459,000 €
  • Sale, three bedroom apartment, 103m², Cvetni Trg, Vračar Sve Podlokacije - image 1
  • Sale, three bedroom apartment, 103m², Cvetni Trg, Vračar Sve Podlokacije - image 2
  • Sale, three bedroom apartment, 103m², Cvetni Trg, Vračar Sve Podlokacije - image 3
  • Sale, three bedroom apartment, 103m², Cvetni Trg, Vračar Sve Podlokacije - image 4
  • Sale, three bedroom apartment, 103m², Cvetni Trg, Vračar Sve Podlokacije - image 5
  • Sale, three bedroom apartment, 103m², Cvetni Trg, Vračar Sve Podlokacije - image 6
  • Sale, three bedroom apartment, 103m², Cvetni Trg, Vračar Sve Podlokacije - image 7
  • Sale, three bedroom apartment, 103m², Cvetni Trg, Vračar Sve Podlokacije - image 8
  • Sale, three bedroom apartment, 103m², Cvetni Trg, Vračar Sve Podlokacije - image 9
  • Sale, three bedroom apartment, 103m², Cvetni Trg, Vračar Sve Podlokacije - image 10
  • Sale, three bedroom apartment, 103m², Cvetni Trg, Vračar Sve Podlokacije - image 11
  • Sale, three bedroom apartment, 103m², Cvetni Trg, Vračar Sve Podlokacije - image 12
  • Sale, three bedroom apartment, 103m², Cvetni Trg, Vračar Sve Podlokacije - image 13
  • Sale, three bedroom apartment, 103m², Cvetni Trg, Vračar Sve Podlokacije - image 14
  • Sale, three bedroom apartment, 103m², Cvetni Trg, Vračar Sve Podlokacije - image 15
  • Sale, three bedroom apartment, 103m², Cvetni Trg, Vračar Sve Podlokacije - image 16
  • Sale, three bedroom apartment, 103m², Cvetni Trg, Vračar Sve Podlokacije - image 17
  • Sale, three bedroom apartment, 103m², Cvetni Trg, Vračar Sve Podlokacije - image 18
  • Sale, three bedroom apartment, 103m², Cvetni Trg, Vračar Sve Podlokacije - image 19
459,000 € (4,456 €/m²)
103 m²
3 Room

Sale, three bedroom apartment, 103m², Cvetni Trg, Vračar Sve Podlokacije

Cvetni Trg, Vračar Sve Podlokacije Beograd Srbija

Property description

Vračar-Njegoševa-bez ulaganja

3.0, uknjižen 93m2, mereno 103m2, vpr/6, CG, KATV, internet, interfon, lift, parking

prostorije: Zajednička celina dnevna soba-trpezarija-kuhinja, ostava, kupatilo, spavaća zona-hodnik, dve spavaće sobe, walk-in garderober, zastakljena terasa.

Prodaja trosobnog stana površine 103m², smešten u Njegoševoj ulici, na početku Vračara, u neposrednoj blizini Beogradske ulice i samog centra grada.
Stan se nalazi na visokom prizemlju kvalitetne posleratne zgrade sa liftom, sa visokim plafonima, što prostoru daje dodatnu eleganciju, prostranost i reprezentativan karakter. Nekretnina je prazna i odmah useljiva.Stan ima ogroman dnevno- trpezarijski prostor sa kuhinjom, dvostrane orijentacije, zatim odvojen spavaći blok sa predsobljem I dve velike spavaće sobe, od kojih jedna ima walk-in garderober I zastakljenu terasu od osam kvadrata.
Stan ima jedno veliki kupatilo sa prirodnom vetilacijom, a ostava se veoma jednostavno može preurediti u dodatni toalet.
Stan je temeljno renoviran – zamenjene su kompletne vodovodne i elektroinstalacije, zidovi dubinski obradjeni, postavljen je novi parket, kao i nova sobna vrata.Takodje je moguće prilagođavanje celog prostora ličnim potrebama. Grejanje je centralno, hlađenje putem klima uređaja, a uz stan dolazi i parking mesto u dvorištu zgrade, što predstavlja izuzetnu prednost na ovoj lokaciji.