, one bedroom apartment, 24m², Stari Grad, Beograd - image 8
  • Sale, one bedroom apartment, 24m², Stari Grad, Beograd - image 9
  • Sale, one bedroom apartment, 24m², Stari Grad, Beograd - image 10
  • Sale, one bedroom apartment, 24m², Stari Grad, Beograd - image 11
  • Sale, one bedroom apartment, 24m², Stari Grad, Beograd - image 12
  • Sale, one bedroom apartment, 24m², Stari Grad, Beograd - image 13
  • Sale, one bedroom apartment, 24m², Stari Grad, Beograd - image 14
  • Sale, one bedroom apartment, 24m², Stari Grad, Beograd - image 15
  • Sale, one bedroom apartment, 24m², Stari Grad, Beograd - image 16
169,900 € (7,079 €/m²)
24 m²
1 Room

Sale, one bedroom apartment, 24m², Stari Grad, Beograd

Stari Grad, Beograd Srbija

Property description

Gornji Dorćol, Kneginje Ljubice – Moderan jednosoban stan sa podnim grejanjem

Retko se pojavi u ponudi mali stan na tako dobroj lokaciji. Stan se nalazi u mirnoj ulici a istovremeno u samom srcu grada odmah ispod Narodnog pozorišta i na par minuta od Knez Mihailove.

Prostor je vešto i maksimalno iskorišćen. Ulazni hodnik , kupatilo, dnevni boravak , dok je za spavanje predviđena odvojena niša za krevet, čime je sačuvana privatnost. Čajna kuhinja je spretno smeštena na zastakljenoj terasi koja je pripojena grejnoj površini stana. Stan poseduje moderno podno grejanje (energetski efikasno), dok su na ulazu visokokvalitetna Bosal sigurnosna vrata. Kupatilo je lepo uređeno i moderno opremljeno.

Zgrada dobro održavana sa interfonom, liftom. Stan orijentisan ka dvorištu - zapadna strana, mirna strana zgrade,visoka spratnost, dosta svetlosti i pogled ka Kalemegdanu. Odlična mikrolokacija gde je sve nadohvat ruke – škole, fakulteti, galerije, pozorišta, parkovi, vrhunski restorani. Zbog lokacije i veličine stan je idealan za izdavanje — bilo na dnevnom nivou (Airbnb, Booking), bilo kao dugoročni zakup studentima ili nekom ko hoće da živi u samom centru grada. Investicija koja se brzo isplati!

Stan je uknjižen i odmah useljiv.

Agencijska provizija 2%.

Za više informacija agent: Mira 06*/****-***

Real estate details

Ad ID
557691
Published
15.05.2026
Updated