692,000 €
  • Sale, four bedroom apartment, 176m², Tošin bunar, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 1
  • Sale, four bedroom apartment, 176m², Tošin bunar, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 2
  • Sale, four bedroom apartment, 176m², Tošin bunar, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 3
  • Sale, four bedroom apartment, 176m², Tošin bunar, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 4
  • Sale, four bedroom apartment, 176m², Tošin bunar, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 5
  • Sale, four bedroom apartment, 176m², Tošin bunar, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 6
  • Sale, four bedroom apartment, 176m², Tošin bunar, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 7
  • Sale, four bedroom apartment, 176m², Tošin bunar, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 8
  • Sale, four bedroom apartment, 176m², Tošin bunar, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 9
  • Sale, four bedroom apartment, 176m², Tošin bunar, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 10
  • Sale, four bedroom apartment, 176m², Tošin bunar, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 11
692,000 € (3,932 €/m²)
176 m²
4 Room
2 Bathroom

Sale, four bedroom apartment, 176m², Tošin bunar, Novi Beograd Sve Podlokacije

Tošin bunar, Novi Beograd Sve Podlokacije Beograd Srbija

Property description

Luksuzan penthaus, smešten u novoj zgradi na Tošinom bunaru, odlično pozicioniran, sa prelepim panoramskim pogledom, u samom centru svih važnih stambenih I poslovnih sadržaja.
Stan je površine 176m2 , dvostrano orjentisan, nalazi se na sedmom spratu od sedam, veoma atraktivan, modernog koncepta, obuhvata dnevno kuhinjsko trpezarijski prostor (open space) sa pristupom velikoj osunčanoj terasi koja u večernjim časovima pruža pravi spektakl. Stan poseduje takođe i 3 spavaće sobe (od čega jedna master) , 2 kupatila. Opremljen je dizajniranim Italijanskim detaljima kao i posebnim ozvučenjem, Pierre Cardin tepisima, krevetima rađenim po narudžbini, ugradnim plakarima…
Mogućnost kupovine jednog ili dva garažna mesta pri čemu kod 2 garažna mesta se mogu parkirati i do 4 automobila.
Ako tražite unikatan stan koji govori o Vašem status, poslu I stilu života, ovo je adresa za Vas. Kontakt telefon . Hvala Vam na pregledu oglasa. Broj agencije u Registru posrednika 1347. Mapa je informativnog karaktera, ne prikazuje tačnu lokaciju nekretnine.

Real estate details

Ad ID
560370
Published
22.05.2026
Updated
22.05.2026
Property Type

Apartment

Area

176m²

Rooms

4

Bathrooms

2

Floor

7. fl.

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 3931.82 €

Down payment 138,400 €

10%50%
1%8%
5 yr35 yr

Calculation result

Monthly installment
3,355 €

240 total installments

Loan amount
553,600 €
Down payment
138,400 €
Total interest
251,530 €
Total payment
805,130 €

Do you qualify for this loan?

Find out in less than 1 minute — free and with no obligations

Takes less than 1 min to completeYour data is protected

Note: This calculation is for informational purposes only. Actual loan terms may vary depending on the bank, credit rating, and other factors. Please consult your bank for exact conditions.

Location

Map preview

Average prices of four-bedroom apartments - Novi Beograd Sve Podlokacije

Tošin bunar
Novi Beograd Sve Podlokacije

This property's price is 10.09% higher than the average price of a four bedroom apartment in Tošin bunar

Average price: 3571.42 €/m²

This property is 23.18% larger then the average size of a four bedroom apartment in Tošin bunar

Average size: 143 m²

Area

176m²

Structure

4 Rooms

Property Type

Apartment

This information is mandatory under the Law on Mediation in the Sale and Lease of Real Estate of Montenegro. All intermediaries must be registered in the Register of Intermediaries maintained by the competent ministry.

Nekretnine Apartman

Similiar Properties

Stan in Tošin bunar

Sale, two bedroom apartment, 61m², Tošin bunar, Novi Beograd Sve Podlokacije

219,000 €

Tošin bunar

2 rooms 0 61
Verified Stan in Tošin bunar

Sale, two bedroom apartment, 70m², Tošin bunar, Novi Beograd Sve Podlokacije

279,600 €

Tošin bunar

2 rooms 2 bathrooms 70
Stan in Tošin bunar

Sale, four bedroom apartment, 84m², Tošin bunar, Novi Beograd Sve Podlokacije

327,188 €

Tošin bunar

4 rooms 0 84
Verified Poslovni prostor in Tošin bunar

Sale, office space, 68m², Tošin bunar, Novi Beograd Sve Podlokacije

253,339 €

Tošin bunar

1 bathroom 68
Stan in Tošin bunar

Sale, four bedroom apartment, 114m², Tošin bunar, Novi Beograd Sve Podlokacije

393,300 €

Tošin bunar

4 rooms 0 114
Verified Stan in Tošin bunar

Sale, three bedroom apartment, 84m², Tošin bunar, Novi Beograd Sve Podlokacije

335,840 €

Tošin bunar

3 rooms 2 bathrooms 84
Parking garaža in Tošin bunar

Sale, parking/garage, 14m², Tošin bunar, Novi Beograd Sve Podlokacije

28,000 €

Tošin bunar

14
Parking garaža in Tošin bunar