Estitor

Apartments for Sale in Beograd - Page 157

Found 3,890 listings for search Apartments for Sale in Beograd - Page 157

Data updated on 05/23/2026 at 06:10 PM

Sale, three bedroom apartment, 64m², Autokomanda, Voždovac Sve Podlokacije
1/10

176,500 €

over 6 months ago

Voždovac Sve PodlokacijeBeograd
Apartment643-bedroom0 bathrooms

Kompletno renoviran, potpuno opremljen stan, poseduje dve spavaće sobe, ostavu 8m2 koja nije uračunata u kvadraturu stana, trostrano orijentisan, dva parking mesta u dvorištu zgrade sa prvom...

Sale, apartment, 41m², Savski Venac, Beograd
1/2

30,000 €

over 6 months ago

Sale, apartment, 41m², Savski Venac, Beograd

Apartment41

Garažno mesto u zgradi Arcadia, nivo -1. Garažno mesto se nalazi blizu ulaza u zgradu. Agencijska provizija iznosi 750 eur ID oglasa: 21745.

Sale, four bedroom apartment, 134m², Zemun Gornji Grad, Zemun Sve Podlokacije
1/15

335,000 €

over 6 months ago

Zemun Sve PodlokacijeBeograd
Apartment1344-bedroom0 bathrooms

Nova stambeno-poslovna zgrada Zemona Nova, projekat visokokvalitetne gradnje Neimara V. Zgrada je izgrađena od najkvalitetnih materijala, kako u osnovnoj gradnji, tako i pri završnom uređenju....

Apartments for Sale in Beograd - Page · Beograd · 70m² · 3.495 €/m²
Property price245.000
40.000500.000
Down payment 20%: 49.000
Loan: 196.000
Interest 4.5%
Period 25 yrs.
Your monthly payment
1.089 €/mj.
for a loan of 196.000 for 25 yrs.
Less than 1 minData protected
Sale, apartment, 220m², Savski Venac, Beograd
1/20

950,000 €

over 6 months ago

Sale, apartment, 220m², Savski Venac, Beograd

Apartment2200 bathrooms

Deluxe opremljen stan u kvalitetnoj maloj zgradi, u rezidencijalnom delu Dedinja. Stan je izuzetno luksuzno opremljen - Natuzzi nameštaj, Samsung i Bosch tehnika. Poseduje veoma komforan open space -...

Sale, four bedroom apartment, 130m², Crveni Krst, Beograd
1/13

585,000 €

over 6 months ago

Sale, four bedroom apartment, 130m², Crveni Krst, Beograd

Crveni KrstBeograd
Apartment1304-bedroom0 bathrooms

Veoma luksuzna, izuzetna zgrada na Vračaru, građena po visokim standardima gradnje. U ponudi je odličan, veoma komforan stan, površine 131m2. Čine ga prostani open space - dnevni boravak sa...

Sale, apartment, 80m², Autokomanda, Voždovac Sve Podlokacije
1/20

237,000 €

over 6 months ago

Voždovac Sve PodlokacijeBeograd
Apartment800 bathrooms

Funkcionalan stan u novogradnji, kompletno opremljen, tri spavaće sobe, uknjižen na 62m2, mereno 71m2, dok terasa zauzima 9m2. Uz stan se prodaje zasebna garaža po ceni od 35.000 eur, kao i ostava...

Sale, apartment, 196m², Severni Bulevar, Zvezdara Sve Podlokacije
1/20

399,500 €

over 6 months ago

Zvezdara Sve PodlokacijeBeograd
Apartment1960 bathrooms

Svetao, jako lepo sređen i nedavno kvalitetno renoviran stan, dupleks u zgradi građenoj 2012. godine. Stan je izuzetno komforan, a čine ga open space - dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom,...

Sale, three bedroom apartment, 75m², Fon (Fon - Bilećka), Voždovac Sve Podlokacije
1/24

299,000 €

over 6 months ago

Voždovac Sve PodlokacijeBeograd
Apartment753-bedroom2 bathrooms

Luksuzan trosoban stan na prodaju - Voždovac, kod FON-a, 75 m2, 299.000 EUR Na prodaju luksuzno opremljen trosoban stan površine 75 m2, smešten na drugom spratu novije zgrade sa liftom, na...

