395,000 €
  • Sale, three bedroom apartment, 80m², Savski Venac, Beograd - image 1
  • Sale, three bedroom apartment, 80m², Savski Venac, Beograd - image 2
  • Sale, three bedroom apartment, 80m², Savski Venac, Beograd - image 3
  • Sale, three bedroom apartment, 80m², Savski Venac, Beograd - image 4
  • Sale, three bedroom apartment, 80m², Savski Venac, Beograd - image 5
  • Sale, three bedroom apartment, 80m², Savski Venac, Beograd - image 6
  • Sale, three bedroom apartment, 80m², Savski Venac, Beograd - image 7
  • Sale, three bedroom apartment, 80m², Savski Venac, Beograd - image 8
  • Sale, three bedroom apartment, 80m², Savski Venac, Beograd - image 9
  • Sale, three bedroom apartment, 80m², Savski Venac, Beograd - image 10
  • Sale, three bedroom apartment, 80m², Savski Venac, Beograd - image 11
  • Sale, three bedroom apartment, 80m², Savski Venac, Beograd - image 12
395,000 € (4,938 €/m²)
80 m²
3 Room
1 Bathroom

Sale, three bedroom apartment, 80m², Savski Venac, Beograd

Savski Venac, Beograd Srbija

Property description

Agencija za nekretnine MAXIS GROUP d.o.o. Beograd
Broj u registru posrednika: 1850

🏙️ BW LUKSUZAN TROSOBAN STAN KOJI OSTAVLJA UTISAK
U jednom od najprestižnijih i najtraženijih delova Beograda – Beogradu na vodi, u ulici Luke Ćelovića Trebinjca, nalazi se stan koji predstavlja spoj elegancije, komfora i savremenog urbanog života.
Ova luksuzna nekretnina površine 80,05 m² smeštena je na idealnom 5. spratu moderne i kvalitetno građene zgrade sa ukupno 15 spratova, pružajući savršen balans privatnosti, prirodnog svetla i pogleda koji odiše sofisticiranošću.
Stan je pažljivo dizajniran kako bi svaki kvadrat imao svoju funkciju i estetiku. Dominira prostran open-space dnevni boravak sa velikim staklenim površinama koje prostoru daju posebnu toplinu i luksuzan osećaj tokom celog dana. Moderan enterijer, vrhunski materijali i odlična organizacija prostora čine ovu nekretninu idealnim izborom kako za porodičan život, tako i za kupce koji traže sigurnu i prestižnu investiciju.
✨ Karakteristike stana:
• Površina: 80,05 m²
• Struktura: trosoban stan
• Sprat: 5/15
• Moderna luksuzna zgrada
• Izuzetno funkcionalan raspored
• Velike staklene površine i obilje dnevne svetlosti
• Premium lokacija unutar kompleksa Beograd na vodi
• Odličan potencijal kako za život tako i za investiciju

Lokacija pruža apsolutno sve pogodnosti modernog gradskog života — na svega nekoliko minuta nalaze se promenada, restorani, kafići, luksuzni sadržaji, marketi, teretane i kompletna infrastruktura potrebna za maksimalan komfor i kvalitet života.

💶 Cena stana: 395.000 EUR

Uz stan se prodaju i dve garažne pozicije po ceni od 25.000 EUR po mestu.

Nekretnine ovog kvaliteta i na ovakvoj lokaciji retko se pojavljuju na tržištu. Stan predstavlja idealan izbor za kupce koji žele luksuz, sigurnost investicije i životni stil koji pruža samo Beograd na vodi.

AKCIJA: Agencijska provizija iznosi samo 1% od ugovorene kupoprodajne cene.

Za više informacija i zakazivanje razgledanja kontaktirajte agenciju MAXIS GROUP d.o.o. Beograd.

Agent prodaje, BOJAN VRANIĆ-br.licence 5744

Hercegovačka 15/303, BW SIMFONIJA 2, treći sprat 303, telefon Agencijska provizija 1%

Real estate details

Ad ID
560140
Published
21.05.2026
Updated
21.05.2026
Property Type

Apartment

Area

80m²

Rooms

3

Bathrooms

1

Floor

5. fl.

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 4937.50 €

Down payment 79,000 €

10%50%
1%8%
5 yr35 yr

Calculation result

Monthly installment
1,915 €

240 total installments

Loan amount
316,000 €
Down payment
79,000 €
Total interest
143,575 €
Total payment
459,575 €

Do you qualify for this loan?

Find out in less than 1 minute — free and with no obligations

Takes less than 1 min to completeYour data is protected

Note: This calculation is for informational purposes only. Actual loan terms may vary depending on the bank, credit rating, and other factors. Please consult your bank for exact conditions.

Location

Map preview

Average prices of three-bedroom apartments - Savski Venac

Savski Venac
Beograd

This property's price is 11.31% higher than the average price of a three bedroom apartment in Savski Venac

Average price: 4435.88 €/m²

This property is 8.45% smaller then the average size of a three bedroom apartment in Savski Venac

Average size: 87 m²

4,436 €
Average annual price
+2%
Price trend (annually)
7
Sati na trižištu

Regulatory information

Agency (intermediary)

Maxis Group

Registration number

1850

Location

Beograd

Savski Venac

Area

80m²

Structure

3 Rooms

Property Type

Apartment

This information is mandatory under the Law on Mediation in the Sale and Lease of Real Estate of Montenegro. All intermediaries must be registered in the Register of Intermediaries maintained by the competent ministry.

MG

Maxis Group

Similiar Properties

Stan in Savski Venac

Sale, three bedroom apartment, 87m², Savski Venac, Beograd