138,000 €
  • Sale, three bedroom apartment, 77m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd - image 1
  • Sale, three bedroom apartment, 77m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd - image 2
  • Sale, three bedroom apartment, 77m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd - image 3
  • Sale, three bedroom apartment, 77m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd - image 4
  • Sale, three bedroom apartment, 77m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd - image 5
  • Sale, three bedroom apartment, 77m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd - image 6
  • Sale, three bedroom apartment, 77m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd - image 7
  • Sale, three bedroom apartment, 77m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd - image 8
  • Sale, three bedroom apartment, 77m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd - image 9
  • Sale, three bedroom apartment, 77m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd - image 10
  • Sale, three bedroom apartment, 77m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd - image 11
  • Sale, three bedroom apartment, 77m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd - image 12
  • Sale, three bedroom apartment, 77m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd - image 13
  • Sale, three bedroom apartment, 77m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd - image 14
  • Sale, three bedroom apartment, 77m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd - image 15
  • Sale, three bedroom apartment, 77m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd - image 16
  • Sale, three bedroom apartment, 77m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd - image 17
  • Sale, three bedroom apartment, 77m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd - image 18
  • Sale, three bedroom apartment, 77m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd - image 19
  • Sale, three bedroom apartment, 77m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd - image 20
138,000 € (1,792 €/m²)
77 m²
3 Room
1 Bathroom

Sale, three bedroom apartment, 77m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd

Zemun Sve Podlokacije, Beograd Srbija

Property description

Dobra ponuda !
U mirnom naselju sa dosta zelenila na obodu Dunava, prodaje se ovaj komforan, uredno održavan stan sa tri sobe, izdvojenom kuhinjom i trpezarijom, kupatilom, velikom natkrivenom terasom i pripadajućim prostranim podrumom (25m2) koji se može adaptirati i pripojiti stanu. U podrumu ima priključak za struju, vodu i odvod a kako ima i poseban ulaz može se adaptirati u posebnu stambenu jedinicu ili poslovni prostor. Stan ima i svoje parking mesto ispred zgrade kao i deo dvorišta na korišćenje.
Nalazi se u stambenom objektu sa malo stanova u mirnom izdvojenom naselju udaljenom par stotina metara od Batajničkog druma. Naselje je povezano gradskim prevozom sa centrom Zemuna. U stanu su niski režijski troškovi obzirom da je grejanje sa ta pećima i norveškim radijatorima a postoji i peć na čvrsto gorivo. Zgrada je kvalitetne stare gradnje sa spoljnim zidovima debljine 35cm.

Stan je uknjižen na sadašnjeg vlasnika na 66m2 grejne površine a za terasu površine 11m2 podnet je zahtev za upis vlasništva po posebnom zakonu. Za podrumsku prostoriju površine 25m2 postoji saglasnost stambene zajednice za korišćenje i pripajanje stanu.

Agencijska provizija 2% od ugovorene cene i obuhvata advokatske usluge i kompletno praćenje klijenata u postupku kupoprodaje nepokretnosti.

Real estate details

Ad ID
558512
Published
18.05.2026