465,000 €
  • Sale, apartment, 96m², Stari Grad, Beograd - image 1
  • Sale, apartment, 96m², Stari Grad, Beograd - image 2
  • Sale, apartment, 96m², Stari Grad, Beograd - image 3
  • Sale, apartment, 96m², Stari Grad, Beograd - image 4
  • Sale, apartment, 96m², Stari Grad, Beograd - image 5
  • Sale, apartment, 96m², Stari Grad, Beograd - image 6
  • Sale, apartment, 96m², Stari Grad, Beograd - image 7
  • Sale, apartment, 96m², Stari Grad, Beograd - image 8
  • Sale, apartment, 96m², Stari Grad, Beograd - image 9
  • Sale, apartment, 96m², Stari Grad, Beograd - image 10
  • Sale, apartment, 96m², Stari Grad, Beograd - image 11
  • Sale, apartment, 96m², Stari Grad, Beograd - image 12
465,000 € (4,844 €/m²)
96 m²
5 Room
2 Bathroom

Sale, apartment, 96m², Stari Grad, Beograd

Stari Grad, Beograd Srbija

Property description

U samom centru Starog Grada, u blizini Narodne skupštine Republike Srbije, Trga Republike , Knez Mihailove prodaje se luksuzan petosoban duplex u Palmotićevoj ulici.

Stan ima 108 m² sa terasom i lođom (uknjižen na 96 m²), nalazi se na III i IV spratu uredne zgrade sa novom fasadom.

Nadogradnja iz 2001. godine izvedena je kvalitetnim materijalima i potpuno uklopljena u ambijent centra grada.

Odličnog je rasporeda i veoma funkcionalan:

• I nivo: dnevni boravak sa terasom, kuhinja sa trpezarijom, spavaća soba i kupatilo
• II nivo: dnevni boravak sa lođom, dve spavaće sobe i kupatilo

Stan je dvostrano orijentisan, svetao i odmah useljiv. Opremljen je PVC stolarijom, sigurnosnim vratima, klima uređajima, kaminom, optičkim internetom, hrastovim parketom i podnim grejanjem u kuhinji, trpezariji, hodniku i kupatilima.

Zgrada nema lift, ali postoji mogućnost ugradnje.

Odlična nekretnina za porodičan život ili investiciju u jednoj od najtraženijih lokacija u gradu.

Agencijska provizija 2% od dogovorene kupoprodajne cene.
Prikaz na mapi je informativnog karaktera i pokazuje približnu lokaciju.
Za više informacija posetite naš sajt ili nas posetite - Beograd, Knez Mihailova 23/III

Real estate details

Ad ID
559317
Published
20.05.2026
Updated
20.05.2026
Property Type

Apartment

Area

96m²

Rooms

5

Bathrooms

2

Floor

3. fl.

Loan calculator

Property parameters