Sale, four bedroom apartment, 157m², Đeram Pijaca, Beograd
1/28

390,000 €

over 6 months ago

Sale, four bedroom apartment, 157m², Đeram Pijaca, Beograd

Apartment1574-bedroom3 bathrooms

Luksuzan četvorosoban dupleks sa terasom - Zvezdara, Đevđelijska ulica, 157 m2, 390.000 EUR Na prodaju luksuzan, funkcionalan i izuzetno svetao četvorosoban dupleks površine 157 m2, smešten na petom...

Sale, four bedroom apartment, 108m², Savski Venac, Beograd
1/19

399,999 €

over 6 months ago

Sale, four bedroom apartment, 108m², Savski Venac, Beograd

Apartment1084-bedroom2 bathrooms

Prostran renoviran četvorosoban stan sa dve terase i pogledom - Durmitorska, Savski venac Na atraktivnoj lokaciji u ulici Durmitorska ulica, na opštini Savski venac, u neposrednoj blizini kompleksa...

Sale, three bedroom apartment, 96m², Novi Beograd Blok 67, Novi Beograd Sve Podlokacije
1/16

377,999 €

over 6 months ago

Novi Beograd Sve PodlokacijeBeograd
Apartment963-bedroom2 bathrooms

U prodaji je izuzetna nekretnina u jednom od najtraženijih i najuređenijih kompleksa na Novom Beogradu - A Blok, u ulici Jurija Gagarina. U pitanju je luksuzan trosoban stan ukupne površine 96 m2, od...

Sale, two bedroom apartment, 91m², Novi Beograd Sve Podlokacije, Beograd
1/31

380,000 €

over 6 months ago

Novi Beograd Sve PodlokacijeBeograd
Apartment912-bedroom2 bathrooms

Luksuzan dvosoban stan 91 m2 - Savada 3, Novi Beograd, Blok 60. Na prodaju izuzetno komforan i luksuzno opremljen dvosoban stan površine 91 m2, smešten u savremenom kompleksu Savada 3, u neposrednoj...

Sale, two bedroom apartment, 54m², Savski Venac, Beograd
1/21

290,000 €

over 6 months ago

Sale, two bedroom apartment, 54m², Savski Venac, Beograd

Apartment542-bedroom1 bathroom

Predstavljamo vam luksuzan dvosoban stan u prestižnoj zgradi BW King's Park Residence, smeštenoj u srcu Beograda na vodi Osnovne karakteristike: Površina: 54 m2 Struktura: Dvosoban stan Sprat: 5/15...

Sale, four bedroom apartment, 147m², Banovo Brdo, Beograd
1/20

460,000 €

over 6 months ago

Sale, four bedroom apartment, 147m², Banovo Brdo, Beograd

Apartment1474-bedroom2 bathrooms

Fantasican cetvorosoban stan u maloj stambenoj zgradi u najlepsem delu Banovog brda, Golf naselju u neposrednoj blizini Kosutnjaka. Stan se nalazi na drugom spratu, trospratne zgrade. Svaka etaza je...

Sale, apartment, 157m², Đeram Pijaca, Beograd
1/20

370,000 €

over 6 months ago

Sale, apartment, 157m², Đeram Pijaca, Beograd

Apartment1572 bathrooms

Penthaus od 157m2 u mirnom kraju na Lionu! Četiri spavaće sobe, veliki dnevni boravak, balkon, zatvorena terasa od 21 m2, ostava, dva kupatila I dva odvojena ulaza u stan (glavni i tehnički). Odlična...

Sale, two bedroom apartment, 56m², Altina, Beograd
1/10

95,000 €

over 6 months ago

Sale, two bedroom apartment, 56m², Altina, Beograd

Apartment562-bedroom

Zemun, Altina, Ugrinovački put 32. deo, 56m2 ........................................................................................................... 56m2, 2.0, 1/3, norveški radijatori, terasa,...

Sale, one bedroom apartment, 25m², Karaburma, Palilula Sve Podlokacije
1/8
New Construction

75,000 €

over 6 months ago

Palilula Sve PodlokacijeBeograd
Apartment251-bedroom1 bathroom

Porodična stambena zgrada sa ukupno četiri stana. U papirima stan se vodi kao suteren, na terenu je visina prizemlja. Uknjižen na vlasnika bez tereta i zabeležbi. Standardna visina plafona. Niski...

Sale, one bedroom apartment, 47m², Brace Jerković, Voždovac Sve Podlokacije
1/13
New Construction

119,900 €

over 6 months ago

Voždovac Sve PodlokacijeBeograd
Apartment471-bedroom1 bathroom

Odličan stan, po strukturi 1.0, lako adaptabilan 1.5. 41m2 grejne površine + 6m2 terasa. Mereno ima 43m2 korisne površine + terasa. Stanu pripada podrum od 9m2. Na odličnoj lokaciji. Javni parking...

Sale, three bedroom apartment, 57m², Čukarica, Beograd
1/3
New Construction

200,690 €

over 6 months ago

Sale, three bedroom apartment, 57m², Čukarica, Beograd

Apartment573-bedroom0 bathrooms

Čukarica, Banovo brdo - Karpoševa 3.0, 57m2 (terasa 3m2), 1/4, EG-podno grejanje, lift, interfon Odličan trosoban stan u kvalitetnoj novogradnji na izuzetnoj lokaciji, u blizini Ada mall-a, Ade...

Sale, two bedroom apartment, 53m², Čukarica, Beograd
1/3
New Construction

186,760 €

over 6 months ago

Sale, two bedroom apartment, 53m², Čukarica, Beograd

Apartment532-bedroom0 bathrooms

Čukarica, Banovo brdo - Karpoševa 2.0, 53m2 (terasa 3m2), 3/4, EG-podno grejanje, lift, interfon Odličan dvosoban stan u kvalitetnoj novogradnji na izuzetnoj lokaciji, u blizini Ada mall-a, Ade...

Showing 3,121-3,140 of 3,890 results

Beograd – city guide and apartments market

Beograd's apartment market is vibrant and diverse, offering options from modern city flats to comfortable family units. Demand for apartments for sale in Beograd remains strong, with popular searches including 'apartments for sale Beograd', 'buy apartment in Beograd', and 'Beograd real estate listings'. Key local landmarks such as the Nikola Tesla Museum, Museum of Yugoslavia, Museum of Contemporary Art and the University Clinical Centre of Serbia provide cultural and medical infrastructure that adds appeal to nearby properties. For commuters and families, proximity to sites like the House of Flowers, Institute for Oncology and Radiology of Serbia and the University Children's Clinic Tiršova increases value. Expect competitive pricing around 3439 €/m² and consider targeting listings near high-traffic points like the Museum of Illusions or Euromedik clinics to attract buyers.

Key Indicators - Sale of apartments Beograd

Average price/m²
3,495 €
Active listings
LIVE
3,694
Updated today
New listings
104
Last 7 days
Price trend
GROWTH
+13.70%
Compared to May 2025

Frequently asked questions

? What is the average price of apartments in the city of Beograd?

Based on analysis of 3694 active listings, the average price for an apartment in the city of Beograd is 3,495 €/m².

? Is now the right time to buy apartments in the city of Beograd?

Analyzing data from the last 3 years, property prices in the city of Beograd show steady growth of 13.7% annually.
Sales velocity: A listing of an apartment stays on the market for 45-60 days before it is removed.

? How profitable is buying apartments in the city of Beograd as an investment?

The average monthly rent is 698 €. The estimated average annual gross return on investment (ROI) is 3.3%, excluding property value appreciation.

Tips for Choosing

Define budget and €/m² threshold

Compare neighborhoods by price per m² and median days on the market; focus on areas where budget and square footage realistically align.

Check documentation and technical condition

Property deed, usage permit, floor plan, energy certificate; in older buildings, check installations, joinery, and insulation.

Compare new builds and old constructions

New builds often offer garages and elevators, while old constructions offer larger floor areas; adjust the price for maintenance costs and potential renovations.

Consider micro-location

Proximity to schools/kindergartens, public transport, parks, and workplace - this affects quality of life and future liquidity.