Estitor

New Construction – Apartments for Sale in Beograd - Page 15

Found 1,998 listings for search New Construction – Apartments for Sale in Beograd - Page 15

Data updated on 05/13/2026 at 01:45 AM

Sale, apartment, 160m², Vračar Sve Podlokacije, Beograd
1/21
New Construction

590,000 €

22 days ago

Sale, apartment, 160m², Vračar Sve Podlokacije, Beograd

Vračar Sve PodlokacijeBeograd
Apartment1601 bathroom

Atraktivan, lux dupleks odličnog rasporeda, nalazi se u novoj zgradi sa nekoliko stanova izgrađenoj 2012. godine, u mirnoj ulici u srcu Vračara koju krasi bogati drvored. U neposrednoj je blizini...

Sale, two bedroom apartment, 74m², Bežanijska Kosa 3, Bežanijska Kosa Sve Podlokacije
1/12
New Construction

239,000 €

22 days ago

Bežanijska Kosa Sve PodlokacijeBeograd
Apartment742-bedroom1 bathroom

U prilici ste da dođete do izuzetno prijatnog stana koji već na prvi pogled osvaja količinom svetlosti i osećajem prostora. Zahvaljujući dvostranoj orijentaciji, stan je tokom celog dana obasjan...

Sale, two bedroom apartment, 50m², Cvetanova Ćuprija, Zvezdara Sve Podlokacije
1/4
New Construction

114,471 €

22 days ago

Zvezdara Sve PodlokacijeBeograd
Apartment502-bedroom1 bathroom

U prilici smo da Vam ponudimo stan u naselju Cvetanova ćuprija, opština Voždovac. Stan je površine 49,77m2. Po strukturi je dvosoban. Nalazi se na trećem spratu stambene zgrade od tri sprata. Zgrada...

New Construction – Apartments for Sale in Beograd - Page · Beograd · 70m² · 3.495 €/m²
Property price245.000
40.000500.000
Down payment 20%: 49.000
Loan: 196.000
Interest 4.5%
Period 25 yrs.
Your monthly payment
1.089 €/mj.
for a loan of 196.000 for 25 yrs.
Less than 1 minData protected
Sale, two bedroom apartment, 62m², Galenika, Beograd
1/21
New Construction

235,000 €

22 days ago

Sale, two bedroom apartment, 62m², Galenika, Beograd

Apartment622-bedroom1 bathroom

U jednom od najtraženijih kompleksa u Zemunu - Galenika, naselja punog zelenila i igralista, nalazi se ovaj stan funkcionalnog rasporeda sa kvalitetnom opremom. Izuzetno svetao. U blizini je nekoliko...

Sale, two bedroom apartment, 67m², Gundulićev Venac, Beograd
1/21
New Construction

135,000 €

22 days ago

Apartment672-bedroom2 bathrooms

ZA SVE INFORMACIJE POZOVITE NIJE POGODNO ZA KREDITNE KUPCE; Stari grad, Donji Dorćol - Budimska; U ponudi je duplex od 67m2 (uknjižen donji nivo od 33m2+tavan 34m2) koji može da funkcioniše i kao dva...

CN

CityPro

Agency

Call
Sale, one bedroom apartment, 44m², Mirijevo 1, Mirijevo Sve Podlokacije
1/11
New Construction

120,000 €

22 days ago

Mirijevo Sve PodlokacijeBeograd
Apartment441-bedroom1 bathroom

Dovoljno daleko od gradske vreve i smoga, bez problema sa parkiranjem, na samo dvadeset minuta vožnje udaljeno od strogog centra grada, u neposrednoj blizini zvezdarske šume, u ulici Jovanke...

Sale, three bedroom apartment, 73m², Čukarica, Beograd
1/17
New Construction

167,500 €

22 days ago

Sale, three bedroom apartment, 73m², Čukarica, Beograd

Apartment733-bedroom0 bathrooms

Na prodaju lep i prostran stan u Novom Železniku. U pažljivo osmišljena 73kvm stan poseduje 2 spavaće sobe, odvojenu kuhinju sa trpezarijom i veliki dnevni boravak. U cenu je uračunato i parking...

Sale, two bedroom apartment, 55m², Brace Jerković, Voždovac Sve Podlokacije
1/7
New Construction

120,000 €

22 days ago

Voždovac Sve PodlokacijeBeograd
Apartment552-bedroom1 bathroom