465,000 €
  • Sale, apartment, 108m², Stari Grad, Beograd - image 1
  • Sale, apartment, 108m², Stari Grad, Beograd - image 2
  • Sale, apartment, 108m², Stari Grad, Beograd - image 3
  • Sale, apartment, 108m², Stari Grad, Beograd - image 4
  • Sale, apartment, 108m², Stari Grad, Beograd - image 5
  • Sale, apartment, 108m², Stari Grad, Beograd - image 6
  • Sale, apartment, 108m², Stari Grad, Beograd - image 7
  • Sale, apartment, 108m², Stari Grad, Beograd - image 8
  • Sale, apartment, 108m², Stari Grad, Beograd - image 9
  • Sale, apartment, 108m², Stari Grad, Beograd - image 10
  • Sale, apartment, 108m², Stari Grad, Beograd - image 11
  • Sale, apartment, 108m², Stari Grad, Beograd - image 12
  • Sale, apartment, 108m², Stari Grad, Beograd - image 13
  • Sale, apartment, 108m², Stari Grad, Beograd - image 14
  • Sale, apartment, 108m², Stari Grad, Beograd - image 15
  • Sale, apartment, 108m², Stari Grad, Beograd - image 16
  • Sale, apartment, 108m², Stari Grad, Beograd - image 17
  • Sale, apartment, 108m², Stari Grad, Beograd - image 18
  • Sale, apartment, 108m², Stari Grad, Beograd - image 19
465,000 € (4,306 €/m²)
108 m²
5 Room
1 Bathroom

Sale, apartment, 108m², Stari Grad, Beograd

Stari Grad, Beograd Srbija

Property description

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetan stan u samom centru grada, nadomak Narodne skupštine.
Stan od 108m2 na izuzetnoj lokaciji i sa puno potencijala.
Po strukturi je u pitanju duplex stan.
Nalazi se na trećem i ćetvrtom spratu stambene zgrade.
Zgrada je starije gradnje ali odlično održavana i bez lifta.
U prvom delu stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase.
Na spratu iznad se nalazi dnevni boravak, dve spavaće sobe, kupatilo i dodatna terasa.
Drugi nivo predstavlja nadogradnju koja je urađena početkom 2000ih.
Prvi nivo je površine 53m2, drugi 55m2.
Ukupna struktura ovaj dupleks stan čini petosobnim.
Vrlo komforan stan sa puno dnevne svetlosti.
Grejanje u stanu je centralno.
Poseduje i klima uređaj radi dodatne regulacije temperature.
U kupatilima i kuhinji je podno grejanje.
Internet, ktv, interfon.
Lokacija izuzetna, nadomak skupštine, Trga republike i ostalih centralnih sadržaja grada.
Dvostrano je orijentisan i sa blagim kosinama na gornjem nivou.
Neposredna blizina niza kafića, restorana, prodavnica, parkova, vrtića.
Dobra povezanost sa ostalim delovima grada putem više linija gradskog prevoza.
Uknjižen na 96m2.
Agencijska provizija 2% od dogovorene kupoprodajne cene uključuje: istraživanje neophodno za pronalaženje adekvatne nekretnine, pomoć u pregovorima, provera dokumentacije, apliciranje za stambeni kredit, izrada ugovora/predugovora o kupoprodaji, organizacija primopredaje, zapisnik o primopredaji, pomoć pri prijavi poreza na apsolutna prava i eventualno oslobođenje od istog, promena korisnika struje, infostana, vode, gasa... i sve ostalo što podrazumeva Zakon o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti